-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To ja postaram sie zdobyć jakieś informacje o nim. Ania! A jak ja mam wiedzieć jak on cały wygląda, jak on boi się z budy wyjsć, co? :crazyeye: Robił tak..wystawił mordke..schował sie...wystawił łapkę z budy..spojrzał na kolegę z boksu..schował sie... No i tyle psa widziałam. -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Widzę, ze wszystkim podobają się obornickie piekności :mad: A tu, żebyście nie zapomnieli.. [B][I][SIZE=3][COLOR=darkorange]Semi[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1532.jpg[/IMG] -
co za cudeńko. Na pewno znajdzie domek kochanie nasze... :lol:
-
ależ ja jestem przejeta :multi: Oby pani okazała sie dobra dla mojego pieseczka. Terra!! To wszystko dzieki Tobie. Kochani! To Terrusia wystawiła Nera na allegro! :loveu:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://upload.miau.pl/3/1531.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[B][I][COLOR=darkorange]Semi[/COLOR][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1530.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
:loveu: Dziś byłam w Obornikach na spacerku z Semi. Pies żywioł :loveu: Jutro Wam wszystko opowiem Zobaczcie to piękno... [B][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Semi [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1529.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Bulinka -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
dobranoc piekny, kochany psiaku. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Brudasek nadal nie chce wyjsć z budy. Znacząco patrzy na tego szczekacza. Widocznie się go boi. Dlatego nie wiem jakiej jest wielkosci. Ale tak na oko...(przez deski budy) to nie wyżej niż do kolan. Jakby kto go wziął choćby na tymczas ,to pierwsze co, to kąpiel i strzyzenie. -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Karola, spokojnie....powoli. Misiek taki kochany, znajdzie domek. -
Rozmawiałam znowu z tą Pania... Pytała jak Nero znosi podróz autem. Bo przecież będzie go wiozła 300 km. Jak się okazuje, mieszka w Stargardzie Gdańskim. To się dobrze skąłda, bo ja co roku jeżdżę na wakacje przez Stargard. Bedę mogła sprawdzić jak się ma Nero. :cool3: Rozmawiałam z dziewczyną z obornickiego TOZu. Chce go zabrać do siebie w sobotę, aby ta pani mogła przyjechać po Nera do domu a nie do schroniska, gdzie siedzi cały czas apatyczny. Ja z Poznania mam jechać z tą panią do Obornik, ponieważ ona aż tak dobrze to okolicy nie zna. Mam tremę moje drogie...Nero jest moim psiakiem dopiero od grudnia :placz:
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
co jest Karolina? Co u Miśka? Kiedy zrobisz mu allegro? Karolcia! Spokojnie, trzeba wierzyć! Jestem z Tobą, damy radę! -
wstepne rozmowy...były takie.... kobieta jest zainteresowana, a wręcz zdecydowana na Nero. Ma dom z ogrodem i małe dziecko. Mogłaby go odebrać dopiero w niedzielę. A tam schronisko zamnkiete... :angryy: Ale zadzwoniłam do TOZ działającego na tym terenie..Jeśli kobieta sie zdecyduje, to one specjalnie przyjadą otworzyć schronisko. Teraz wysłałam jej maila i prowadzę rozmowy z TOZem.
-
Boziu kochana..ona chce po niego przyjechac 300 km!
-
Dziewczyny!! Właśnie ktoś dzwonił w sprawie Nero!! Jestem w szoku. :crazyeye:
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jakie kochane psisko... :loveu: :loveu: -
Tylko że one tam wszystkie biegają luzem :(. Ale wszystko wam opowiem jak wrócę do domu. Bo zaraz znowu wychodzę.
-
z chęcią to zrobię, jesli tylko będzie chciał się ruszyć. Bo jak znowu nie będie chaił wyjsć na spacer, to ja nic nie poradzę. :razz:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A tu Kiara znalazła ciekawą norę, którą oczywiscie musiała obniuchać... :lol: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1523.jpg[/IMG] -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No kochani, czekamy na wieści od Karolci i Miśka. :loveu: Jak minęła pierwsza noc poza schroniskiem? I czy pchał się do łóżka? I jak spał bieduek. A jaki apetycik? :evil_lol: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=lime][I]Kiara [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1524.jpg[/IMG] -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
dzień dobry psince Bulince. -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
witam wszystkich miłościków obornickich pieknosci! [B][COLOR=lime]Kiara[/COLOR][/B] na dzień dobry... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1525.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Hala replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
To ona taka paskuda, że kopie? :diabloti: Oj..znam takie kwiateczki...oj znam... Opiekowałam sięjednym takim cukiereczkiem. Sama już nie zliczę ile razy leżałam pod nią z nadzieję, że mnie nie trafi.Jakoś się udawało.. A poprawy były własnie po Monthym. :loveu: