Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Nie dobrze, nie dobrze...:shake: A czy Ci Państwo nie mogą wziąść go ze sobą choćby jeszcze na te kilka dni do mieszkania??? A my tu będziemy w tym czasie działać w sprawie domku??? Ile Psiak ma lat??? Możemy prosić o troszkę więcej info o Psince??? [B][SIZE=4][COLOR=red]Potrzebny chociaż DT na już!!! PILNE!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  2. Biedna ta łapinka Synusiowa...:-( Wygląda dość przerażająco... Ale mam nadzieję, żę będzie już tylko lepiej...
  3. Jaki piękny Psiak... Nie można go oddać do schronu, coś trzeba zrobić!!! Dlaczego tak mało czasu??? :shake:
  4. Wodnisiowi to pewnie iście królewsko było...:loveu: :loveu: :loveu:
  5. Cezar - Cezarek, Czaruś - Czarek...pięknie...:loveu:
  6. Stellunia jest przepiękna...:loveu: Dlaczego nikt nie chce takiej Gwiazdeczki??? :roll:
  7. Jaki on jest piękny...:loveu: Gdzież ten domek upragniony...??? Nikt nie dzwonił z allegro??? :cool3:
  8. Pomimo wszystko, ostrożności nigdy za wiele...:shake: Wszystko trzeba dokładnie sprawdzić... A Kropeczka potrzebuje iście królewskich warunków ;), tak jak jej to zapewnia obecnie Cioteczka Bianeczka...:loveu:
  9. No to maxymalnie mocno zaciskamy kciukasy...:loveu:
  10. Jak się czuje Synuś??? Mam nadzieję, że z każdą chwilą jest coraz lepiej...:loveu:
  11. Ja również mocno trzymam kciuki za zdrówko Psinki...
  12. PODNOSZĘ!!! Halo Katowice!!! Potrzebna POMOC!!!
  13. Hhehehe, Cioteczko kochana, Ty to potrafisz wywołać uśmiech na nie jednej twarzyczce...;)
  14. Katowice, pomocy!!!! Maly Pieseczek potrzebuje Waszej pomocy!!!
  15. Apsiczku kochany, gdzież ten Twój domek...??? :-(
  16. Biedny Piesek...:-( Homerku, biegnij na górę i pokaż się wszystkim!!!
  17. To jakiś czarny tydzień...:placz: :placz: :placz: Psinki trzymajcie się kochane mordki!!!
  18. Eeee tam wstyd...;) Cudownie...:loveu: Kochana Psinka...:loveu: Kochana Pani...:loveu:
  19. Biedna Psinka...:-( Bartusiu kochany, pokaż się wszystkim!!! Niech wreszcie znajdzie się ten domek!!!
  20. Ojej...:shake: A ja myślałam, że jak dziś zajrzę, to już będzie ten DT, a tu nic...:shake: [B][SIZE=5][COLOR=blue]PILNIE POTRZEBNY DT DLA FINKA!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  21. Niby troszku dziwnie, ale ja bym całkowicie nie przekreślała pana, tylko porządnie prześwietliła...:cool1:
  22. Cioteczko, ależ tam u Ciebie słodziasto...:loveu: :loveu: :loveu: Biedna Kropeczka, cały czas myślę, co jeszcze ją czeka...:shake:
  23. Cudowne wiadomości...:loveu: Mam nadzieję, żę Dyziulek szybciutko się zadomowi w nowym miejscu i będzie szczęśliwy... Z całego serduszka tego życzę...:loveu:
  24. Podnoszę kochaną Psinkę!!! :loveu:
×
×
  • Create New...