Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. jeeej kochany dziadzio :( ale chyba ciut lepiej chodzi? czy tylko mi się wydaje?
  2. kurczę ale Karilka pisze mi, że to nie ten... nic nie rozumiem, kto w mielcu mógłby na miejscu sprawdzić czy to pies czy suka, zobaczyć psa w całości i porównać z fotkami RUBIEGO? No i na kogo teraz kontakt? na schronisko?
  3. kurczę a ja ciągle nie wyrabiam czasowo żeby go poznać... ale skoro będzie szansa zobaczyć też IVI! koniecznie przyjade :)
  4. koszalińskie bidy już na stronie, trzymamy kciuki za domki!
  5. to nasz RUBI??? jak on tam trafił??? nie co cioteczki! Rzeszów a Mielec? :oops: to możliwe? my mamy kontakt podany do osoby, która opiekowała się nim... zaraz napiszę, Karilka też z nim się kontatowała!
  6. bardzo proszę o małe zestawienie nowych dobciów, może wieczorem dam radę je wrzucić... tylko pomóżcie bo nie oblecę wszystkich wątków :(
  7. dałoby się go jakos odłowić? może uda nam się go gdzies umieścić zamiast schronu...
  8. znalazłam artykuł nt pracy z głuchym psem, może się przyda :) [URL="http://pies.onet.pl/13,4292,42,szkolenie_gluchego_psa,ekspert_artykul.html"]TUTAJ[/URL]
  9. upss to albo na stronie schronu jest błąd albo mnie wczoraj ze zmęczenia oczy zmyliły... dziękuję, poprawiam! a właściciele... nie chcę być czarnowidzem :(
  10. tak dzodzo, hotelik FADO opłacany jest przez Fundację SOS dla Zwierząt - "FADO"
  11. plakacik dla znajdy z Tarnowskich Gór do pobrania: [url]http://www.nadzieja-dobermana.pl/puma.doc[/url] i wydrukowania!
  12. [COLOR="Red"]OGŁOSZENIE W FORMACIE .doc MOŻNA POBRAĆ [/COLOR][URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl/puma.doc"]TUTAJ[/URL] I WYDRUKOWAĆ :)
  13. co u RAMBUSIA? grzeje dalej doopkę w izolatce? bo zimno... :(
  14. [B]Madziek[/B] dałam na Ciebie kontakt, ok?
  15. jakies imię dla opolskiego szczyla? no to se sama ochrzczę - ORKAN z Opola :)
  16. a ja słyszałam że tam wzyscy na OE chodzą!!!
  17. dobuś otrzymał od nas imię - SAMIR i frunie na adopcyjną dobermanów :)
  18. FADO frunie na ND :) będzie dobrze!
  19. SdZ ma swoje hoteliki itp, msand ma nieco doświadczenia, myslę, że da radę :)
  20. postaram się przystojniaka odwiedzić w weekend i obfotografować :) a za chwilę go wrzuce na ND, tylko na kogo kontakt?
  21. PATIszon a gdzie takiego konia co prądem kopie mozna zanabyć??? bo ja widziałam tylko takie co kopytkiem kopią...
×
×
  • Create New...