Gosiu,,,Moniko..tak bardzo chciałabym pomóc... Czy to ta sama sunia, którą widziałam, kiedy brałam ze schroniks Jamnisię? Mówiłam WAM WTEDY O niej. Co za szczęscie, że jej pomagacie. :loveu:
Tak na nia patrzyłam w schronisku...i gdyby nie interwencja, kto wie, jakby się skończyło.