Dzień dobry Neris i Synusiowi, wszystkim Cioteczkom i Wujaszkom...:loveu:
I jak co dzień, życzę Synusiowi zdróweczka, zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka!!!
Trzymam kciuki, żeby z łapką wszystko się udało...:loveu:
P.S. Jestem jak najbardziej za kolejną aukcją na allegro. ;)