Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Co tam w Imbirkowym światku??? :loveu:
  2. Hop Bartuniu, hop do góry!!! :multi:
  3. Oj, Kochana...i Tobie jeszcze podpisiku nie usuneli??? :cool3: ;) Ja to jestem na cenzurowanym...:roll:
  4. Homerku kochany, śpij i śnij słodko...:loveu:
  5. No i tu Lupe, wielkie moje błaganie o pomoc w banerkach...:mdleje:
  6. No ja to bym chciała mieć, to co miałam plus Synusia...:oops: Tylko nie wiem, czy jest na to szansa...:roll: ale wiem też, że może cuś się uda...:eviltong: Tylko, co by mnie nikt już więcej nie "rozgłaszał" w ten, że sposób...:p
  7. Neris, modlimy się z całego serca i wierzę, że wszystko będzie dobrze...
  8. [quote name='kaLOlina']bazarek>>jaki bazarek??? ja nic nie wiem??? Nio, tutaj bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59716 Cioteczki zaczeły szaleć, ale teraz już nikt nie szaleje...:-( ;)
  9. No, to wspaniale!!! :multi: :multi: :multi: Czy mamy jakieś szanse na foteczki??? :cool3: Ucałowania dla Wodniczka i dla Ciebie...:loveu:
  10. No i ja też troszkę zalicytowałam...i ponawiam zaproszenie na bazarek dla Synulka...:oops:
  11. No, to idę na głęboką wodę...:p Najwyżej znów mi usuną przez kogoś życzliwego...:eviltong:
  12. [quote name='Anashar']Lupe miala na mysli poprostu inna metode podmiany bannerka :eviltong: Ale dziala Ci, a to najwazniejsze :) No jeszcze nie działa, bo jak narazie to działa : "Podpis usunięty = patrz regulamin !!! No to kolejne dzięki "sympatycznym dogomaniakom"... :cool1: " Już zmieniam, tylko jak zrobić, żeby zmieścić wszystkie...:placz: Pomóżcie WIELCY KOMPUTEROWCY cioteczce please...;)
  13. [quote name='mariolka']cus tam wstawiłam ale banerka nadal mi nie pokazuje :([/quote] Nie wiem dlaczego...:shake: Kopiuj banerek i wklej jeszcze raz. Podaję, może się uda... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50696"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6546/banervt6.gif[/IMG][/URL]
  14. Echhh...z tymi linkami to tak jest... Na początku się otwierają, a później niestety nie... Nie dobrze...:shake: I tak było z tym... :cool1: Najlepiej chyba wkleić poprostu adres strony, chyba...:oops: Jejku, dziękuję...;) Tylko Lupe coś pisała o podmianach, a ja to już sama nie wiem, co mam wkleić w swój podpis...:roll: bo znów ktoś "życzliwy" się upomni...:cool1:
  15. [quote name='lupe']niestety kazdy musi podlinkowac w podpisie sam...wklejam z nowym linkiem wystarczy skopiowac najprosciej w edycji podmienic 59221 na 59816 i juz A jak to dokładnie zrobić??? :oops: Dzięki Ci bardzo!!!
  16. [quote name='mariolka']wszystko mam ładnie wstawione a sie nie wyswietla...[/quote] No to cuś nie tak, zgłoś to do odpowiednich władz dogomanii...;) Apsiczek do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Bardzo ładnie... Trzymam kciuki!!! P.S. Kiepski ze mnie komputerowiec...:oops: Maciaszek lepiej sobie z tym poradziła...
  18. [quote name='monita']Ktoś musi na nowo, podlinkowac bannerek do tego wątku !! Napisałam już do lupe, bo to ona robiła banerki. Teraz pozostaje czekać...
  19. Wspaniałe wieści...kciuki cały czas mocno trzymamy!!!
  20. Tak mi się wydaje...:oops: Może być tak, że coś pokopałam, ale chyba nie...:roll:
  21. [quote name='fidelek2']powiedzcie mi jak mam wkleić link do watku na allegro?????????????????????????????????????????????????? Kopiujesz ze strony, którą masz otwartą z wątkiem cały adres (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59816) i wklejasz do aukcji na allegro.
  22. Przekopałam się przez kilka stronek i na bazarek zaprasza jeszcze Dusje: ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59631
  23. Achhhhhh...zdjęcia przerażające i przerażające jest to, co czuł ten biedny Psiak, ale mam nadzieję, że teraz jego ból z każdym dniem jest coraz mniejszy... Trzymam mocno kciuki Syneczku za Twoje zdrówko... Neris, jeszcze raz ukłony przed Tobą za nieskończone serce...
  24. [quote name='mariolka']mi tam nawet podpis nie działa... :/[/quote] Ale dlaczego??? Nie możesz nic wstawić??? To niemożliwe...:shake:
  25. [quote name='GoniaP']Jest gorzej, tzn. zabrałam już Dyzia i zawiozłam do innego dt. gdzie może zostać do niedzieli. Ale bardzo płakał jak go zostawiałam i jestem pełna jak najgorszych przeczuć:placz:Tfu![/quote] O jejku..:shake: Biedny Dyzio...:placz: Goniu, myśl pozytywnie, błagam... Wiesz, że cuda się zdarzają...
×
×
  • Create New...