Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8636/img4804yu8.jpg[/IMG][/URL]
  2. Coś nie czuję Twojego entuzjazmu do Fryty. :razz:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/385/img4818vc5.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2986/img4814tf4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7997/img4830mo9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7289/img4829qb1.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2567/img4826oi2.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2913/img4825cb0.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3078/img4822mk8.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9497/img4821ld9.jpg[/IMG][/URL]
  11. Czasem się denerwuję, że babcia źle ją karmi: znaczy sie pyrki z tłustym sosikiem i np (jak dziś) pieczoną szynką! Ale jak patrzę jak one obie są szczęśliwe, to nie mam sumienia mocno marudzić. :razz:
  12. To my już po obiadku. Tak jak mówiłam i Sońka miała co jeść. :loveu:
  13. Witamy wszystkich. My dziś jedziemy do babci na obiadek. Z czego oczywiscie najbardziej cieszy się Sonia. :diabloti: Pomimo moich zakazów, babcia ją dokarmia. :mad: A Sonia coarz bardzie "puszysta". :evil_lol:
  14. coś nam tu nie idzie wątek co?
  15. Oj Bianka, trzymaj się. Jesteście dzieli a maluszki na pewno walczą o życie jak mogą. A kwiaty czereśni są piekne.... Mój Ziutek śpi na pięknej łące, która lada dzień obsypie się mleczem i innymi kwiatami. Prośki kochają mlecze........... :-(
  16. Mam wielką prośbe do Greven. Czas mi przesłaś zaświadczenie o sterylizacji. Właśnie dziś na klatce schodowej przeczytałm, że trzeba za psa zapłacić podatek w wysokości 55 zł. Ale..jesli pies jest ze schroniska bądź wysterylizowany, to po okazaniu dokumentu jest się zwolnionym. Dlatego Greven oczekuję na to zaświadczenie, które mi kiedyś juz obiecałaś. ;) A najprościej będzie jak podasz mi numer tel do weta co robił Soni zabieg, to ja z nim pogadam.
  17. Właściciel suczek nie odpisuje..........taki jego urok...czarci :cool3:
  18. Dowiem się do jakiej poszła Tinka. I tą samą drogą pójdę.
  19. Kiedy mi cieżko coś pwiedzieć o Reksi. A nic konkrteniej nie mogę się dowiedzieć. :roll: Może dt dla Reksi byłby najlepszy? Ma ktoś pomysł?
  20. Negri, a może pomyśleć o ogłoszeniach? Bo widzę, że podnoszenie wątku nie ma sensu.:shake:
  21. Dawno mnie nie było. Czy szczeniaczek ma już toskliwy dom? I oczywiście odpowiednią opiekę? Wyjaśniło się coś?
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/4679/img4756gz0.png[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5227/img4755zt8.png[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8509/img4754cq9.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...