Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [quote name='doddy']Od Pani Zosi, ktora adoptowala Nicolasa mamy 250zl dla Dobermanów. Przesłac je na konto AFN?[/QUOTE] nie wiem czy mogę podejmować taką decyzję więc jesli możesz to wstrzymaj się z wpłatą ale ja proponuję na dobermany kraków na AFN. pozostałe cioteczki się wypowiedzą :lol:
  2. [QUOTE]Młode dobermany, owczarki długo i krótkowłose oraz jamniki z powodu śmierci właściciela oddam w dobre ręce 091 312 41 19 lub 601 08 67 15[/QUOTE] takie info znalazłam [URL="http://www.mrok.szczecin.pl/"]TUTAJ[/URL].
  3. [quote name='karusiap'][B]BeataJ,Klementynkaa[/B]....karma doszla wczoraj,smakuje:multi: dziekujemy serdecznie:loveu:[/QUOTE] bardzo się cieszę, niech idzie maluszkowi na zdrówko :loveu: a śpiworek sobie ze mną jeżdzi, tylko z ciocią AniąB jakoś się mijamy... a mam na oku jeszcze coś :diabloti:
  4. [url]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/klarnet.html[/url] <- czy to jet aktualne info?
  5. [quote name='dzodzo']poznajecie te pieski?? obejrzyjcie-koniecznie z dźwiekiem [URL]http://www.muveemix.com/player.php/51220-1[/URL][/QUOTE] super filmik zrobiłaś!!! tylko... ja cały czas miałam nadzieję na chociaż jedno dobermanie szczęście a tu tylko smutek :placz: jak w życiu.
  6. [quote name='aisaK']Poza tym dostajemy zdjęcia naszych psów (w całości) z nowych domów.[/QUOTE] a skąd wiesz, że w środku mają wszystko na swoim miejscu??? żartuję oczywiście :evil_lol: nieco masakrycznie... [B]mido[/B] jaki maluszek :crazyeye: o czym nie wiem?
  7. do pana Adama mam kontakt na gg od Oleny, kiedyś był plan, że ja tą stronę przejmę a potem pojawił się Maciek i zrobił drugą. mogę go zapytać tylko o co? ten dobuś drobinka jest 32 kg to malutko :) a wygląda bardzo ładnie czyli poprostu drobna budowa! kusicie tym Krakowem jak czort a ja już sobie cały dzionek zagospodarowałam :( kurczę gdybym wiedziała ciut wczesniej...
  8. posłałam pytanie do znajomej z Zielonej Gory czy mogłaby sprawdzić, czekam na odpowiedź.
  9. oki, ja pokrywam drugie 50% wrzuć mi Beata na pw nr konta to poslę Ci kaskę :) i maluch jutro będzie miał papu! link do allegro w poście 193.
  10. ja tym karmie i mam dobre doświadczenia, wieczorem postaram się parę groszy mu posłać, musze mieć dostęp do swojego komputera w tym celu. to co dodałam na allegro jest 175zl z dostawa kurierem w cenie :)
  11. proponuję [URL="http://www.bento-kronen.pl/dog_premium_maxi_growth.htm"]TO[/URL], na razie najtaniej znalazłam po 175 zł, szukam dalej... mam ciut taniej [URL="http://www.pupilandia.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=2133"]TUTAJ[/URL] na [URL="http://www.allegro.pl/item226602506_bento_kronen_maxi_growth_15kg.html"]allegro[/URL] znalazłam już z kosztami przesyłki i wszystkim, kto ma tam konto? a tak wogóle to jak stoimy z kasą?
  12. pierwsze primo - kochane!!! karmienie z ręki? nauczycie go tego i co? kto dalej będzie do tak niańczył? polać kapke oleju do michy i powinien chętniej jeść, takie cyrki z karmieniem to ostateczność! drugie primo - jaka karmę chcemy mu dać? pomyślimy nad kupnem tylko co?
  13. aisaK, pamiętaj, że dla tych kilku którym udało sie pomóc nasza praca nie poszła na marne! wiem, że trudne to, mnie też zwątpienie ogarnia chwilami :( Beata, Neron papierzasty chyba? widać, że wychuchany do tej pory, trudno mu będzie...
  14. [quote name='BeataJ']ta mamy? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77646[/URL][/QUOTE] dzodzo już zagadała o zdjęcia no i mamy :placz: kolejną...
  15. w Bytomiu też pytałam u moich wetów i nic :(
  16. [quote name='dzodzo']no własnie nasza stronka jest tak...hmmm..srednio aktualna...[/QUOTE] a która? już kiedyś pytałam [B]po co nam dwie strony?[/B]
  17. obie się "wakacjują"! Beata wróci za jakiś czas a Olenka mam nadzieje też! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6582548#post6582548"]TUTAJ[/URL] jest wątek dobcia z DTS, są też zdjęcia, zobaczcie :(
  18. mam już zdjęcia biedaczka, komu na maila puścić żeby wstawił? bo ja teraz z pracy nie bardzo mam jak się bawić, na gg proszę adres :(
  19. dziś wracając z pracy spotkałam na DTŚ w Rudzie Śl. dobermana, z pomocą miłej pani i jej kanapek wsadziłyśmy ślicznego do samochodu i zawiozłam do w ostatnią podróż do lecznicy :-( niestety, było już za późno na pomoc, jedyne co mozna było zrobić to skrócić cierpienie :-( TUTAJ kilka słów więcej.
  20. wiem, że dobrze ale trudno mi się z tym pogodzić, że nie mogłam więcej :( są jeszcze na świecie dobrzy ludzie, jak Go zobaczyłam to zatrzymałam się na poboczu, wzięłam linkę żeby odłowić to okazało się, że na przystanku stoi kobieta i wabi go swoimi kanapkami żeby szybciej zszedł z DTŚ, pomogła mi załżyć mu linkę, zaprowadzic i wsadzić do auta, całe kanapki, które miała na noc do pracy pochłonął... i na nic :( dałam Pani nasz plakacik, może się do nas podłaczy kolejna dobra dusza, bardzo dziekuję za pomoc!!!
  21. kochane, tego ostatniego posta pisała w moim imieniu moja mama, ja byłam w trasie, niestety to była ostatnia podróż tego "szczęściarza" :-( :-( :-( dzięki pomocy fundacji "for animals" i amikat i jej TZ psisko miało zapewnioną pomoc u dr Czogały w lecznicy,niestety po oględzinach i usg decyzja była jednoznaczna - trzeba skrócić cierpienie :-( byłam z Nim do końca, aż spokojnie zasnął. dobuś był w stanie skrajnego wycieńczenia, wychudzony do granic możliwości i napompowany płynem (doktor tłumaczył jak to sie dzieje ale wybaczcie nie byłam w stanie się skupić i zpamietać), miał płyn w jamie rzusznej, w klatce piersiowej, w płucach, tylne łapki były opuchnięte koszmarnie, ledwo tuptał... a przy tym wszystkim miał takie spokojne, ufne ślepka :placz: i delktne futerko, tak mi strasznie teraz smutno, mimo, że wiem, że zrobiłam co mogłam zrobić... zdjęcia w ostatnim momencie zrobił jeden z wetów, obiecał udostępnić żeby pokazać światu kolejne bestialstwo jakie może zrobić człowiek swojemu najwierniejszemu towarzyszowi. ten psiak nie błąkał sie długo, był dość czysty, miał czyste uszka, ktoś go doprowadził do takiego stanu nie lecząc a potem wyrzucił :placz:
  22. Na średnicówce w Katowicach znalazłam dobermana.Jadę z nim teraz do lecznicy w Brynowie.Na cito potrzebne miejsce do przechowania.
  23. [quote name='Anashar']Sugerujesz żeby do budy wzieli ONa? :angryy: Żaden pies na siedzenie w budzie nie zasługuje :mad:[/QUOTE] eno nie wpadajmy w skrajności :p psu w budzie krzywda się nie dzieje pod warunkiem, że buda jest dostosowana i pies dobrze dobrany i opieka zapewniona! tyle, że dobek nijak w budzie na stałe nie wytrzyma, chba, że z kaloryferem :diabloti:
  24. super Aniu, bardzo podziękuj Kasi w imieniu ND :) te informacje na pewno wykorzystamy przy charakterystykach psiaków, będzie łatwiej troszkę! dziękujemy :loveu:
×
×
  • Create New...