Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Domek dla Synusia pilnie potrzebny!!!
  2. Nadal cisza??? Nie dobrze...:shake: :-( Mam nadzieję, że Psiak jest w domku...
  3. No to ja już piszę do Paros i poszukam namiarów do Fundacji. Dzięki Pixie za info. :loveu:
  4. Echhh, nie wiem, co myśleć, racja i po jednej i po drugiej stronie... No i rzeczywiście, to pierwsze światełko w tunelu dla Apsika...
  5. Na Misiowym wątku już o tym napisałam. ;) Zrobimy hurtem, dla Rysia, Misia i Lusi. :p Tylko te foteczki by się przydały w każdym przypadku po 2 sztuki, na których najlepiej Psiaki widać.
  6. No ja też nie jestem za tym, żeby Psiaki przenosić i przenosić w różne miejsca :shake:, to dla Psinek naprawdę przeżycie, przywiązują się, a za chwile jadą gdzie indziej... No ja właśnie też pomyślałam, że ten hotelik, to może się przydać. To jest blisko Kiekrza, więc stosunkowo niedaleko. Jutro tam zadzwonię, no i może uda mi się jeszcze na dniach podjechać, zobaczyć i szczegółowo pogadać. ;) Z tego, co wiem, tam mają też Psie Spa i chyba całkiem nieźle to wszystko wygląda.
  7. No to zabiorę się za plakaciki. ;) I będziemy szukać domku!!! Przydałyby się tylko jakieś najlepiej 2 ładne foteczki, żeby było go dobrze widać. :roll:
  8. Nikt do Ciebie nie zagląda Kochaniutki...:-( Ale domek znajdziemy, napewno!!!
  9. Może i Rysiowi też plakaciki zrobić??? :cool3: To widać taki malutki, kochany Psiaczek...:loveu:
  10. Misiek jest śliczny...:loveu: :loveu: :loveu: Pomożemy mu znaleźć domek!!! Jak mogłabym jakoś pomóc :cool3:, może np. plakaty zrobić i porozsyłać ludziskom do rozwieszenia??? :razz:
  11. Cioteczko, ja ostatnio wypatrzyłam jakiś hotelik w Rokietnicy koło Poznania. Ceny ponoć między 10 - 35 zł. Słyszałaś coś o tym hoteliku??? Mogę jutro do nich przedzwonić i pogadać. Już ostatnio chciałam tam podjechać, sprawdzić i pogadać o jakiś dobrych cenach na przyszłość, jak się pojawi jakaś nagląca sprawa. ;)
  12. Przypomnę Wam Przystojniaka...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/95/36cfe40e4a3fac60.jpg[/IMG][/URL]
  13. No niezłe krzesełko Kochaniutka miałaś...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/6/38ccb05926beba3d.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='asiakas']dla zainetresowanych: dzisiaj nasz superowski spanielek Snoopy pojechał do domku :multi: :multi: :loveu: mamy nowego szczeniaczka takiego prawie Rottka, mała sunia, ale na chwilę obecną nie mam zdjęcia :shake: poproszę Kamilę zeby mi wysłała to wstawię...[/quote] Hurrra!!! :multi: :multi: :multi: Ale wspaniałe wiadomości!!! :loveu: :loveu: :loveu: Dostałam fotki od Kamilki, bo nie miała Twojego maila, więc wstawiam Kochaniutka w Twoim imieniu ślicznego Rottka...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/6/0c30c8f97b0ca3fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/6/4c246f83111c0edd.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dzień dobry kochany Psiaczku...:loveu: :loveu: :loveu: Nikt się jak na razie o Baronka nie dopytuje, nie dzwoni w jego sprawie...:-(
  16. Szkoda, że nic się nie udało...:-( Apsik jest wyjątkowo ujmujący...:loveu: :loveu: :loveu: jest przecudowny!!! :loveu: :loveu: :loveu: No i reklama Apsiczka jak najbardziej wskazana. :p
  17. No to się cieszę, że Tinusia szczęśliwa i Oleńka też...:loveu: :loveu: :loveu:
  18. Co tam u cudownej Księżniczki??? :loveu: Są jakieś nowe wiadomości??? :cool3:
  19. Jkrysiewicz, kontaktowałaś się z Panem??? Co u Barego??? Tu jakaś przerażająca cisza nastała...
  20. Anashar, szukałeś kogoś??? Ja przyznam jeszcze nie, bo nie było mnie trochę przy necie. Czy ktoś wie, co u tych Psinek??? Czy one jeszcze tam są???
  21. Co tu taka cisza u Szczękulka??? :cool1: Nikt nie zagląda...:-( Co u Psinki??? :cool3:
  22. Co tam u cudownego Niedźwiadka??? :loveu: Co u Was Kochani??? :loveu:
  23. Co tam u Kajanka??? Czy jakiś domek już się wyklarował??? :cool3:
  24. Co u Demci??? Jak jej zdrówko??? :cool3: Mam nadzieję, że wszystko dobrze...
×
×
  • Create New...