Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Na dobranoc biegnij cudowny Psiaczku na górę!!!
  2. Kochane moje, wybaczcie mi offa...:modla: Ale ta sunieczka taka bidulka i taka podobna do Kropecki...:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60801[/URL]
  3. Biedactwo...:placz: Matko moja...:placz: Trzymam kciuki, może jeszcze nie wszystko stracone...może kolejny cud się zdarzy... Napisał [B]netti1[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4950681#post4950681"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]wystawiłam aukcję[/I] [I][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=186572334[/URL][/I] Już się zajęłam tą aukcją...[I];)[/I]
  4. Biedna Psinka...:-( Będziemy zbierać, zbierać i w końcu uzbieramy!!!
  5. :placz: :placz: :placz: To naprawdę czarny tydzień...:placz: :placz: :placz: Bywaj szczęśliwy Maleńki...biegaj po zielonych, cudownych łąkach...:-(
  6. [quote name='Anashar']Barry na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;)[/quote] Wielkie dzięki Anashar...;)
  7. [quote name='mariolka']Fin bedzie u Tadka a u Magdy bedzie Lucky i Giza, jesli dobrze rozumiem, w kazdym badz razie psiaki maja gdzie się podziać[/quote] No to dobrze, całe szczęście, że się udało...ufff...
  8. Podnoszę Pieseczka kochanego...:loveu:
  9. Niedźwiadka ciągle czeka na swój wymarzony, ukochany domeczek...:loveu:
  10. [quote name='Dorothy']Kobold oczywiscie ze nie bylam u lekarza. Wczoraj byl u mnie weterynarz u koni i przygladal mi sie krytycznie, pytalam go czy nie ma jakiejs konskiej dawki na takie dolegliwosci ale nic nie chcial mi dac :shake:[/quote] Oj Dorothy, nie dobrze..:shake: Nie bagatelizuj tego błagam, żeby nie było z tego czegoś nie dobrego...:shake: Na pocieszenie, ja już drugi raz w tym roku mam zawalone oskrzela, antybiotyk 3-dniowy i nie jest najgorzej. Choć to też oczywiście, nie jest mądre rozwiązanie, ale cóż tu zrobić, kiedy brak czasu na cokolwiek...:shake: Proszę, błagam, biegaj szybko do lekarza!!! A Maluszek jest przecudowny...:loveu: No i całe szczęście, że coraz więcej daje Ci odpoczywać...
  11. Brawo!!! Udało się!!! Ja właśnie chciałam się zabrać do roboty, ale widzę, że sobie poradziałaś. Mogłabyś tylko dodać więcej zdjęć na allegro, zawsze lepiej. ;) Piękny BARY do góry!!! :loveu:
  12. [quote name='jkrysiewicz']Jeśli ktoś może to proszę żeby to zrobił i podał kontakt do mnie.[/quote] Ok, ja się tym zajmę. Teraz muszę wyjechać, ale jak wrócę, to zabiorę się za to i wkleję tu link do aukcji, jak już skończę.
  13. I znowu cisza nastała...:placz: Apsiczku, myślę o Tobie każdego dnia...
  14. A może by wystawić Psinkę na allegro???
  15. Trzymamy mocno kciuki za Psinkę i będziemy, będziemy zbierać kaskę!!! I uzbieramy!!! Zdrowiej Pieseczku, zdrowiej błagam...
  16. Jaki on piękny!!! Dobrze, że mamy jeszcze kilka dni...szukamy, szukamy domku!!! Boże, przecież to podlotek jeszcze!!!
  17. Jak tam nauka Cioteczko idzie??? :cool3: Wierzę, że sobie poradzisz...;) A jakie wieści, jeżeli chodzi o Imbirka cudownego???
  18. [quote name='GoniaP']Ja też... Pani powiedziała, że już by nigdy Jej nie oddali. To pełnoprawny członek Rodziny! I z opisu słychać, że jest zdrowa i pełna werwy!! Ponoć tęskniła przez parę dni.... Ale teraz, nawet jak Państwo schodzą w nocy do kuchni, to macha ogonem, mimo, że oczy ma zamknięte! No i cieszy się jak głupia z każdego powrotu Państwa do domu.:loveu: Jestem ciekawa jak zareaguje na Alex i na mnie:roll:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Poprostu przecudownie...:loveu: :loveu: :loveu: Żebyśmy tak częściej mieli możliwość czytać takie cudowne wiadomości... Goniu, bez obaw, jestem przekonana, że przypomni Wam, ile miłości ma dla Was...:loveu: Proszę o wymizianie i wycałowanie od cioteczki...:p
  19. Coś wiadomo, co z Psiakami???
  20. Stella tak słodko śniła o swoim ukochanym domeczku... No gdzież on jest???
  21. Ależ szczęście maluje się na jego pięknej mordeczce...:loveu: A świeci się...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: niemożliwie...:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  22. [quote name='BIANKA1']Kropencji nie chcialo się dzisiaj iść na spacer :roll: . Zostala w domu , a raczej w łóżku :eviltong: Jak wrócilam z resztą stada , to poszla na podwórko i zrobila co trzeba :evil_lol: .Teraz śpi na kanapie łapiąc promyk słońca wpadający oknem :lol: .[/quote] No, to Ci królewskie nawyki...:eviltong: Całuski dla Cioteczki i Jej Stadka...:loveu:
  23. Prosimy o jakieś info, jak się czuje Maluszek???
  24. [quote name='ewatonieja']nikt nie dzwonił ,nie pytał :([/quote] :placz: :placz: :placz: Dlaczego??? :placz: :placz: :placz: Homerku kochany, gdzież to Twoje szczęście???
  25. Witaj Bartusiu...:loveu: Hop na górę pokazać się!!!
×
×
  • Create New...