-
Posts
2747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by solito
-
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Sąsiadka z mojego bloku mówiła jakiś czas temu, że chciałaby pudelka ze schroniska... /bo ma już jednego/ - ciekawe czy chciałaby go /bo mówiła o suczce... ale, jeżeli jest wykastrowany...:roll:/ -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Izis']Lisia jest jak widac bardzo kontaktowym psiakiem i zupelnie nie jest autystyczna. .[/quote] Ja zawsze mówiłam, że to jest za mocno powiedziane, że Lisia jest "autystyczna"... Mój mały Leo jest podobny... : w domu bohater, a na dworze boi się leżącej reklamówki /a już nie daj Boże lecącej!:evil_lol:/, albo roweru czy wózka dziecięcego... Ale widać, że Lisia chyba już wyrosła z tego...:lol: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='met']lubimy sie chociaz ona woli robercika[/quote] Wiedziałam, że się polubicie!:razz: ...a Robercik całkiem wesoły przestojniaczek! Lisia lubi takie psiaki!:loveu: -
[quote name='uxmal']a co to jest na tym "posłaniu"? marchewki czy kooo?[/quote] oczywiście koo, bo przez chyba 3 dni przez pana F. nie było możliwości im posprzątać... Ale one mają posłanko w środku!
-
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']rotek sama wiesz jaki ze mnie fotograf :evil_lol: chyba najlepiej zdjecia wyjdą jak zaproszę nadwornego fotografa Uciechowa- ciocię solito :))[/quote] Ok, no problem! Tylko najpierw autko muszę naprawić...:p -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
No to ja pokażę ostatnią moją próbę z Kariną:evil_lol:: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4807/dsc02384jl5.jpg[/IMG] -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może to była tylko prezentacja sił...:roll: Dingo stary, to nie pozwala sobie, żeby jakiś małolat mu podskakiwał... a Kajtek młody /nie powiem, że jurny, bo jest wykastrowany;)/ i może obawia się, żeby wielki Dingo go nie zdominował, więc chciał pokazać swoją siłę... Myślę, że z czasem powinny się zaakceptować, albo sami wzajemnie się unikać... Na Dingusia i Lisię wpłynęło 50,-zł od Radka! Dziękujemy!!!:loveu: -
To zdjęcie nie jest nowe, ale jeszcze nie wystawiane... /z czasu, gdy p.F. nie pozwalał nam wejść do psów.../ [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4809/dsc02336ju6.jpg[/IMG]
-
[quote name='yewcia1']juz zaglądam i uśmiecham się do solito o fotki:lol::lol::lol:[/quote] Dzięki za uśmiechy!;):loveu: Niestety, mam popsute autko i nie mam jak dotrzeć do Uciechowa...:-(
-
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Justyna, to wiadomo już skąd on jest? -
Może choć do Gwiazdki uda się im znaleźć domki....
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Yewciu, proszę konto: Małgorzata Sikora /PKO BP-Inteligo/: 50 1020 5558 1111 1556 5170 0057 dopisek "dla Dingo" -
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Może by spróbować dać Jogiemu dziewczyny /Karinę i Sarnę/ do towarzystwa, żeby chłopak się nie odzwyczaił od psów...? A Reksiu by odpoczął od nich choć trochę...:cool3: -
[quote name='ewadr']Myszka jest w doskonałej formie, nawet nie miała jakis strasznych objawów po sterylce. Za to pomerdała ogonkiem jak po nia przyjechałam do lecznicy. A jak weszła do domu, do swojego łózeczka widać było, ze naprawdę sie cieszy. Spacerowała po pokoju z dumnie podniesionym ogonkiem, a to dla nie wyczyn ogromny.[/quote] To lepiej zniosła sterylkę niż moja sunia /tydzień temu miała operację/ Moja Laisy przez dwa dni tylko leżała...:-( Ale dzisiaj już biegała jak przed operacją!:lol: Trzymam kciuki za małą!:loveu:
-
Halbina na pewnym wątku napisała taki tekst: [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Kochany Święty Mikołaju![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W tym roku nie proszę Cię o nic dla siebie, tylko o dom dla mojego przyjaciela, Kajtka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]On teraz nie ma domu ani kochających go bliskich, a bardzo tego pragnie! [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój przyjaciel także prosi, ale nie może napisać do Ciebie, bo nigdy nie nauczył się pisać.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To nie znaczy jednak, że jest gorszy albo głupi. On potrafi bezgranicznie kochać i gotów jest oddać życie za swój dom i swoich bliskich. Jest wierny i lojalny aż po kres swego życia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mój przyjaciel pies… [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proszę Cię, spraw, by każdy na świecie dostał to, czego najbardziej potrzebuje!" Chciałabym, żeby każdemu bezdomnemu psiakowi spełniło się takie marzenie... [/SIZE][/FONT]
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ale Lisia da sobie radę! W końcu jest młoda, ładna, zgrabna...! :razz: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='met']no... czasem caly dzien potrafi plakac. nie moge kroku zrobic. caly czas dotykaj, zajmuj sie MNA, MNA i tylko MNA! po co konie karmic?! JA CZEKAM, JA CIERPIE! dziecko? jakie dziecko? dziecko jest mlode, piekne i zdrowe, a ja jestem stary, schorowany, bardziej potrzebuje ciepla i czulosci... :( tak sobie pogrywa staruszek ze mna. non stop[/quote] No to rozumiem... -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='met']Lisia taaaak, gorzej z placzacym Dingiem :([/quote] To co, Dinguś jednak płacze...?:-( -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisia trzyma się całkiem dobrze, prawda Met?!:lol: