Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. KOPIM zainteresowała się Fundacja, być może wyjedzie do Niemiec jeśli ten domek się nie zdecyduje...
  2. [quote name='__Lara']Kto by pomyślał, że sunia z Katowic, a znajdzie dom w Małopolsce :D[/QUOTE] hihi, ostatnio pewien szczylek krakowiak zamieszkał w Katowicach na Mariackiej więc równowaga w przyrodzie zachowana :multi:
  3. KOPI jest mega pechowcem... :placz:
  4. [quote name='Ambra']i co? sunieczka nadal szuka domku?:-([/QUOTE] nie Ambro :) BEJBI wyemigrowała [url=http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/niemcy/bejbi.html]Nadzieja Dobermana - W Niemczech - Bejbi[/url]
  5. i pomyśleć, że juz mógł być w drodze do domu...
  6. ale RUBIK ma swoje allegro, zeby nie było z tego problemów...
  7. :) no ładnie, ładnie, trzymam kciuki!
  8. żona pana się rozmyśliła, nie chce KOPIEGO... pan będzie ją przekonywał... czemu ten pies ma takiego pecha??? no powiedzcie mi czemu???
  9. jesli wszystko będzie w porządku to jutro KOPI pojedzie do nowego domku, pan wyjedzie po niego, TZ podrzuci go kawałek, czy możemy liczyc na wsparcie w kwocie 60 złotych :oops:
  10. [quote name='Neczka'][CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3434/cezarna6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER][/QUOTE] faktycznie jakos lepiej wyglada, tak sie jakos błyszczy, czyżby od głaskania?
  11. jesteśmy w trakcie obliczeń, staram się optymalną trassę dobrać, znaczy jak najkrótszą... bo zumi.pl to jakos tak dookoła pokazuje :oops:
  12. no więc... dom dla Kopiego jest oddalony o ok. 400 km w jedną stronę... wszyscy wiemy jaka to kasa na paliwo! mój TZ zobowiązał się zawieźć go ale musimy zdobyć kasiorę i zapłacić za benzynkę! [B]kto pomoże?[/B]
  13. alarm kciukowy kolejny raz poproszę... szykuje się, szykuje...
  14. RUBIK - mix dobermana/gończego/ogara? do adopcji (546554016) - Aukcje internetowe Allegro i jest :)
  15. to ja mu machnę allegro :) przy okazji potrenuje nad szblonem :eviltong:
  16. RUBIK zaraz frunie gościnnie na nadzieje dobermana :)
  17. za chwilę Cezarek zostanie ogłoszony na Nadziei Dobermana!
  18. plakat zrobiony i wysłany na adres Fundacji :)
  19. [quote name='Neczka']Czekam na linka ;)[/QUOTE] nie, nie :lol: to ja panią chętną na dobusia zaproszę na watek!
  20. aaaha, czyli koty ok? to dobrze a jak z zostawaniem samotnie? czy w tym biurze zostaje czasem sam? mamy przeciez potencjalny domek! zaraz podeślę watek!
  21. kurczę, choćby kojec, ONka a chyba wyglada na kojcową, prawda? wytrzyma bez problemu... może zwiała komuś? zrobic plakat?
  22. [quote name='Ambra']ale do łóżka się gramoli i oni nie mają serca ani siły go narazie za wszelką cene z niego zrzucać. Powiedzieli że za szkolenie się wezmą bo to taka sirota klapciowata ale dopiero jak odzyska swoją masą i bedzie zdrowutki. Teraz ma luzy:eviltong:[/QUOTE] wiecie i zawsze mnie to zastanawia jak uchronic ludzi i psa w efekcie przed taim błędnym mysleniem :placz::placz::placz: teraz ma luzy a kiedy będzie rezim? od początku maja byc jasne zasady, granice dla psa a nie potem płacz jak pies zaczyna rządzić... przeciez zasady ustalone w pierwszych dniach pobytu psa w nowym domu zostaja na zawsze u niego w głowie!!!
  23. a czy pania ktokolwiek uprzedzał, że takie sytuacje moga mieć miejsce? czy pani to przyjeła do wiadomości?
  24. no ale jaki tekst byś chciała na takim plakacie??? taki wprost że szukamy osoby której to był pies?
×
×
  • Create New...