Nie dobrze, nie dobrze...:shake:
A czy Ci Państwo nie mogą wziąść go ze sobą choćby jeszcze na te kilka dni do mieszkania??? A my tu będziemy w tym czasie działać w sprawie domku???
Ile Psiak ma lat??? Możemy prosić o troszkę więcej info o Psince???
[B][SIZE=4][COLOR=red]Potrzebny chociaż DT na już!!! PILNE!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Pomimo wszystko, ostrożności nigdy za wiele...:shake:
Wszystko trzeba dokładnie sprawdzić...
A Kropeczka potrzebuje iście królewskich warunków ;), tak jak jej to zapewnia obecnie Cioteczka Bianeczka...:loveu:
Ojej...:shake:
A ja myślałam, że jak dziś zajrzę, to już będzie ten DT, a tu nic...:shake:
[B][SIZE=5][COLOR=blue]PILNIE POTRZEBNY DT DLA FINKA!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Cudowne wiadomości...:loveu:
Mam nadzieję, żę Dyziulek szybciutko się zadomowi w nowym miejscu i będzie szczęśliwy...
Z całego serduszka tego życzę...:loveu: