Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. ale ja nigdzie nie napisałam, że HAGER ma biegunkę :) nie ma, robi piękne qupony! pytałam w kontekście tego, że dużo je a mało przybiera na wadze!
  2. O RANY... kolejna bida, tylko co ty malutka robiłas w studni!!!
  3. Klementynkaa

    Crufts 2009

    to są takie fajne pokazy różnych sytuacji jakie mogą mieć miejsce w codziennym życiu z psami, nastawione szczególnie na dzieci, komentarz jest cały czas i objaśnia co niebezpiecznego mogło się podziać i jak temu zapobiegać. dla mnie super pomysł - zamiast dydaktycznej gadki do dzieci to widowisko!
  4. HAGEREK się przypomina! ma wilczy apetyt! czy on miał jakieś badania robione w kontekście przyswajalności pokarmu?
  5. oby... ja za niego mocno zaciskam kciuki :diabloti:
  6. allegro DARENA na 10 dni DAREN - krakowski chudzielec do adopcji! (575534786) - Aukcje internetowe Allegro
  7. a co nas tutaj tak mało? halooo ONkomiłośnicy!!!
  8. [quote name='Renata5']No dokładnie,ja tez zakochałam sie w babuni Pi:loveu: I tez myslałam nad daniem jej ds...no ale jak dziewczynki nie rozdzielają maluchów,to po ptokach:sad: Wykombinowałam to sobie tak,że jak wzięłabym obydwie malizny na dt i chłopaczek znalazłby dom,to babunia zostałaby u mnie juz na stałe. No ale trzymajmy kciukasy,żeby malizny poszły razem do ds:thumbs:[/QUOTE] mysle, ze taka opcja jest dobra, pobyłyby razem, staruszka przyzwyczaiłaby sie do Ciebie, do otoczenia, wtedy zniknięcie towarysza było mniejszym stresem!
  9. Klementynkaa

    Crufts 2009

    ja tez ogladam i ponawiam pytanie (bo ja agilitowy laik jestem) czy Magda jeszcze bedzie biegać? dziękuję Mokka :loveu:
  10. [quote name='Mokka']Nie, żebym jakieś pretensje rościła czy coś tam, ale [B]MÓJ BYŁ PIERWSZY[/B] :evil_lol:[/QUOTE] to poprosze linka bo nie umiem znaleźć!
  11. ja mu zrobię wieczorem nadziejowe allegro, ok?
  12. a masz ten szablon? bo jesli nie to podaj mi na PW maila i wieczorem Ci go przyślę z instrukcją :)
  13. ja się tu przychylam nieśmiało to podwójnej adocpji, wiem, ze moze być trudniej ale ta starutka sunia zasługuje aby dożyć swoich dni z jedynym towarzyszem jakiego ma w tych trudnych dniach, prawda? przeciez ona nie pozyje juz długo... osobna sprawa jest stopniowe i łagpdne przyzwyczajanie ich (szczególnie pieska) do samotności, wszak on na 100% zostanie sam kiedyś!
  14. a czy to był jedyny start Magdy czy będą kolejne?
  15. [quote name='amikat']miała - ale po pogryzieniu poprzedni razem została uszkodzona[/QUOTE] aż tak ostro było z tym pogryzieniem? :-(
  16. moja bidulka... nie ma już swojej szczęśliwej czerwonej obróżki :(
  17. pozdrowionka od MOZUNI dla cioteczek :loveu: [CENTER][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1458934/38/other/std/6373177b58.jpeg[/IMG][/CENTER]
  18. FIZIA wróciła na boksy schroniskowe :-( z powodu remontu :-( ...
  19. jesli nic innego nie wypali to ja prawdopodobnie 13 marca bedę jechała pod Warszawę, mogę dojechać gdzie trzeba i zawieźć psiaki, jakos je wcisne moze do auta albo poproszę kolegę zeby je spakował do swojego.
  20. aaaaaaaaaaa nie mogę na to patrzeć... :placz::placz::placz:
  21. Hagerek był dzisiaj na spacerze na deptaku w Grodzisku, faktycznie wpadł na pomysł skakania na ludzi, i obskakiwania ich dookoła, bez agrechy ale wyobrażam sobie jakie wrażenie robi jego rozmiar hehe... w domu puszczony luzem jest bardzo ciekawski, włazi na wszystko, wszędzie zagląda, machajac ogonem zmiata to co stanie mu na drodze ;) został zdiagnozowany jako uciążliwy :) pracy troche jest, myślę, ze miesiąc solidnej pracy wychowawczej powinien dac efekty, a potem, kolejne miesiace utrwalania przez, mam nadzieje nowych, opiekunów!
  22. [quote name='AguusS__x33'] Piękny Hagerek! nareszcie jakieś foteczki :cool3: C.D.N? no to czekamy. :razz:[/QUOTE] hihi podmieniłam Ci fotkę :eviltong: c.d. nastąpił, edytowałam posta :)
  23. [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/hager5.jpg[/IMG] c.d.nastąpił :diabloti:
×
×
  • Create New...