Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. co słychać u diobołka? mialam byc w Krakowie ale mi nie wyszło :( a mam poramzesikowy śpiworek, może dla niego?
  2. taki diobołek? ładny jest, dość mocny, sprawdzałyście tatuaz? kurczę, on zmarnieje w schronie :( :( :(
  3. rany... czy on musi mieć ten kaganiec??? przecież to dziecko :(
  4. własnie nie raz na jakis czas - to jest ziołowe więc nie działa tak z nagła i doraźnie, trzeba dość regularnie podawać aż się nasycie organizm i potem moze byc nawet efekt długofalowy, tylko czy tam w hoteliku jest szansa na podawanie mu tego w miarę regularnie?
  5. ciotki a gdyby tak dać mu troszeczkę uspokajacza ziołowego? mam na mysli Stresnal, to takie kropelki dla zwierzaków, ziołowe, delikatne a troszke tonują... uspokoiłby się ciut chłopak :(
  6. dziweczyny buda ocieplana styropianem dwuwarstwowa, z odpwiednio małym wejściem i słoma w środku to podstawa! tylko one drogie są :( a i zasłonka na wejściu żeby nie wiało!
  7. ślicznotka czarna, troszkę zapasiona ;)
  8. ale tutaj też poprosimy zdjęcia!!!
  9. o nie wiedziałam, że maluch ma swój watek, dobrze, że trafiłam :( dalej pytam gdzie sie da o mozliwość tymczasu... tylko czy schron go wyda w takim stanie?
  10. [quote name='Mido']:roll: no i jest nastepny podrostek do oddania Doberman, ostra 5-miesięczna suczka z książeczką zdrowia i kompletem szczepień. Piękna, zadbana. Do oddania w dobre ręce miłośnikowi dobermanów. Czarny Bór k/Wałbrzycha. 0-74 8450194[/QUOTE] jak szczeniak może być "ostry" :placz::placz::placz: głupota ludzka i podłość mnie zabija...
  11. rozmawiałam o tej suni z Anetą, w ubiegłym tygodniu w środe jeszcze jej nie było w schronie.
  12. trzymamy kciuki! pamiętajcie, że w skarpecie jest kasa dla psicy!
  13. z aisiaK trzeba gadać, ona prowadzi rozmowy z organizacja niemiecką w naszym imieniu!!! zaraz do niej napisze.
  14. [quote name='BeataJ']Robia, robia. Ale nie ma co tak od razu zagladac w pachwine, bo nie kazdy pies to lubi. Beata[/QUOTE] dokładnie to miałam napisać :)
  15. to to słoneczko jedzie do Katowic??? jej to będzie blisko mnie! a wątek przegubowce powinny mieć swój koniecznie!
  16. tak się domyśliłam :) KARIO jest już na adopcyjnej i czeka na swoje szczęście, jesli będziesz iała o nim nowe informacje to wrzucaj!
  17. [quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11797[/url][/QUOTE] no własnie ale on jest zanknięty!!! ja już tam pisalam jak widać mój post jest ostatni, nie rozumiem :crazyeye:
  18. czy jamniki mają swój ogólny watek adopcyjny albo strone adopcyjną tak jak np dobki, rottki czy boksie?
  19. bardzo prosze o info nt tego nowego dobka wg tabelki... cioteczki z ND wiedza o jakiej tabelce piszę, bo ja padam na pysk juz dzisiaj i nie mam siły tworzyc lotnych opisów :( zdjęcia juz sobie zapisuję na dysk...
  20. [quote name='Goska76']Piesio jest od niedawna. Ja go jeszcze nie widziałam osobiście, zdjęcia dostałam od pracownika schroniska dzisiaj wieczorem. Będę w schronie w sobotę. Zrobię dokładniejsze fotki. Zapoznam się z nim - wezmę na spacer. Zajrzę w ząbki. Sprawdzę jak się zachowuje. Dowiem się o nim tyle ile będę mogła. Strasznie mi go szkoda - to bardzo liche schronisko - złe warunki, przepełnienie... W sprawie kontaktu - ja - 503188417 lub P. Marta ze schroniska - 608637198. Dzięki za pomoc. Imienia jeszcze nie ma...[/QUOTE] w jakim mieście jest to zwirzę? aha imię może dostać w spadku po innym, który zdążył znaleźć dom zanim trafił na naszą stronę - KARIO? może być?
  21. DORA nadal jest na stronie Nadzieji, nie ma obaw :) a czy opiekunki wiedzą, że w skarpecie DORY jest troche pieniążków? jakis mały skrót aktualnych informacji do wrzucenia na www? to jej ogłoszenie: http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/dora.html
  22. [quote name='Goska76']Kochani, pojawił się u nas w schronie młody doberman - z łapanki, z okolic Myszkowa(woj. Sląskie). Wiek szacowany na około 3 lata. Łagodny do ludzi i innych psów. Jest od ponad tygodnia w schronie. Nikt go nie szuka :-([/QUOTE] :shake::shake::shake: oszaleję... daj, proszę dokładne info: stan zdrowia, kastracja itp, adres i z kim się kontaktować w jego sprawie, aha i czy dostał jakieś imię? jutro wrzucę na stronę...
×
×
  • Create New...