Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Rzeczywiście coś ma z haszczaka :)
  2. Chyba za wcześnie się cieszyłam. Ale co się stało jesli mozna wiedzieć? Zresztą.... to nie ma chyba juz teraz znaczenia.
  3. ależ cudne wieści :loveu:
  4. szerokiej drogi ruda :)
  5. Śliczna jest. No to trza znaleźć domek. :)
  6. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.
  7. Rzeczywiście słodziak..ale baseta to ja w nim nie widzę ;)
  8. Dobry pomysł z tym wątkiem i przedstawianiem psów.
  9. MaDi a skąd Ty jesteś? i dlaczego masz tyle psów? :d
  10. hmmm, nie do końca rozumiem Twojego posta... to gdzie zabierzesz Punię?
  11. Lupe?? Matko jak ja dawno Cię nie widziałam.
  12. i co z psem? Jest dom?
  13. Zupełnie się nie znam na tej rasie. :) Jednak jako pies mi się podoba.
  14. XXX52 a może rodziła rasowe szczenięta? Po co takie domysły nie oparte na niczym? Nie wiem do czego to ma służyć?
  15. Ehhh,,, świetne wieści. Oby Kala miała dobry domek.
  16. Pewnie stres ma psiak duży i stąd ta kupa.... miejmy nadzieję, że więcej nie bedzie. ;)
  17. hahah...a Punia lubi podziabać? To złośnica jakaś. :)P
  18. Ja mam haszczycę i mieszkamy w bloku. Początki naszego "współżycia" nie były miłe... bo dziewczyna wyła okrutnie. Ale po klikunastu tygodniach uspokoiła się. Teraz tylko ogłasza swoje niezadowolenie, kiedy w dzień wolny od pracy zostawiamy ja samą w domu. :d Jednak w życiu bym jej nie oddała. Uwielbiam moja pluszową staruszkę. :)
  19. Czyli panienka lubi sobie powyć. ;) To do bloku nijak nie pójdzie. :d Bo wykończy wszystkich.
  20. Sliczna ta ruda.... normalnie cacuszko :) Ale chyba nie jest jakaś duża? :)
  21. Dla mnie te wątki są po prostu sztuczne i niepotrzebne. Przynajmniej ten na taki wygląda.
×
×
  • Create New...