-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
buu, trzeba zmienić tytuł jeszcze :( -
nikt tu nie pisze o zdawaniu egzaminów ;) tylko właśnie o ujednoliceniu tego co się ma nauczyć. a powtarzanie do znudzenia, zwłaszcza z dobkiem, może doprowadzić tylko do... znudzenia. on w mog nauczy się gestów, psy doskonale obserwują i łapią czasem szybciej niż byśmy chcieli, więc ważne żeby od początku załapał to o co nam chodzi :)
-
słuchajcie, to skoro kombinujecie z nauką to prponuję ujednolicic sysyem: klepanie dwoma rękami po udach z przodu - oznacza "do mnie" (od przodu) klepanie jedną ręką, lewą po udzie z boku - oznacza "do nog" (z siadem jesli się stoi a w ruchu "idziemy przy nodze") prawa ręka w górę wysoko - "siad" prawa ręka z dłonią płasko, nisko do ziemi - "waruj" to takie najprostrze, jesli wszyscy będą jednakowo to robić + duuużo samkołyków to nam sie chłopak wyskoli :) weszka, kong jest idealny, super, że masz takiego i chcesz mu podarować!
-
Wystawa Klubowa Pinczerów I Dobermanów. Radom 2007.
Klementynkaa replied to POMIAN's topic in Wystawy
przyznam, że już czekam z niecierpliwością na tą wystawę i mam nadzieję, że w organizacji wystawy oddział spisze się lepiej niż przy organizacji tegorocznych MPPT ;) -
[quote name='BeataJ'][SIZE=2] W nocy do gdynskiego schriniska trafil 3.5 miesieczny szczeniaczek dobermana. Z ksiazeczka, wiec oddany najpewniej przez wlascicieli. Ma blizny na glowce, obciete wasiki, jest przerazony. [/SIZE][/QUOTE] jak to ociete wąsiki:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ktoś się nad biedactwem znęcał???
-
[quote name='AniaB']Ja wyjezdzam z okolic Fiata o 15.00 i jade na kraków przez obwodnice (ta cieszynsko - bielską) a potem na autostrade..[/QUOTE] to dziś klapa :shake: ja do 16 siedzę w pracy, wprawdzie blisko autostrady ale śpiworek w domku został. posyłam Ci PW z telefonem i ustalimy gdzie i kiedy dokładnie się spotkamy :)
-
[quote name='jusstyna85']Ja jestem także za jego uśpieniem, jeśli nie znajdzie sie szkoleniowiec."cieszył sie na widok smyczy dał sie zapiac na spacerze sie bawił gonił,po chwili zaczął na mnie warczej i zęby pokazwywac. [COLOR=#000000]ten pies jest nie do opanowania naprawd enie wies zkiedy mu odbije"[/COLOR][/QUOTE] nadal pytam co pomoże szkoleniowiec? ja mogę umówić się z osobą - opiekunem psa na kilka lekcji i nie wezmę za to kasy ale kto będzie z psem pracował? wolontariusz ze schronu, ktoś kto weźmie go na DT? jesli tak to nie ma problemu, umawiamy się, oglądamy zwierzaka i pracujemy!
-
słuchajcie a co pomoże szkoleniowiec? nikt w schronie nie będzie szkolił psa :( jesli jest agresywna to też nikomu z czystym sumieniem jej nie wyadoptujemy, bokto weźmie na siebie odpowiedzialność? takiego psa powinna adoptować osoba która ma ogromne doświadczenie! jussyna85 ja mogę umówić się z Tobą, podjechać i zobaczyć psa ale co dalej? jak mamy jej pomóc?
-
ja mogę pozbierać zdjęcia i pomyśleć o zaprojektowaniu tylko potrzeba 12 dobciów, które zostały adoptowane i mamy je obfotografowane na początku kiedy były jeszcze chude i zmarnowane no i aktualne zdjęcia jak pławią się w luksusach! problem to jakość zdjęć - potrzebne sa oryginalne rozdzielczości (im większe tym lepiej), z resztą powinnam sobie poradzić no i potem druk... nie wiem czy znajdziemy drukarnię, która zrobi nam to po kosztach?
-
rany jaka chudzina... słuchajcie tak z innej beczki mam pytanie - myśleliśmy kiedyś o zrobieniu kalendarza z metamorfozami, czy to nadal pomysł aktualny? pytam bo jeśli tak to trzeba o tym pomyśleć juz teraz! (trzeba zebrać zdjęcia - jakość musi być jak najlepsza, obrobić, zaprojektować, no i na koniec wydrukować) a czas goni!!!
-
[quote name='dzodzo']niesety ze skarpeta bedzie tak, ze jak mu zalozymy na afn to pojdzie na dlug ND-......tak bylo juz wczesniej..[/QUOTE] taaak:crazyeye: no to ja jakas niedoinformowana się czuję, meldować proszę o co tu chodfzi i jak się sprawy z naszym AFN mają :mad: :mad: :mad: zaraz, zaraz kto to obiecał sprawdzić :razz: