-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
własnie nie raz na jakis czas - to jest ziołowe więc nie działa tak z nagła i doraźnie, trzeba dość regularnie podawać aż się nasycie organizm i potem moze byc nawet efekt długofalowy, tylko czy tam w hoteliku jest szansa na podawanie mu tego w miarę regularnie? -
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
ciotki a gdyby tak dać mu troszeczkę uspokajacza ziołowego? mam na mysli Stresnal, to takie kropelki dla zwierzaków, ziołowe, delikatne a troszke tonują... uspokoiłby się ciut chłopak :( -
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
dziweczyny buda ocieplana styropianem dwuwarstwowa, z odpwiednio małym wejściem i słoma w środku to podstawa! tylko one drogie są :( a i zasłonka na wejściu żeby nie wiało! -
Oddam w dobre ręce jamniczkę - jamniczka ma dom.
Klementynkaa replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
ślicznotka czarna, troszkę zapasiona ;) -
Wychudzony, pogryziony jamniczek PILNIE prosi o pomoc
Klementynkaa replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
gdzie trzeba wpłacać pieniążki? -
Oddam w dobre ręce jamniczkę - jamniczka ma dom.
Klementynkaa replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
ale tutaj też poprosimy zdjęcia!!! -
Wychudzony, pogryziony jamniczek PILNIE prosi o pomoc
Klementynkaa replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
o nie wiedziałam, że maluch ma swój watek, dobrze, że trafiłam :( dalej pytam gdzie sie da o mozliwość tymczasu... tylko czy schron go wyda w takim stanie? -
[quote name='Mido']:roll: no i jest nastepny podrostek do oddania Doberman, ostra 5-miesięczna suczka z książeczką zdrowia i kompletem szczepień. Piękna, zadbana. Do oddania w dobre ręce miłośnikowi dobermanów. Czarny Bór k/Wałbrzycha. 0-74 8450194[/QUOTE] jak szczeniak może być "ostry" :placz::placz::placz: głupota ludzka i podłość mnie zabija...
-
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Klementynkaa replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymamy kciuki! pamiętajcie, że w skarpecie jest kasa dla psicy! -
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Klementynkaa replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z aisiaK trzeba gadać, ona prowadzi rozmowy z organizacja niemiecką w naszym imieniu!!! zaraz do niej napisze. -
Na co komu stary jamnik ? Niech zdechnie. MA DOM !!!
Klementynkaa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
to to słoneczko jedzie do Katowic??? jej to będzie blisko mnie! a wątek przegubowce powinny mieć swój koniecznie! -
Na co komu stary jamnik ? Niech zdechnie. MA DOM !!!
Klementynkaa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11797[/url][/QUOTE] no własnie ale on jest zanknięty!!! ja już tam pisalam jak widać mój post jest ostatni, nie rozumiem :crazyeye: -
Na co komu stary jamnik ? Niech zdechnie. MA DOM !!!
Klementynkaa replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czy jamniki mają swój ogólny watek adopcyjny albo strone adopcyjną tak jak np dobki, rottki czy boksie? -
[quote name='Goska76']Piesio jest od niedawna. Ja go jeszcze nie widziałam osobiście, zdjęcia dostałam od pracownika schroniska dzisiaj wieczorem. Będę w schronie w sobotę. Zrobię dokładniejsze fotki. Zapoznam się z nim - wezmę na spacer. Zajrzę w ząbki. Sprawdzę jak się zachowuje. Dowiem się o nim tyle ile będę mogła. Strasznie mi go szkoda - to bardzo liche schronisko - złe warunki, przepełnienie... W sprawie kontaktu - ja - 503188417 lub P. Marta ze schroniska - 608637198. Dzięki za pomoc. Imienia jeszcze nie ma...[/QUOTE] w jakim mieście jest to zwirzę? aha imię może dostać w spadku po innym, który zdążył znaleźć dom zanim trafił na naszą stronę - KARIO? może być?
-
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Klementynkaa replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DORA nadal jest na stronie Nadzieji, nie ma obaw :) a czy opiekunki wiedzą, że w skarpecie DORY jest troche pieniążków? jakis mały skrót aktualnych informacji do wrzucenia na www? to jej ogłoszenie: http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/dora.html -
[quote name='Goska76']Kochani, pojawił się u nas w schronie młody doberman - z łapanki, z okolic Myszkowa(woj. Sląskie). Wiek szacowany na około 3 lata. Łagodny do ludzi i innych psów. Jest od ponad tygodnia w schronie. Nikt go nie szuka :-([/QUOTE] :shake::shake::shake: oszaleję... daj, proszę dokładne info: stan zdrowia, kastracja itp, adres i z kim się kontaktować w jego sprawie, aha i czy dostał jakieś imię? jutro wrzucę na stronę...