[quote name='__Lara']Kto by pomyślał, że sunia z Katowic, a znajdzie dom w Małopolsce :D[/QUOTE]
hihi, ostatnio pewien szczylek krakowiak zamieszkał w Katowicach na Mariackiej więc równowaga w przyrodzie zachowana :multi:
[quote name='Ambra']i co? sunieczka nadal szuka domku?:-([/QUOTE]
nie Ambro :) BEJBI wyemigrowała [url=http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/niemcy/bejbi.html]Nadzieja Dobermana - W Niemczech - Bejbi[/url]
jesli wszystko będzie w porządku to jutro KOPI pojedzie do nowego domku, pan wyjedzie po niego, TZ podrzuci go kawałek, czy możemy liczyc na wsparcie w kwocie 60 złotych :oops:
[quote name='Neczka'][CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3434/cezarna6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER][/QUOTE]
faktycznie jakos lepiej wyglada, tak sie jakos błyszczy, czyżby od głaskania?
no więc... dom dla Kopiego jest oddalony o ok. 400 km w jedną stronę... wszyscy wiemy jaka to kasa na paliwo! mój TZ zobowiązał się zawieźć go ale musimy zdobyć kasiorę i zapłacić za benzynkę! [B]kto pomoże?[/B]
aaaha, czyli koty ok? to dobrze
a jak z zostawaniem samotnie? czy w tym biurze zostaje czasem sam?
mamy przeciez potencjalny domek! zaraz podeślę watek!
[quote name='Ambra']ale do łóżka się gramoli i oni nie mają serca ani siły go narazie za wszelką cene z niego zrzucać. Powiedzieli że za szkolenie się wezmą bo to taka sirota klapciowata ale dopiero jak odzyska swoją masą i bedzie zdrowutki. Teraz ma luzy:eviltong:[/QUOTE]
wiecie i zawsze mnie to zastanawia jak uchronic ludzi i psa w efekcie przed taim błędnym mysleniem :placz::placz::placz: teraz ma luzy a kiedy będzie rezim? od początku maja byc jasne zasady, granice dla psa a nie potem płacz jak pies zaczyna rządzić... przeciez zasady ustalone w pierwszych dniach pobytu psa w nowym domu zostaja na zawsze u niego w głowie!!!