-
Posts
2747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by solito
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiwi, możesz zawieźć do u Uciechowa? Jak nie, to możesz wysłać do mnie!:razz: -
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alpina']No to cudnie! Świetnie że Kay ma domek w takim razie drugi chłopak też ma dom! Odnośnie tytułu to można banalnie ale od serca..- [B]Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO![/B] [B]:) :) :)[/B] [/quote] [B]Alpinko![/B]:loveu: Taki tytuł wystarczy: [B]Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek ![/B] Cieszę się, że ten drugi chłopaczek też będzie miał domek!:lol: P.S. A u Ciebie już wszystko ok...? -
I takie śliczne...!:loveu: [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2554/imga5390jj7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7273/2193417274th7.jpg[/IMG][/URL]
-
No, wreszcie coś miłego o Czarnulkach...!:lol: Są takie kochane!!!:loveu: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3264/czarne1nk8.jpg[/IMG]
-
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
autka dalej nie mam..:shake: Jak tylko będzie, to zrobię zdjęcie w szeleczkach...:razz: -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super by było, gdyby mogła jakąś paczuszkę z lekami wysłać wcześniej... A transport ma być w styczniu... -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Justyna, a Dingo i Lisia mają jeszcze na uciechowskim AFN-nie jakieś swoje pieniążki? -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='justynavege']Gosiu podlicz proszę stan pieniazkow dla Dinga Jak się coś zmieni, to na pewno poinformuję... Na razie jest 50,-zł od Radka :loveu: /o których już pisałam/ -
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Pani Ania i jej mąż są zachwyceni Kayem! Kay robił już ponoć "stójki", a ich pudliczka w ramach demonstracji zrobiła siku na środku dywanu...:evil_lol: [B]Kay trafił w bardzo dobre ręce! Będzie miał tutaj jak u Pana Boga za piecem...:lol:[/B] -
[quote name='justynavege']i wyjadaczki rzeczy dziwnych i śmierdzących ;)[/quote] Justyna, robisz im antyreklamę!:p Jakby jadły coś lepszego, to nie musiałyby tego...!:eviltong:
-
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']Solito czy juz coś wiadomo??[/quote] Jeszcze nic nie wiem... Szkoda, że ta kobitka nie podała swojego telefonu, bo by było szybciej! P.Ania napisała maila, ale kiedy ta właścicielka Kaya go odczyta..?:roll: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']w razie co masz autobus :eviltong: jutro.......... pojutrze ? ps same bedziemy ;):evil_lol:[/quote] OOO! Czyżby Twój chop gdzieś wyjechał?!:cool3: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']Gosia naprawiaj auto szybko :) i wpdaj do dzinki na kawkę :))[/quote] Będę się starać...;) Mam nadzieję, że pan z Allegro nie będzie się ociągał z wysyłką! -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Justyna, mi mówiłaś, że Rimadylu starczy do 6.01., a jakiegoś innego leku /może to ten scanodyl:roll:/ starczy do końca grudnia... -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
P.S. Dobrze, że się jednak z Dingiem nie wybraliśmy Poldkiem do Met...:cool1: Bo chyba staliby chłopaki do dzisiaj gdzieś w połowie drogi...!:evil_lol: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']Gosia a co Wasze autko tak ostatnio ciągle nie teges?[/quote] Skoda stoi cały czas u blacharza, a mój Polonez ostatnio strajkuje...:p Cały czas coś tam warczy i klekocze, i jeździ z prędkością max.30km/h...:angryy: Muszę wymienić w nim aparat zapłonowy /za bardzo nawet nie wiem co to jest:cool1:/. Już mam zamówiony na Allegro i czekam aż przyjdzie. Chciałam dzisiaj podjechać do Uciechowa, ale na wszelki wypadek podjechałam do mechanika spytać czy dojadę... /i czy wrócę:evil_lol:/. Ale mechanik wziął mi kluczyki i powiedział, że auto już tu zostaje... ...a ja oczywiście dalej piechotka...:p -
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Ta sąsiadka z mojego bloku /p.Ania/ chciałaby go wziąć!:lol: Ale chciałaby go jeszcze zobaczyć "na żywo". P.Ania dostała maila do tej pani właścicielki, żeby się z nią umówić. Więc, Alpinko, na razie wstrzymujemy akcję, bo możliwe, że sprawa będzie załatwiona pozytywnie!:razz: -
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alpina']OK.Yewcia Solito a co z sąsiadką? Tu odpadłby transport. Napisz czy się zdecydowała na niego a ja czekam na Justynę.[/quote] Jeszcze nie udało mi się jej złapać... Może dziś wieczorem... Dam znać! -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, jak dotrą, to dam Ci znać! -
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege']mnie Joggi nadal ciągnie bardzo na smyczy :evil_lol:[/quote] Jakbyś nie była takie chucherko i miała więcej siły, to by Cię nie ciągnął! ;) -
Shih- tzu Kay ma wspaniały, kochający domek - Dziękujemy SOLITO!
solito replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Justyna, to może daj mi jakieś info o pani... /i do pani/ na PW