Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. No to się cieszę i trzymam kciuki , oby pan okazał się wymarzonym panem...:loveu: Wiem, jak będzie Ci ciężko...:-(
  2. [quote name='Hala']Kropka cały czas chodzi za mną. teraz znowu siedzi pod moim krzesłem. Zwinęła sie w kulkę i czuwa. Ale jak tylko sieruszę, to dostojnym krokiem podąża za mną. Po południu zrobiłam sobie drzemkę na kanapie w duzym pokoju. A kropeczka jak się później okazało, wskoczyła na fotel i też zasnęła. Ona naprawdę jest cudowna! Bianka! Nie będziesz mieć problemów. Byłyśmy teraz na spacerku. kropka ładnie chodzi na smyczy. Siku - kupa było na dworze. W domu nie zorbiła nic. Tylko raz mi sięKropka zbuntowała, jak ja chciałąm w lewo a ona akurat w prawo. To zaparła się i nic. Jednak to był taki opór do przewalczenia. I jeszcze jeno..nie chce jesć wynalazków typu sucha karma i puszki... Za to wciągnęła mój krupniczek. :evil_lol:[/quote] To Maluda kochana...:loveu: No ja to Ci troszkę zazdroszczę...:evil_lol: I szkoda, że sama nie mogę...:shake:
  3. No toż to Cudeńko!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  4. No super i teraz to działa!!! :evil_lol:
  5. Hurrra!!!!!!!!!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  6. Co tam u Riczusia??? Jak jego zdrówko??? Są już jakieś informacje o tamtym Psiaku???
  7. Co tam u Wodnisia cudownego słychać??? :loveu: :cool3:
  8. Asiuniap, gdzież się znów podziałaś??? :cool3: No i gdzie się podziały wszystkie Cioteczki i Wujaszkowie??? :cool3: Co będzie z Bartusiem...:-(
  9. Jak się czuje Lucky??? :cool3: Ucałowania dla Psinki...:loveu:
  10. Apsiczkowe Cudeńko, do góry!!! :loveu: :multi: No gdzie się podziały wszystkie Cioteczki i Wujaszkowie??? :cool3:
  11. Halu kochana, to porozmawiaj z nią i niech zabierze go do weta please, bo się martwię... :cool1:
  12. Co tam słychać u Cioteczki Dorothy i jej zwierzyńca??? :cool3:
  13. Obornickie Piękności do góry!!! :multi:
  14. Jak tam Imbirciu cudowny??? :loveu: Ale ma oglądalność na Allegro...:crazyeye: A mój Apisiczek kochany nic prawie...:placz:
  15. Hehehe, no tak...w sumie to nie mogę tak napisać...pomyślę...:cool1: Zobaczymy, ewentualnie jak będzie cisza, to przy następnej aukcji coś wymyślimy, ale byłoby dobrze, gdybyś spróbowała się podpytać o jego wiek, wet powinien mniej więcej jakoś go określić ;).
  16. Echhh...ta oglądalność cuś kiepska...:shake: No niech ktoś to Cudeńko wreszcie wypatrzy...:loveu: Mariolka, tak właśnie doczytałam, że tam nie ma podanego wieku Apsiczka, a to by się przydało...:cool3:
  17. Oooo!!! :crazyeye: Jaki się tu ruch zrobił!!! :eviltong: Oby tak codziennie i wreszcie żeby ten ukochany domeczek się znalazł!!! :loveu: Nio, Allegro Kamusi nie wchodzi, ale cuś tam poprzeglądałam i tak się mi wydaje, że jakieś podwójne http wskoczyło i to może przez to...:oops: i ja się wreszcie trochę naumiem...:evil_lol: :eviltong: Zatem linuś z Apsiczkiem podaję po raz kolejny... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184413315"][B]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184413315[/B][/URL]
  18. Czy są jakieś nowe wieści, jak się czuje i zachowuje Dyzio??? :cool3: Podbijam Piesiunia biednego...:-(
  19. Robimy kopiuj i wklejamy w podpisiku...;) Apsiczkowe Cudeńko do góry!!! :loveu: :multi:
  20. No to dla potrzebujących banerka Apsiczkowego...:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50696"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6546/banervt6.gif[/IMG][/URL]
  21. Jest zdecydowanie chudszy...:-( Wizyta u weta konieczna moim zdaniem... Podpytaj ją Halu, czy może była już z nim, a jak nie, to niech jak najszybciej się wybierze...
  22. Dzięki, dzięki, ale naprawde nie ma za co...;) Oby tylko wspaniały domeczek się znalazł dla Apsiczunia...:loveu:
  23. Bartuś kochany, do góry!!! :multi:
  24. Halu, Neruś chudziutki...nie podoba mi się to...:shake:
×
×
  • Create New...