Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. [quote name='Marta i Wika']Już rozmawiałyśmy, jeśli nic sie nie znajdzie to ja moge go wziąć na 2-3 dni. Teraz czekam na info...[/quote] Dziękujemy Ci wszyscy... Mam nadzieję, że uda się z tym domkiem...będę mocno trzymała kciuki...
  2. [quote name='Marta i Wika']Kurcze, od 10 dzisiaj? Jeśli to ma oznaczać schron, to na 2-3 dni może mógłby być u mnie, jeszcze dziewczyn zapytam... Wika go nie zje, bo jest mała. Mam nadzieje, ze z tą moją znajomą wypali! Ale śpi jeszcze :-([/quote] No, ale od schronu i hotelu lepszy byłby domek... Czy masz jakieś wieści Marta i Wika???
  3. On jest prześliczny... Oby koleżanka się jedank przekonała...
  4. :placz: :placz: :placz: Teraz już nie cierpisz Piesku...wierzę, że jesteś szczęśliwy... Neris, trzymaj się...jesteśmy z Tobą...
  5. Prześliczny...:loveu: Bidulek z tymi oczętami...:-(
  6. Halu, wiesz coś o Nerusiu???
  7. Coś wiadomo, jak się czuje Lucky??? Co z nim???
  8. Dzień dobry cudowny Apsiczku...:loveu: Podnosimy, podnosimy Apsiczka!!!
  9. A tu znów cisza...:placz: :placz: :placz: Gdzie te wszystkie Cioteczki??? :placz:
  10. Dzień dobry Homerku...:loveu: Gdzie ten Twój domek...:-( Denerwuje mnie to allegro, że taka cisza...:mad:
  11. Co tam w Imbirkowym światku??? :cool3:
  12. Dzień dobry Piękności...:loveu: :loveu: :loveu:
  13. Bardzo się cieszę, że Rudziaszek czuje się lepiej... Nie myślmy źle, będzie dobrze!!! Musi!!!
  14. Kropecka jest niesamowita...:loveu: ale też bidulka...tak bardzo widać pragnie swojego jedynego domeczku...:-( Ach, miejmy nadzieję, że tamta Psina się znajdzie...:-(
  15. [SIZE=5][COLOR=red][B]Podnoszę!!! [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][B]BARDZO PILNE!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] :placz: :placz: :placz:
  16. Wszyscy mocno trzymamy kciuki i modlimy się za zdrowie Syneczka...
  17. Wierzę, że teraz pomimo wszystko będzie już tylko lepiej... Nie może być źle...:shake: Nie, nie, nie...!!! :shake:
  18. Jejku!!! :loveu: Rudziutki, błagamy zdrowiej!!!
  19. Halu, ja już powoli mam dość...:placz: :placz: :placz: Nie wiem, co robić...:placz: :placz: :placz: One wszystkie są takie piękne, ale też smutne, czekające na tą wielką szansę...:placz: :placz: :placz:
  20. Wszyscy mocno trzymamy kciuki... Synusiu postaraj się...błagamy...:mdleje:
  21. Psinki niesamowite...:loveu: i rozczulają maxymalnie...:-(
  22. [quote name='Hala']Ania...pracujemy nad tym...pracujemy. Astor byłby idelany do domu z wielkim ogrodem, gdzie byłby panem. I mógłby pilnować.[/quote] Oj, byłoby cudownie, gdyby znalazł ukochany domek...
  23. [quote name='Hala']Hakitka...tak, to Astor. Czuje sięlepiej. Nawet stara się terroryzować inne psy. Jest piekny...duży..gęste futro... i dla ludzi przyjacielski.[/quote] No tak mi się właśnie wydawało, że czuje się znacznie lepiej, bo wygląda rewelacyjnie!!! :loveu: O wiele lepiej, niż na fotce ze schronu. Super!!! Tylko, żeby mógł jeszcze jakiś domeczek znaleźć...jak i inne Bidy...:-(
  24. [quote name='Dorothy']wiecie ze on ma dalej MLECZNE ZEBY??? to znaczy ze wciaz z niego dzidzius, a jak urosnie bedzie faktycznie OGROMNY.....[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: PRZEOGROMNY!!! :evil_lol: Jest niesamowity!!! :diabloti:
  25. [quote name='GoniaP']Dyzio spedzil super weekend z dzieciakami w lasach i nad jeziorami. Prześpi z nimi noc, a jutro rano o 10 go zabieram. Nie wiem dokąd :-( Powoli się poddaję :-([/quote] O Matko!!! :shake: Co tu zrobić, co tu zrobić???!!! :placz:
×
×
  • Create New...