Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. Ciekawa jestem, jak minęła dzisiejsza noc...:roll:
  2. [quote name='yewcia1']A jak Reksiowski z lekami? Ma zapas?[/quote] Kropelki jeszcze są...!
  3. Maluszek jest bezproblemowy i wszystko lubi...:loveu:
  4. [quote name='met']demolowac juz tak nie demoluje, bo nie ma czego ;] i caly dzien spedza z gromada na zewnatrz, wiec ma dosc wrazen. ale brudzi :([/quote] no właśnie... Lisiunia prawie całe swoje życie spędziła w schronisku, to nie nauczyła się jeszcze, jakie zasady obowiązują w domku...:roll:
  5. Cholerka...!:p Ale te gazety, to może być dobry pomysł...!
  6. Cioteczki, a może Was zainteresuje ten bazarek...? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100943[/URL]
  7. [quote name='BIANKA1']Jeden worek dojechał , drugi pojedzie na życzenie , bo ULV nie ma gdzie chować zapasów . Trzeci worek czeka na zmiłowanie :cool3:[/quote] To dobrze, cioteczko!:lol: Mam nadzieję, że Tobie nie przeszkadza...?!;)
  8. Met, i jak po dzisiejszej nocy...?
  9. Ulv, dojechała do Ciebie nasza karma od cioci Bianki?
  10. Pozdrowienia dla Babci i Hektorka!:loveu:
  11. [quote name='Hund']Solito mam cichą nadzieję że na wiosnę będzie wspaniaŁy spacer wśród kwitnących drzew ;)[/quote] ...a może udałby się spacer nawet trochę wcześniej... /tyle, że nie byłoby jeszcze kwitnących drzew...;)/
  12. [quote name='Hund']Dzięki Ferdkowi maja jest znacznie odważniejsza. wczoraj ferdek wypadł na wybiegł i prosto przybiegł do mnie żeby się przywitać maja za nim. trochę ją przystopowało jak Ferdek wskoczył mi w ramiona ale sama podeszła i patrzyła jak go głaszczę poczym udało mi się jej dotknąć niby to mimo chodem przy głaskaniu Ferdka odskoczyła ale później ponownie przyszła. Idziemy do przodu. Mamy całą zimę na oswajanie.[/quote] No świetnie!:lol: Widzę postępy!!! Oby tak dalej! Z każdym tygodniem będzie lepiej! Trzymam kciuki!!!
  13. Dzięki śliczne! Widać, że u Met Lisia ma się bardzo dobrze!:multi:
  14. Wspaniałe dary!!! Dziękujemy w imieniu naszej parki!:loveu:
  15. Oooo! Nie boi się koni!!:multi: Super!!! Bo o to troszkę się bałyśmy...:oops:
  16. A tak Bossik jechał sobie prawie całą drogę: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8088/20071127ob1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9383/20071127001ic1.jpg[/IMG]
  17. Każdemu sią podoba, a nikt go jeszcze nie wziął...:-(
  18. Dzięki! A Ty pozdrów swoją resztę Rodzinki!
  19. [quote name='justynavege'] jak Tezet wyjezdza to przenosze sie z dziniakiem do duzego pokoju na wersalkę :evil_lol: do sypialni cwanie jej nie biore zeby sie nei wydala wskakujac w jego obecnosci na lozko :evil_lol:[/quote] :evil_lol:Dobry pomysł! Łapa się kiedyś tak wydał...! Ale Laisy już może legalnie!:lol:
  20. [quote name='Molkas']Dobra...dobra pomysłu z łóżkiem nie popieram. Małej i bez łóżka jest wygodnie...a my człowieki musimy jednak mieć jakieś miejsce tylko i wyłącznie dla siebie :)[/quote] A ja uwielbiam spać z moją Laisy! Ona pełni rolę termoforka podkołderkowego...:evil_lol:
  21. [quote name='uxmal']Solito, byłaś na wizycie poadopcyjnej u Justynavege i Dżinki ?:)[/quote] Aaa! No w sumie tak...!:cool3: Tylko nie pomyślałam o zdjęciach...:cool1: ...tyle było radości!!!!
  22. [quote name='Asior']a ja uważam, ze to bez sensu... po co wysyłaliście Lisie i Dinga gdzies indziej skoro oboje maja jechać do niemiec....??? A gdzieś wczesniej było napisane, ze Lisia ma mieszkać w szopie czy stodole a nie w domu.. więc jak to jest?????[/quote] Asiorku, po pierwsze - Lisia i Dingo mają jechać do Niemiec dopiero na przełomie luty/marzec, więc to jest za przynajmniej 3 miesiące, a ten czas już mogą spędzać w lepszych i cieplejszych warunkach, mając ciągle kontakt z człowiekiem, po drugie - nikt nie mógł pisać, że Lisia będzie mieszkać w szopie czy stodole, bo dopiero wieczorem dzień przed wyjazdem było uzgodnione telefonicznie, że Lisia pojedzie do Met i uzgodnione było, że będzie mieszkać w domu! Dingo miał mieć ciepłe miejsce w stajni, ale rozpatrywana była też opcja przebywania w domu - i póki co tam właśnie jest... a po trzecie - po co niepotrzebnie podnosić ciśnienie, jeżeli wiadomo, że Lisia już jest szczęśliwa u Met?! Pamiętaj! W Twoim stanie to nie jest wskazane! A z psiakami jest wszystko ok!
  23. Wczoraj byłam w odwiedzinach u Dżinki!:loveu: KOchana suńcia cieszyła się bardzo! A ja też nie mniej...! Dżinuś jest słodka! Radosna, szczęśliwa, taka czyściutka, sierść lśniąca i taka gładziutka... /w schronisku była trochę sztywniejsza, bo miała na sobie trochę kurzu...:evil_lol:/ Oczywiście fotel i wersalka są jak najbardziej odpowiednimi miejscami dla piesków i Dżinka o tym wie... I nawet jej Pańcio nie ma nic przeciwko...!;) Na razie Pańcio broni Dżinie tylko wejścia do sypialni, ale jak to było z moim TZ-tem - po trzecim psie mu się to zmieni...!:evil_lol:
×
×
  • Create New...