Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Syneczku kochany, tyle już dałeś nam radości...każdego dnia, kiedy dowiadywaliśmy się, że czujesz się lepiej...:loveu: Nie zawiedź nas i zdrowiej cały czas!!!
  2. [SIZE=5][COLOR=red][B]PILNIE DT DLA FINKA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  3. Wspaniałe wiadomości!!! Bardzo się cieszę...:loveu: A na tych...brak słów...
  4. No nie jest tak najgorzej, będziemy bardziej dbać o męską część dogo...:evil_lol:
  5. O Matko!!! :placz: Jedyne, co mogę zrobić, to podnieść...:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]Podnoszę, bo PILNE!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  6. [quote name='mariolka']Dowiedzialam Sie Ze Caly Dlug Za Apsika Jest Zaplacony. Nikt Nie Wie Dalczego I Kiedy Fundacja To Zrobila..[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: To jakieś cuda???!!! :crazyeye: Tylko gdzie ten domek??? :placz:
  7. No najszczęśliwsza, że u Cioteczki Bianeczki...:loveu: Bidulka, gdyby mogła to przykleiłaby się do Twoich stópek...:p
  8. No nareszcie Kochaniutka...:loveu: To Ci mały Abisek dominator nam rośnie...:evil_lol: Trzymaj się Kochana i ucz!!! Kciukasy zaciskamy i Was mocno ściskamy!!!
  9. STELLinka na allegro :loveu: :loveu::loveu: : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=186703044"][B][SIZE=3][COLOR=magenta]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=186703044[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]
  10. Biedna Psinka...:-( Podnoszę, bo niestety teraz tylko tyle mogę...:-(
  11. Toż to najszczęśliwsza ze wszystkich Kropeczek Kropeczka na świecie...:loveu:
  12. Ona jest piękna...:loveu: Zabieram się za robienie Allegro dla Stelli...
  13. Witaj Słodziutki-Rudziutki...:loveu: Pokazujemy się!!!
  14. Żegnaj Psinko...:-( Jesteś w naszych sercach i będziemy o Tobie pamiętać...:-(
  15. Dzień dobry Psinki kochane...:loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy Koruniu...:loveu: :loveu: :loveu:
  16. Dzień dobry słodki Bartusiu...:loveu: Podnosimy Bartusia, podnosimy!!! :multi:
  17. Wspaniałe wiadomości!!! :multi: :multi: :multi: Wszyscy dziękujemy Marta...:loveu: :loveu: :loveu:
  18. Dzień dobry Neris i Synusiowi, wszystkim Cioteczkom i Wujaszkom...:loveu: I jak co dzień, życzę Synusiowi zdróweczka, zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka!!! Trzymam kciuki, żeby z łapką wszystko się udało...:loveu: P.S. Jestem jak najbardziej za kolejną aukcją na allegro. ;)
  19. Dzień dobry kochany Homerku...:loveu: Hopaj na górę i pokaż się wszystkim!!!
  20. No istna sielanka...:loveu: :loveu: :loveu: Tylko dajcie Psiuńki Cioteczce się wyspać...:mad: Kropencja przecudowna i najlepszy ten numer z autem, może by tak pan, który Kropke pod pache zabrał, zabrał ją na dobre...??? :razz: To by Kobitka szczęśliwa była...:diabloti: Choć teraz to pewnie tylko Cioteczka Bianeczka jej w głowie...:loveu: Ucałwania dla całej Bandy i Ciebie Cioteczko o dobrym serduszku...:loveu:
  21. [quote name='nata od jadzi']tzn ile ma lat Homerek?[/quote] Z tego, co mi wiadomo 6,7 latek.
  22. Bidulka...:shake: Ależ ona Cię pokochała...
  23. Nie ma innego wyjścia!!! Musi, poprostu musi być dobrze!!! Trzymaj się Synku!!!
  24. Piękne zdjęcia...:loveu: Cudownie...:loveu: Przytyło się Agatce...:cool3: [SIZE=1]P.S. Gdzieś szczęście, gdzieś płacz...[/SIZE]
×
×
  • Create New...