Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. To ja postaram sie zdobyć jakieś informacje o nim. Ania! A jak ja mam wiedzieć jak on cały wygląda, jak on boi się z budy wyjsć, co? :crazyeye: Robił tak..wystawił mordke..schował sie...wystawił łapkę z budy..spojrzał na kolegę z boksu..schował sie... No i tyle psa widziałam.
  2. Widzę, ze wszystkim podobają się obornickie piekności :mad: A tu, żebyście nie zapomnieli.. [B][I][SIZE=3][COLOR=darkorange]Semi[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1532.jpg[/IMG]
  3. co za cudeńko. Na pewno znajdzie domek kochanie nasze... :lol:
  4. ależ ja jestem przejeta :multi: Oby pani okazała sie dobra dla mojego pieseczka. Terra!! To wszystko dzieki Tobie. Kochani! To Terrusia wystawiła Nera na allegro! :loveu:
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1531.jpg[/IMG]
  6. [B][I][COLOR=darkorange]Semi[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1530.jpg[/IMG]
  7. :loveu: Dziś byłam w Obornikach na spacerku z Semi. Pies żywioł :loveu: Jutro Wam wszystko opowiem Zobaczcie to piękno... [B][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Semi [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1529.jpg[/IMG]
  8. dobranoc piekny, kochany psiaku.
  9. Brudasek nadal nie chce wyjsć z budy. Znacząco patrzy na tego szczekacza. Widocznie się go boi. Dlatego nie wiem jakiej jest wielkosci. Ale tak na oko...(przez deski budy) to nie wyżej niż do kolan. Jakby kto go wziął choćby na tymczas ,to pierwsze co, to kąpiel i strzyzenie.
  10. Karola, spokojnie....powoli. Misiek taki kochany, znajdzie domek.
  11. Rozmawiałam znowu z tą Pania... Pytała jak Nero znosi podróz autem. Bo przecież będzie go wiozła 300 km. Jak się okazuje, mieszka w Stargardzie Gdańskim. To się dobrze skąłda, bo ja co roku jeżdżę na wakacje przez Stargard. Bedę mogła sprawdzić jak się ma Nero. :cool3: Rozmawiałam z dziewczyną z obornickiego TOZu. Chce go zabrać do siebie w sobotę, aby ta pani mogła przyjechać po Nera do domu a nie do schroniska, gdzie siedzi cały czas apatyczny. Ja z Poznania mam jechać z tą panią do Obornik, ponieważ ona aż tak dobrze to okolicy nie zna. Mam tremę moje drogie...Nero jest moim psiakiem dopiero od grudnia :placz:
  12. co jest Karolina? Co u Miśka? Kiedy zrobisz mu allegro? Karolcia! Spokojnie, trzeba wierzyć! Jestem z Tobą, damy radę!
  13. wstepne rozmowy...były takie.... kobieta jest zainteresowana, a wręcz zdecydowana na Nero. Ma dom z ogrodem i małe dziecko. Mogłaby go odebrać dopiero w niedzielę. A tam schronisko zamnkiete... :angryy: Ale zadzwoniłam do TOZ działającego na tym terenie..Jeśli kobieta sie zdecyduje, to one specjalnie przyjadą otworzyć schronisko. Teraz wysłałam jej maila i prowadzę rozmowy z TOZem.
  14. Boziu kochana..ona chce po niego przyjechac 300 km!
  15. Dziewczyny!! Właśnie ktoś dzwonił w sprawie Nero!! Jestem w szoku. :crazyeye:
  16. Jakie kochane psisko... :loveu: :loveu:
  17. Tylko że one tam wszystkie biegają luzem :(. Ale wszystko wam opowiem jak wrócę do domu. Bo zaraz znowu wychodzę.
  18. z chęcią to zrobię, jesli tylko będzie chciał się ruszyć. Bo jak znowu nie będie chaił wyjsć na spacer, to ja nic nie poradzę. :razz:
  19. A tu Kiara znalazła ciekawą norę, którą oczywiscie musiała obniuchać... :lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1523.jpg[/IMG]
  20. No kochani, czekamy na wieści od Karolci i Miśka. :loveu: Jak minęła pierwsza noc poza schroniskiem? I czy pchał się do łóżka? I jak spał bieduek. A jaki apetycik? :evil_lol:
  21. [B][SIZE=4][COLOR=lime][I]Kiara [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1524.jpg[/IMG]
  22. witam wszystkich miłościków obornickich pieknosci! [B][COLOR=lime]Kiara[/COLOR][/B] na dzień dobry... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1525.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. To ona taka paskuda, że kopie? :diabloti: Oj..znam takie kwiateczki...oj znam... Opiekowałam sięjednym takim cukiereczkiem. Sama już nie zliczę ile razy leżałam pod nią z nadzieję, że mnie nie trafi.Jakoś się udawało.. A poprawy były własnie po Monthym. :loveu:
×
×
  • Create New...