-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc biegnij cudowny Psiaczku na górę!!! -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kochane moje, wybaczcie mi offa...:modla: Ale ta sunieczka taka bidulka i taka podobna do Kropecki...:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60801[/URL] -
Biedactwo...:placz: Matko moja...:placz: Trzymam kciuki, może jeszcze nie wszystko stracone...może kolejny cud się zdarzy... Napisał [B]netti1[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4950681#post4950681"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]wystawiłam aukcję[/I] [I][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=186572334[/URL][/I] Już się zajęłam tą aukcją...[I];)[/I]
-
[quote name='Anashar']Barry na [URL]http://owczarekwpotrzebie.com[/URL] ;)[/quote] Wielkie dzięki Anashar...;)
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']Fin bedzie u Tadka a u Magdy bedzie Lucky i Giza, jesli dobrze rozumiem, w kazdym badz razie psiaki maja gdzie się podziać[/quote] No to dobrze, całe szczęście, że się udało...ufff... -
Podnoszę Pieseczka kochanego...:loveu:
-
Niedźwiadka w nowym domu a dług do spłacenia na SGGW!!!
Hakita replied to zasadzkas's topic in Już w nowym domu
Niedźwiadka ciągle czeka na swój wymarzony, ukochany domeczek...:loveu: -
[quote name='Dorothy']Kobold oczywiscie ze nie bylam u lekarza. Wczoraj byl u mnie weterynarz u koni i przygladal mi sie krytycznie, pytalam go czy nie ma jakiejs konskiej dawki na takie dolegliwosci ale nic nie chcial mi dac :shake:[/quote] Oj Dorothy, nie dobrze..:shake: Nie bagatelizuj tego błagam, żeby nie było z tego czegoś nie dobrego...:shake: Na pocieszenie, ja już drugi raz w tym roku mam zawalone oskrzela, antybiotyk 3-dniowy i nie jest najgorzej. Choć to też oczywiście, nie jest mądre rozwiązanie, ale cóż tu zrobić, kiedy brak czasu na cokolwiek...:shake: Proszę, błagam, biegaj szybko do lekarza!!! A Maluszek jest przecudowny...:loveu: No i całe szczęście, że coraz więcej daje Ci odpoczywać...
-
Brawo!!! Udało się!!! Ja właśnie chciałam się zabrać do roboty, ale widzę, że sobie poradziałaś. Mogłabyś tylko dodać więcej zdjęć na allegro, zawsze lepiej. ;) Piękny BARY do góry!!! :loveu:
-
[quote name='jkrysiewicz']Jeśli ktoś może to proszę żeby to zrobił i podał kontakt do mnie.[/quote] Ok, ja się tym zajmę. Teraz muszę wyjechać, ale jak wrócę, to zabiorę się za to i wkleję tu link do aukcji, jak już skończę.
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I znowu cisza nastała...:placz: Apsiczku, myślę o Tobie każdego dnia... -
A może by wystawić Psinkę na allegro???
-
Jaki on piękny!!! Dobrze, że mamy jeszcze kilka dni...szukamy, szukamy domku!!! Boże, przecież to podlotek jeszcze!!!
-
MAŁY SZCZENIAK RUDZIK-IMBIREK W KARTONIE PO WÓDCE-ma juz nowy dom!!!:)
Hakita replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
Jak tam nauka Cioteczko idzie??? :cool3: Wierzę, że sobie poradzisz...;) A jakie wieści, jeżeli chodzi o Imbirka cudownego??? -
[quote name='GoniaP']Ja też... Pani powiedziała, że już by nigdy Jej nie oddali. To pełnoprawny członek Rodziny! I z opisu słychać, że jest zdrowa i pełna werwy!! Ponoć tęskniła przez parę dni.... Ale teraz, nawet jak Państwo schodzą w nocy do kuchni, to macha ogonem, mimo, że oczy ma zamknięte! No i cieszy się jak głupia z każdego powrotu Państwa do domu.:loveu: Jestem ciekawa jak zareaguje na Alex i na mnie:roll:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: Poprostu przecudownie...:loveu: :loveu: :loveu: Żebyśmy tak częściej mieli możliwość czytać takie cudowne wiadomości... Goniu, bez obaw, jestem przekonana, że przypomni Wam, ile miłości ma dla Was...:loveu: Proszę o wymizianie i wycałowanie od cioteczki...:p
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo, co z Psiakami??? -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Stella tak słodko śniła o swoim ukochanym domeczku... No gdzież on jest??? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Kropencji nie chcialo się dzisiaj iść na spacer :roll: . Zostala w domu , a raczej w łóżku :eviltong: Jak wrócilam z resztą stada , to poszla na podwórko i zrobila co trzeba :evil_lol: .Teraz śpi na kanapie łapiąc promyk słońca wpadający oknem :lol: .[/quote] No, to Ci królewskie nawyki...:eviltong: Całuski dla Cioteczki i Jej Stadka...:loveu: -
Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']nikt nie dzwonił ,nie pytał :([/quote] :placz: :placz: :placz: Dlaczego??? :placz: :placz: :placz: Homerku kochany, gdzież to Twoje szczęście??? -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Witaj Bartusiu...:loveu: Hop na górę pokazać się!!!