Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. zawsze w takich rozgrywkach cierpią dzieci i psy... szkoda słów, szukamy domku :(
  2. jesoooo dziewczyny bo mi serce dęba staje.... jak czytam takie historie :shake: dobrze, że się wyjasniło... w chorzowie jest doberman ale link do zdjęć nie działa :roll:
  3. czyli powrót na adopcje :( smutne... wiadomo co sie stało?
  4. co jest??????? w ostateczności jak będzie wystawa w poznaniu to może udałoby się komuś ją do auta wcisnąć żeby zawiózł do Oleny, troche późno ale jeśli wcześniej się nie uda...
  5. już ślicznotkę wrzucam na Nadzieję Dobermana...
  6. a to Wy dziewczynki nie wiecie, że przy kłopotach z jakms zmysłem inny rozwija sie duzo lepiej? hihi a węch dobusie maja doskonały, szczególnie gdy chodzi o pyszności :) byle mu nie zaszkodziło to kradzione żarełko kiedyś!
  7. uff dobrze, że cała akcja poszła sprawnie, trzymajmy kciuki na start w nowe życie (miejmy nadzieję - lepsze) naszych sierotek... ja mam iagle w zapasie śpiworek (co to miał byc Ramzesikowy) i miski metalowe, jesli kto potrzebuje to meldować.
  8. ech... przybywa nam tych bid w strasznym tempie... jeśli mam cos aktualizować to w mailach komplet poprosze bo teraz się byczymy nad morzem i tylko z doskoku mam internet!
  9. [quote name='dzodzo']Szkoda, ze wieści o Czekoladce sa mniej rózowe.:shake: Jest w kiepskim stanie fizycznym i niemniej kiepskim stanie psychicznym, dobrze że znalazła się w DT.[/QUOTE] :placz::placz::placz: a coś bliżej? co się dzieje?
  10. słuchajcie tak mi się wspomniało - znamy jakiegoś wolontariusza schronu w chorzowie? bo mamy na stanie dwa dobermany z chorzowa ale nie mam pewności czy to aktulne! mnie sie juz wszystko miesza...
  11. [quote name='dzodzo']gdybym miała czas na jeszcze jednego zwierza to trafiła by do mnie na stałe-ale rozsądek każe mi wybić sobie to dużm młotkiem z głowy;)[/QUOTE] to witamy w klubie :mad: wybijających sobie... :placz:
  12. ech... szkoda gadać :( ale to tylko dowód, że pani kieruje się emocjami a to dla naszego PACO nie jest dobra opcja - taki właściciel!
  13. martik_b jak zmniejszysz banerek to będzie całkiem nieczytelny! niestety regulamin dogo jest bezlitosny w tej kwestii :( trzeba wybrać jeden banerek albo kilka butonów! ale tak sobie myslę, że chwilowo Amelka jest juz zabezpieczona więc możesz podmienić :) albo sobie zmniejszyć w jakimkolwiek programie do grafiki (chociażby Irvan View)
  14. jak dam radę wieczorem po pracy to wrzucę... ale na pierwsza to trzeba Maćka molestować bo ja jeszcze sie nie wgryzłamw budowe strony do końca... nie mam kiedy :( a imię? może CHOCO?
  15. rany! prześliczna! to jest mój ideał dobermana - czekoladowa sunia :( może jednak ktoś jej szuka? a tatuowana? albo chip?
  16. przepraszam, że tak długo to trwało ale zagoniona jestem :shake:
  17. masakra, chudzina straszna, jak on przetrzyma schronisko? jak tylko uporam się ze zdjęciami to będzie na stronie ND :(
  18. [quote name='aisaK']Mam juz odpowiedz w sprawie Rolanda- mamy go przygotować, jego też wezmą. Czy mam tez wysłac Mafa? a jak się właściciel nie zgodzi?Omówisz to z nim Klementynka?[/QUOTE] tak, jutro zadzwonie, dziś już ciut późno :diabloti:
  19. jeżeli nie Roland to może MAF? on ma książeczkę a chipa może mu zrobią, pan wprawdzie sie nie odzyw ale mogę do niego zadzwonić zapytać jaką podjął decyzję :razz:
  20. [QUOTE]Witam, Miło mi poinformować,że baner o naszych kochanych dobermanach jest już na stronie [url]www.asroma.pl[/url] . Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Kintuszek[/QUOTE] jak miło! dziękujemy :) :) :)
  21. MAF będzie miał pięć... ale pozostałe warunki spełnia! Maciek - publicznie Cię wołam ;)
  22. hehehe oglądam własnie kłapciate uszka :loveu: sliczne, szkoda, że w katowickiej TV nie ma takiego programu :( aaaa szkoda, że nie powiedzieli o ND tak jak o rotce! ale Karolina wyglądaliście z PACO superasnie :p
  23. trochę wyskakuję bo niby juz po wakacjach ale na gwałt ;) szukam noclegów na drugą połowę października w okolicach Trójmiasta! i okazało się, że to wcale nie takie proste bo pies, bo już po sezonie, bo ceny :( za wszelką pomoc i podpowiedzi będę wdzięczna!
  24. nie, ale człowiek, do którego mam trochę zaufania w temacie zachowania psów (psiarz, hodowca) zna go od szczeniaka. ale myślę też, że pan nie miałby nic przeciwko temu żebym jako zobaczyła i oceniła... tyle, że od wczoraj milczy, nie wiem jak mam to rozumieć, może woli jednak działać na własną rękę bo wystraszył się kastracji?
  25. z Katowic, ułożony, spokojny, bez agresji !
×
×
  • Create New...