Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Własnie..banerki potrzebne. Lupe robi piękne banerki :loveu: Napisz do niej
  2. No ja nie mam. :shake: Nikogo..zupełnie...
  3. Bianka dzieki że czasem Kropka podbijesz :loveu: Może ktoś go zauważy? A skad jesteś Bianca co? :cool3: Może blisko mieszkasz?
  4. Co za cudowne wieści :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  5. No rzeczywiscie z niej foczynka. :diabloti:
  6. Moje ostatnie zdjecie Nero... [IMG]http://upload.miau.pl/2/23543.jpg[/IMG]
  7. No, to świetny pomysł. Karolina, musimy działać! Ogłaszać, ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać!
  8. dobre i to..zawsze troche kilometrów :multi: Dzięki Malawaszka. Teraz szukamy pozostałej części. [B]Tarnsport potrzebny! Poznan - Kraków[/B] bądź [B]Poznań - Katowice[/B]
  9. Kiedy nikt nawet nie zapytał o Kropeczka. :shake:
  10. Ja również myslę, że tu tymczas jest dobrym rozwiązaniem. Ogłaszanie psa kiedy jest w schronisku, nie ma większego sensu.
  11. Psotka do góry! Mialam kiedyś Psotkę... :placz:
  12. Iwona, ważne że my oniej pamiętamy. Ja wierze jeszcze w dom dla niej. Ale jeśliby miała trafić do złego, to niech lepiej zostanie tam gdzie jest.
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1548.jpg[/IMG]
  14. :p A to również u Kamili w mieszkaniu [IMG]http://upload.miau.pl/2/23532.jpg[/IMG]
  15. :eviltong: to może micha z naleśnikiem?
  16. Jeśli namaiary to na schronisko. Ale pewnie jak ktoś zadzwoni to i tak powiedzą, proszę przyjsć osobiście.
  17. Dzięki Lupe...dzieki... [IMG]http://upload.miau.pl/2/23522.jpg[/IMG]
  18. psa tzreba zaakceptować przez kraty, taka sucha rzeczywistość
  19. nikt do Misia nie zagląda? On ma tylko DT! Szukamy domu dalej!!
  20. No a co ja na to poradzę? Szkoda tylko psa, bo ma bardzo małe szanse. Kto go weźmie? Jak nie moe obejrzeć?
  21. Rzeczywiscie ejst wystraszona. Co ją widzę to siedzi w budzie. Ciekawe keidy ona je? [IMG]http://upload.miau.pl/2/23508.jpg[/IMG]
  22. O..własnie jak jużo tym mowa :diabloti: . Mam nowego psa pod opieką... [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/213/lp/2[/URL]
  23. Terra..bardzo dziękuję Tobie i wszystkim co pomagali.! Banerki były cudne! [IMG]http://upload.miau.pl/2/23505.jpg[/IMG]
  24. Pani dojechała do domu z Nero! Zadzwoniła! Nero pierwsze co zrobił po wyjeździe z osiedla od Kamili, to zwymiotował. :crazyeye: Teraz są już w domku i wszyscy go już kochają. I maż i córeczka. Która podobno zagląda śpiącemu Nerowi w zęby. :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/2/23504.jpg[/IMG]
  25. Bianka, nikt nie chce naszego Kropeczka. NIkt nie ma miejsca dla niego :shake:
×
×
  • Create New...