Echhh...z tymi linkami to tak jest... Na początku się otwierają, a później niestety nie... Nie dobrze...:shake: I tak było z tym... :cool1: Najlepiej chyba wkleić poprostu adres strony, chyba...:oops:
Jejku, dziękuję...;) Tylko Lupe coś pisała o podmianach, a ja to już sama nie wiem, co mam wkleić w swój podpis...:roll: bo znów ktoś "życzliwy" się upomni...:cool1: