Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [B]GameBoy[/B] w bagazu MIKI jest jeszcze jedna mała tableteczka, dać jej teraz czy rano???
  2. MIKA juz u mnie :) aktualnie demolują z Kastorem mieszkanie... pogardziła parówką, zobaczymy co powie na ryz z kurczakiem. a rano wycieczka do Krakowa i mam nadzieję, że na tym podróże MIKI się skończą szczęśliwie!
  3. to może jutro i jego dostojność poznam??? uda się??? kurczę, dnia mi braknie...
  4. [quote name='Krawaciorek']nie wiem czy wiecie ze jest dobek od sierpnia w fundacji emir został przywieziony z Klaudyna pod Warszawa ma około 3 lat [URL]http://fundacja-emir.org/psy/alex.htm[/URL][/QUOTE] wiemy :) jest już na naszej stronie.
  5. ech... staruszk dobermani... kolejny :(
  6. ze mną umówił się około 20 w Katowicach. zalezy jak szybko jeździ ;)
  7. wszystko dogadane :) MIKA jutro nockę spędzi u mnie i w sobote ostatni etap podrózy do nowego domku już z na zawsze!!! [B]GameBoy[/B] co mam przygotowac na jej przyjęcie do jedzienia? cos gotowanego czu sucha karme łyknie? ona ma cośklwiek swojego (kocyk ,zabawka, smycz, obrózka)?
  8. i słusznie!!! kto to o tej godzinie pracuje ;) smyrać psią dupkę proszę!
  9. puk, puk co słychać u psinki? jakaś pomoc potrzebna?
  10. cioteczki, to jest doberman :) nie ma innej opcji! w piatek jesli wszystko dobrze pójdzie to sobie ją poogladam ale jestem przekonana, że to dobcia. jest bardzo drobej kosci i malutka a na dodatek wychudzona! to jest starsza suczka a dobcie dopiero od jakiegoś czasu sa promowane ogromne i dorodne, jeszcze przed 10 laty dobki, zwłaszcza suczki były maluuutkie :) GameBoy - MIKA ma domek w Krakowie, no chyba, że cos będzie nie w porzadku na miejscu ale to mało prawdopodobne, nowa pani wydaje się być super!
  11. :(( ale może dla niego to lepiej? zejdzie z podłego świata :(
  12. na [url]www.nadzieja-dobermana.pl[/url], sprawdziłam, mamy :) [url]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/mielecki-dobek.html[/url]
  13. czy my tego z pierwszej strony mamy u siebie?
  14. pieniądze zdobędziemy na leczenie, cos tam ze skarpety dobermanów wyciągniemy tylko trzeba go w domku tymczasowym umiescić a z tym jest największy kłopot, wszyscy są zapchani psami albo nie maja mozliwości wcale psa mieć :(
  15. na kogo mam podac kontakt w ogłoszeniu dobcia? czy macie dla niego jakies imię? dałam mu roboczo KOKOS...
  16. [quote name='dzodzo']tam gdzie Mika jedzie tez jest kot(nawet dwa i dwa yorki i dziecko)dlatego jestem sceptyczna -bo yorków to nawet ja bym nie zniosła:)))))hihi[/QUOTE] kochana, nie narażaj się :mad: yorki, zaznaczam normalne, dobrze wychowane yorki, to baaardzo fajne psy! sama znam takie co to świetnie się dogadują z innymi psami i ludźmi i ćwicza tak, że niejeden duży pies im do pięt nie dorasta :evil_lol: Mika wygląda na delikatną sunię więc jest szansa... oby :cool3:
  17. problem w tym, że go tam nie ma (na ND) ale zaraz postarmy sie to zmienić...
  18. o rany... to dopiero podróznik!
  19. aaaaaaa kolejna bida, juz napisałam do koleżanki z Radomia, może będzie mogła Wam pomóc...
  20. [url]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/java.html[/url] suczka z Józefowa
  21. super LALUNA a wpadła Ci w oko ruda kudłata (chociaz nieco wyleniała ;)) collie?
  22. no i co??? nikt jeszcze nie dotarł? ani jednej fotki!
  23. super wiadomość! oby Paculino miał szczęście na zawsze już!
×
×
  • Create New...