Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Tak jak mówiłam rano..pojechałam do schroniska. zabrałam ze sobą Miśka :razz: . No ale nie o nim mowa. W schronisku czekała już na mnie Aśka oraz Kamila z TOZu. Kamila była umówiona z tą zainteresowaną panią, że Kamila zabierze Nero do siebie, niby na dłuzszy spacer. A pani będzie mogła się zapoznać i zdecydować. CDN
  2. Wieści..wieści..wieści...ale od początku... :diabloti:
  3. Lupe jak zwykle nieoceniona :diabloti: Wielkie dzieki! Robisz piękne banerki :multi: :loveu: :Rose: Byłam dziś u nero... opowiem wszystko wkrótce!
  4. Ludzie..zapomnieliście o kudłaczku? :eviltong:
  5. Z tego co się orientuję, .... to w niedzielę praownik jeden przychodzi tylko psom dać jeść. I tyle.
  6. Kropek! Nie spadamy! Na pewno znajdziemy domek dla tej drobinki! [IMG]http://upload.miau.pl/2/23296.jpg[/IMG]
  7. Ania, nic nie bój... Zrobimy tak, aby Nero nie zauważył różnicy. Po prostu pani bardzo chce go poznać i nie mogła się już do jutra doczekać. Ale wolne ma dopiero po zajęciach, czyi koło 17. O tej godzinie schronisko zamknięte. I tu wielki ukłon dla TOZu obornickiego, że dziewczyny tak bardzo chcą pomóc. Stąd pomysł, aby zabrać Nero niby na spacer taki długi. I jakby nic z tego nie wyszło. Nero wróci po długim spacerku do schroniska. Wolontariuszka ma klucze. ;)
  8. to sobie królik odpocznie jak Misiek na spacerek pojedzie.! [B][SIZE=3]Szukamy domu stałego dla Miśka![/SIZE][/B] [B][SIZE=3]U Karoli nie może zostać na stałe![/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=sienna]Kto chce pięknego psa?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#a0522d][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23292.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23293.jpg[/IMG]
  9. Dokładnie tak! Inaczej to bedzie dla niego poprostu spacerek z nową pańcią. :evil_lol: I chłopak nie zakuma o co chodzi. :cool3:
  10. No własnie dziś nie. Bo ona jest tu na studiach zaocznych. Zabrać może go dopiero jutro jak będzie wrwcać do domu. :cool3: Nie może z nim spać w jakimś hotelu czy na stancji, zalezy gdzie tam sobie mieszka w Poznaniu.
  11. Właśnie dzwoniłam do Karoli... :cool3: W tle słyszałam Miśka. Szczekał na jakąś szafkę kuchenną czy coś takiego. Skutecznie uniemożliwiał nam rozmowę. Chociaż ja tak sobie myślę, że on to z radości tak ujadał. :multi: W końcu pójdzie ze mną na spacer. :multi:
  12. Bianka a skąd Ty jesteś? Może chcesz Kropcia do domku? :evil_lol:
  13. wiem co masz na myśli. Ale to tak samo jakby szedł na spacer. Też przecież wraca do schroniska. To przecież z ta pania też na spacer sobie idzie. Ja tak to sobie tłumaczę.:cool1:
  14. tak, dokładnie ta :multi:
  15. Wieści z wczoraj wieczór... dzwoniła do mnie wolontariuszka z TOZu obornickiego i powedziała, że pani do niej zadzwoniła i zapytała..czy może zabrać Nero na spacer. Chce się z nim zaprzyjaźnić no i zobaczyć jak pies będzie na nią reagował. Bo to przecież bardzo ważne. Dlatego koleżanka zabiera Nero do siebie do domu. A ta pani do niej prztyjedzie po skończonych zajęciach. I pójdą sobie na spacer, trochę się pomiziają :loveu: . I wtedy podejmie decyzję ostateczną. Neruś...bądź kochany :multi:
  16. Bianka....Podnoszę Kropeczka! Szukamy domku dla maleństwa!:loveu:
  17. Weszka, jutro idę do schroniksa, więc postarm sie o nowe informacje. Chcę aby sprawa już ruszyła. :razz:
  18. Poza tym, pogoda sięstrasznie popsuła. Nie wiem czy jest sens jechać do Obornik. :shake:
  19. Lupe! Banerki cudne. Szkoda, że tego małego tylko mogę :placz: Bo chciaąłm tego co Karola ma.
  20. Bianka..Ty tylko uważaj.... :diabloti:
  21. To nie jest Gapcio tylko Kropek :cool3:
  22. a ma obserwatorów? Iwona, pomyśl sobie tak... jeśli ktoś tak naprawdę jej nie pokocha, to lepiej niech ona zostanie w schronisku. Tu zna pieski, miejsce i ludzi... A jak ma iść do kogoś, kto czuje tylko litosć a nie miłosć...do Bulinsi, to po co?
  23. w szelkach czy bez..i tak jutro zabieram Cię na spacerek :mad:
  24. Nero :multi: zobaczę Cię jutro :multi:
×
×
  • Create New...