cioteczki, to jest doberman :) nie ma innej opcji! w piatek jesli wszystko dobrze pójdzie to sobie ją poogladam ale jestem przekonana, że to dobcia. jest bardzo drobej kosci i malutka a na dodatek wychudzona! to jest starsza suczka a dobcie dopiero od jakiegoś czasu sa promowane ogromne i dorodne, jeszcze przed 10 laty dobki, zwłaszcza suczki były maluuutkie :)
GameBoy - MIKA ma domek w Krakowie, no chyba, że cos będzie nie w porzadku na miejscu ale to mało prawdopodobne, nowa pani wydaje się być super!