kurczę ale Karilka pisze mi, że to nie ten... nic nie rozumiem, kto w mielcu mógłby na miejscu sprawdzić czy to pies czy suka, zobaczyć psa w całości i porównać z fotkami RUBIEGO?
No i na kogo teraz kontakt? na schronisko?
to nasz RUBI??? jak on tam trafił???
nie co cioteczki! Rzeszów a Mielec? :oops: to możliwe?
my mamy kontakt podany do osoby, która opiekowała się nim... zaraz napiszę, Karilka też z nim się kontatowała!
znalazłam artykuł nt pracy z głuchym psem, może się przyda :) [URL="http://pies.onet.pl/13,4292,42,szkolenie_gluchego_psa,ekspert_artykul.html"]TUTAJ[/URL]
upss to albo na stronie schronu jest błąd albo mnie wczoraj ze zmęczenia oczy zmyliły... dziękuję, poprawiam!
a właściciele... nie chcę być czarnowidzem :(