-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
czekam na telefon do pana własciciela, poprawka - pies jest rzeczywiście czarny, wyszkolenie PT, kastarcję zasugerowałam. jestem z panem w kontakcie telefonicznym, poprosił o czas na zastanowienie do jutra, powiedział, że musi przemysleć nasza propozycję pomocy (włączyła sie solidarność jądrowa przy te,acie kastracji, w schronie tez go wykastrują a opieki miał tam nie będzie :( ), dałam namiar na stronę i pozostaje czekach, chwilowo pies jest zaopiekowany bo pan chory i siedzi w domku ;)
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
szacuneczek dla PACO za zeżarcie Konga, jestem pod wrażeniem! jaki to był? który? mam nadzieje, że nie czarny? bo one ponoć wszystko wytrzymają ;) -
[quote name='Klementynkaa']odświeżam temat, kolejne podejście do oddania tego psa, szczegóły za parę chwil :( PILNE![/QUOTE] czyli po kolei: jest to trzecia próba oddania psa, dwa razy jego pan wymiękał i jakoś dawał sobie radę, tym razem mimo umowy z byłą żoną, że będzie opiekowała się psem na zmianę z nim po powrocie z pracy zastał psa przywiązanego do klamki mieszkania :angryy:. on pracuje po 11 - 12 godzin, ma starszych rodziców, którzy nie dadzą sobie rady z wnukiem i psiakiem jednocześnie :-( twierdzi, że nie widzi innej alternatywy - tylko schronisko... potrzebny DT (nawet płatny, pracujemy nad nim pod tym kątem, żeby chociaz trochę łożył na utrzymanie psa w zamian za opiekę). teraz o psie jeszcze raz: MAF - pies, brązowy (aczkolwiek na zdjęciach wygląda na czarnego), kopiowany, wiek w pażdzierniku skończy 5 lat, jest po papierzastych rodzicach ale nie był nigdy wystawiany, nie ma wyrobionych papierów, drobnej budowy, wyszkolony i wychowywany z dzieckiem. [CENTER][IMG]http://www.gostar.home.pl/MAF00.jpg[/IMG] taki sobie psiaczek... [IMG]http://www.gostar.home.pl/MAF01.jpg[/IMG][/CENTER] ps. banerki ładowane z mojej strony siadły bo mi wyłączyli stronę chwilowo :mad:
-
[quote name='Klementynkaa']mam złe wieśći :( :( :( kolejny dobuś poszukuje domku - pies, brązowy, kopiowany, wiek 3 - 4 lata, jest po papierzastych rodzicach ale nie był nigdy wystawiany, drobnej budowy, wyszkolony i wychowywany z dzieckiem, przyczyny - rodzinne (juz ok. roku temu była akcja z oddawaniem ale ponieważ właścicielowi jest ciężko się rozstać próbował jakoś temu zapobiec, niestety życie kolejny raz dało w d... i pies nie może zostać). ma na imię MAF. zdjęcia i kontakt do właściciela mają dotrzeć do mnie mailem, wtedy wstawię :([/QUOTE] odświeżam temat, kolejne podejście do oddania tego psa, szczegóły za parę chwil :( PILNE!
-
Chorzów - suka, doberman, 4 lata, kwarantanna, zdjęcie: [IMG]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/750.jpg[/IMG] dwóch samców, które są na naszej www nie znalazłam na stronie schroniska, czy to może oznaczać, że znalazły domy? WYSŁAŁAM MAILOWE ZAPYTANIA O NASTĘPUJĄCE PSY Z NASZEJ WWW: Dudek doberman z Węgrowa (może jakieś imię dla niego?) Rocki Moria Atenka Lobo Bruno
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Ale śliczny banerek! Na szczęście - na nowy domek![/QUOTE] oby !!! :p -
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']tylko....jakby mi ktos pomogl jeszcze tak,zeby klikajac sie watek jego otwieral..:oops:podlinkowac chyba:oops:[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51881"][IMG]http://www.kadeokirk.com/PACO_baner.jpg[/IMG][/URL] kurczęęę :angryy: ja nie umiem tego wstawić tak żeby było widać co masz wpisać a nie gotowy baner z linkiem... Maciek wie jak to skopiować! -
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
efekty moich wizji ;) [IMG]http://www.gostar.home.pl/PACO_baner.jpg[/IMG] -
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
zrobię wieczorem jesli mnie gorączka nie zmoże... -
karusiap [URL="http://www.sklepzoo.pl/produkt-3751-0-Stuff-A-Ball_-_L.html"]TUTAJ[/URL] jest taki o jakim ja myślałam, ale oryginalne Kongi są drogie :( [URL="http://www.sklepzoo.pl/produkt-3743-0-Oryginal_Kong_czarny_-_L.html"]TEN[/URL] albo [URL="http://www.sklepzoo.pl/produkt-3739-0-Red_Kong_-_L.html"]TEN[/URL] też jest dobry, jak się go dobrze napcha żarciem to nie wypada samo a jak sie wysmaruje od środka czym... ło rany co psy wyrabiaja ;) a jeszcze jest jeden sposób, tylko ciutkę niebezpieczny, jesli do zwykłej butelki plastykowej nasypie się karmy to też pies ma zajęcie na długo! tyle, że może sie skaleczyć jak pogryzie butelke no i hałasuje!