Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. Hej! Ja też byłam dzisiaj w Uciechowie. Dianka już jest całkiem zdrowa. Dostała dziś ostatni zastrzyk, szwy zdjęte, więc jest gotowa do pójścia do domku. Czekając na nową /jeszcze niedoszłą/ panią po spacerku spędziła całe popołudnie w biurze na fotelu. Porobiłam jej trochę zdjęć, ale zamieszczę je na stronie, jak nauczę się tego. Ta pani jednak nie przyszła, ale możliwe, że w poniedziałek po nią przyjadą.
  2. Hurrrraaa!!!!! A tak cos czulam, ze Myszka pojdzie szybko do domu, bo w tym tygodniu juz dwie osoby zwrocily uwage na nia. Dobrze, ze jest blisko - moze bedziemy ja odwiedzac?! P.S. Justys, to ja- Gosia. Zaczelam juz pisac na watku u Dianki, mam nadzieje, ze mi sie udalo...
  3. Witam wszystkich! To ja jestem ta niedobra ciotka, ktora wozi z Justynka suczki na sterylki - Gosia. Prawie codziennie jestem w Uciechowie, tylko raczej popoludniu i wypuszczam sie jeszcze z kazdym psiaczkiem /oprocz Jaszka/ na popoludniowy spacerek. Dzis niestety bylam /i jeszcze jestem/ caly dzien w pracy, wiec nie moglam odwiedzic tej Kochanej Gromadki, ale za to odwiedzilam wszystkie wirtualnie i pierwszy raz sprobowalam cos napisac. Z Dianka juz wczoraj wieczorem bylo duzo lepiej, nawet zaczela sie juz myc po poludniowym krwawieniu, i nawet poszczekala troche slyszac jak Karinka i Sarna wybiegaly na spacer. A dzis, wiem od Roberta, zrobila wreszcie normalna koopke! :Cool!: Pozdrawiam wszystkich milosnikow zwierzat i Uciechowa Do nastepnego razu...
×
×
  • Create New...