dobre i to..zawsze troche kilometrów :multi:
Dzięki Malawaszka. Teraz szukamy pozostałej części.
[B]Tarnsport potrzebny! Poznan - Kraków[/B]
bądź
[B]Poznań - Katowice[/B]
Pani dojechała do domu z Nero! Zadzwoniła! Nero pierwsze co zrobił po wyjeździe z osiedla od Kamili, to zwymiotował. :crazyeye:
Teraz są już w domku i wszyscy go już kochają. I maż i córeczka. Która podobno zagląda śpiącemu Nerowi w zęby. :loveu:
[IMG]http://upload.miau.pl/2/23504.jpg[/IMG]