-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
[quote name='Ewe i Kas']Spoko,spoko, ale chcemy link :) jak tak może być, że ja z Kastusiem jeszcze tej galerii nie widzieliśmy :) A że już robi się ciepło to obiecujemy zasilić wątek kolejnymi zdjęciami, pozdrawiamy :)[/QUOTE] no ja uważam, że to skandal!!! a jeszcze większy, że nie polubiliście ND na FB!!! (chyba, że o czymś nie wiem ;)) - [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.267431833331909.64643.121013834640377&type=1[/url]
-
[quote name='abero']Postaram się dziś ustalić najlepszy kontakt, tam na miejscu, i dam znać.[/QUOTE] super, dziękuję
-
[quote name='abero']W schronisku w Busku od dłuższego czasu jest taki psiak: Dziś byłam tam pierwszy raz w życiu, psiak ma ok. 4 lata, przyjazny, uległy do ludzi, z psami się raczej nie dogaduje. W marnej kondycji, choć nie tragicznej. W Busku jest minimalna ilość adopcji![/QUOTE] a z kim można się kontaktować w jego sprawie?
-
beeeczki na dobermanie potrzeby! [url]http://www.dogomania.pl/threads/224153-expresowy-bazarek-beczkowy!!!-dla-Nadziei-Dobermana-do-13-marca-godz.-23.00[/url]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Klementynkaa replied to dreag's topic in Już w nowym domu
jeśli już cytujecie to proszę z autorem, bo akurat autorem tego cytowanego wpisu jestem ja. a powyżasza opinia jest właśnie na podstawie słów "miłośnika dobermanów" z forum miłosników dobermanów i to w tym wszystkim jest najsmutniejsze :( -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Klementynkaa replied to dreag's topic in Już w nowym domu
e tam, niewiele mogę zrobić niestety :( dziewczyny przypomnijcie mi linka do konisiowego FB - nie umiem znaleźć... -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Klementynkaa replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nieeeeeee! ideał psa! ja nie wiem jak to jest, że nikt go nie zauważył! -
[quote name='Klementynkaa']jest ogromna prośba o sprawdzenie domku dla asta w Katowicach, przy ul. Szopienickiej, czy ktoś może pomóc?[/QUOTE] prośba nadal aktualna! jest jeszcze jedna PILNA/TAJNA - potrzebuje pomocy kogoś sprytnego i rozsądnego z Rudy Sląskiej, jak najbliżej Bykowiny oraz znającego lecznice wet w Kohłowicach przy rynku (ale to nie jest warunek konieczny ;) ) bardzo prosze o kontakt na PW. ja niestety wyjeżdżam i nie mogę działąć osobiście a tu ważny jest chyba czas :(
-
a co słychać u Kazana? bo to już pół roku minęło od ostatnich wieści!
-
Szydłowiec- dobermanka Vera- Ma dom .. :)
Klementynkaa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
kiepska historia :( Ula a mamy dla Ciebie odłowioną suczynkę, tylko czekamy na szczegóły.- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Klementynkaa replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
gdzie są dobermany? podobno wyjechały z Gaju? -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Klementynkaa replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
kaszanko... zostań dobkowym DT!!! one i z kotami się dogadują - oczywiście nie wszystkie ale znam takie które są do kotów bardziej przytulaśne niż do psów!