Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Gosiu,,,Moniko..tak bardzo chciałabym pomóc... Czy to ta sama sunia, którą widziałam, kiedy brałam ze schroniks Jamnisię? Mówiłam WAM WTEDY O niej. Co za szczęscie, że jej pomagacie. :loveu: Tak na nia patrzyłam w schronisku...i gdyby nie interwencja, kto wie, jakby się skończyło.
  2. No, właściciel najważniejszy...
  3. No dokładnie to nie ma daty. LAe jakby co..to nocleg masz :)
  4. ciekawe kto jest tu żółci źródłem..no ciekawa jestem...? :cool1:
  5. Sunia do góry!! Ja ją mogę wyciągnąć ze schronu.. Mam nadzieję, ż też wykapać i frędzle pooobcinać. Jednak zostać u mnie nie może. :placz: Dlatego potrzebuję DT. Weszka..a czy ktoś od Ciebie może wyjechać do połowy drogi czy jakoś?
  6. Ania , nie masz pojećia jak ja się cieszęii... boję. Nero jest bardzo spokojny.. ale no..wiessz..setki pytań.
  7. Misiek, który szuka domu... w rękach Kamili... :diabloti: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1553.jpg[/IMG]
  8. heheh..ja widziąłm jak Kropek najpierw udawał..łzawe oczka..a jak mu jakiś inny pies w tym przeszkodził..top warkotem odganiał. NIe chcę aby był tu kultywowany wyidealizowany obaz psa. Kropek musiał siedostosować do życia w boksie, wię potrafi warczeć..ale nie kąsa. Przynajmniej ja nie widziąłam... :diabloti:
  9. Ja chcę aby Kropek trafił do wyrozumiałego domu. Prawda jest taka, że ja nie wiem jak on bedzie sie zachowywać poza klatką. Może być miły i pocieszny, a może w niego diabeł wstąpić. :diabloti:
  10. Bulinka!! :multi: Zobacz jaki piekny banerek sobie wkleiłam! :evil_lol:
  11. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1552.jpg[/IMG]
  12. Nauka siadania... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1551.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1550.jpg[/IMG]
  14. Spacer nad rzeką z p.Olą, Kamilą, Aśką oraz Miskiem, Kozakiem i Lorą. :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/3/1549.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23558.jpg[/IMG]
  16. Iwona..kliknij na wybranym banerku...prawym klawiszem... potem lewym na kopiuj... teraz wejdź w swoje [B]"prywatne wiadomości"[/B] (to jest u góry po prawej). Po lewje masz.. [B]"edytuj podpis" [/B] Po kliknieciu..pojawi się puste pole...kliknij na nim prawym klawiszem... i wklej. A teraz naciśnij nieco niżej[B]..."zapisz podpis" [/B] [B][COLOR=darkorange]No i gotowe... :multi: [/COLOR][/B]
  17. Lupee///kochana moja :loveu: :Cool!: :laugh2_2: Iwonka a wiesz, że w Obornikach jest w planach zllot opiekunów wirtualnych? Normalnie impreza bedzie. Taki piknik... :multi: Że najpirw ma byc spacerek nad rzeką... Rzoumiem, że przyjedziesz :diabloti:
  18. uwielbiam piękne zakończenia. :multi:
  19. W domu u mojej babci Misiek był kochanym psem. Chodził grzecznie i się rozgladał. Nic nie porywał. Pił wodę z miseczki. Zjadl co dostał na takerzyk i w podziekowaniu pomerdał ogonem. Na kanapę się nie pchał. A kiedy moja babcia go zawołała, to przyszedł i położył jej pysk na kolanach, gotowy do głaskania. Dlatego uważam, że to dobry pies, również dla starszej osoby, która ma ogródek, aby móc go wypuszczać. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23550.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23548.jpg[/IMG]
  21. Proszę bardzo..Misiek przeistacza się w anioła, kiedy jest u mojej babci... [IMG]http://upload.miau.pl/2/23547.jpg[/IMG]
  22. A moze ktoś zrobi kropkowi benerki? To się może przydać.
×
×
  • Create New...