[quote name='Marta i Wika']Kurcze, od 10 dzisiaj? Jeśli to ma oznaczać schron, to na 2-3 dni może mógłby być u mnie, jeszcze dziewczyn zapytam... Wika go nie zje, bo jest mała. Mam nadzieje, ze z tą moją znajomą wypali! Ale śpi jeszcze :-([/quote]
No, ale od schronu i hotelu lepszy byłby domek...
Czy masz jakieś wieści Marta i Wika???