Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. Wiwi, możesz zawieźć do u Uciechowa? Jak nie, to możesz wysłać do mnie!:razz:
  2. [quote name='Alpina']No to cudnie! Świetnie że Kay ma domek w takim razie drugi chłopak też ma dom! Odnośnie tytułu to można banalnie ale od serca..- [B]Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO![/B] [B]:) :) :)[/B] [/quote] [B]Alpinko![/B]:loveu: Taki tytuł wystarczy: [B]Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek ![/B] Cieszę się, że ten drugi chłopaczek też będzie miał domek!:lol: P.S. A u Ciebie już wszystko ok...?
  3. I takie śliczne...!:loveu: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2554/imga5390jj7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7273/2193417274th7.jpg[/IMG][/URL]
  4. No, wreszcie coś miłego o Czarnulkach...!:lol: Są takie kochane!!!:loveu: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3264/czarne1nk8.jpg[/IMG]
  5. autka dalej nie mam..:shake: Jak tylko będzie, to zrobię zdjęcie w szeleczkach...:razz:
  6. Super by było, gdyby mogła jakąś paczuszkę z lekami wysłać wcześniej... A transport ma być w styczniu...
  7. Justyna, a Dingo i Lisia mają jeszcze na uciechowskim AFN-nie jakieś swoje pieniążki?
  8. [quote name='justynavege']Gosiu podlicz proszę stan pieniazkow dla Dinga Jak się coś zmieni, to na pewno poinformuję... Na razie jest 50,-zł od Radka :loveu: /o których już pisałam/
  9. Pani Ania i jej mąż są zachwyceni Kayem! Kay robił już ponoć "stójki", a ich pudliczka w ramach demonstracji zrobiła siku na środku dywanu...:evil_lol: [B]Kay trafił w bardzo dobre ręce! Będzie miał tutaj jak u Pana Boga za piecem...:lol:[/B]
  10. [quote name='justynavege']i wyjadaczki rzeczy dziwnych i śmierdzących ;)[/quote] Justyna, robisz im antyreklamę!:p Jakby jadły coś lepszego, to nie musiałyby tego...!:eviltong:
  11. [quote name='justynavege']Solito czy juz coś wiadomo??[/quote] Jeszcze nic nie wiem... Szkoda, że ta kobitka nie podała swojego telefonu, bo by było szybciej! P.Ania napisała maila, ale kiedy ta właścicielka Kaya go odczyta..?:roll:
  12. [quote name='justynavege']w razie co masz autobus :eviltong: jutro.......... pojutrze ? ps same bedziemy ;):evil_lol:[/quote] OOO! Czyżby Twój chop gdzieś wyjechał?!:cool3:
  13. [quote name='BIANKA1']Zawiozlam dzisiaj drugi worek karmy dla ULV . Ty się kobito przyznaj , że przywiozłam , bo będzie Uciechów myślał , że sama zjadłam :evil_lol:[/quote] no właśnie...:evil_lol: Dzięki, Bianko!:loveu: A jak przyjdzie pora, to ten trzeci worek też możesz przywieźć Ulv!:razz:
  14. Tak wyglądało oczko, gdy nie było zakrapiane.../przez p.F.!/ [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1818/dsc02326ke7.jpg[/IMG]
  15. [quote name='justynavege']Gosia naprawiaj auto szybko :) i wpdaj do dzinki na kawkę :))[/quote] Będę się starać...;) Mam nadzieję, że pan z Allegro nie będzie się ociągał z wysyłką!
  16. Justyna, mi mówiłaś, że Rimadylu starczy do 6.01., a jakiegoś innego leku /może to ten scanodyl:roll:/ starczy do końca grudnia...
  17. P.S. Dobrze, że się jednak z Dingiem nie wybraliśmy Poldkiem do Met...:cool1: Bo chyba staliby chłopaki do dzisiaj gdzieś w połowie drogi...!:evil_lol:
  18. [quote name='yewcia1']Gosia a co Wasze autko tak ostatnio ciągle nie teges?[/quote] Skoda stoi cały czas u blacharza, a mój Polonez ostatnio strajkuje...:p Cały czas coś tam warczy i klekocze, i jeździ z prędkością max.30km/h...:angryy: Muszę wymienić w nim aparat zapłonowy /za bardzo nawet nie wiem co to jest:cool1:/. Już mam zamówiony na Allegro i czekam aż przyjdzie. Chciałam dzisiaj podjechać do Uciechowa, ale na wszelki wypadek podjechałam do mechanika spytać czy dojadę... /i czy wrócę:evil_lol:/. Ale mechanik wziął mi kluczyki i powiedział, że auto już tu zostaje... ...a ja oczywiście dalej piechotka...:p
  19. Ta sąsiadka z mojego bloku /p.Ania/ chciałaby go wziąć!:lol: Ale chciałaby go jeszcze zobaczyć "na żywo". P.Ania dostała maila do tej pani właścicielki, żeby się z nią umówić. Więc, Alpinko, na razie wstrzymujemy akcję, bo możliwe, że sprawa będzie załatwiona pozytywnie!:razz:
  20. [quote name='Alpina']OK.Yewcia Solito a co z sąsiadką? Tu odpadłby transport. Napisz czy się zdecydowała na niego a ja czekam na Justynę.[/quote] Jeszcze nie udało mi się jej złapać... Może dziś wieczorem... Dam znać!
  21. ok, jak dotrą, to dam Ci znać!
  22. [quote name='justynavege']mnie Joggi nadal ciągnie bardzo na smyczy :evil_lol:[/quote] Jakbyś nie była takie chucherko i miała więcej siły, to by Cię nie ciągnął! ;)
  23. Justyna, to może daj mi jakieś info o pani... /i do pani/ na PW
×
×
  • Create New...