-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Iza ty mi caly czas nie wplacilas kasy za tą ksiazke:roll: a ksiazke dostalas w sierpniu:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:multi: Hej Justynko mła jedyna :multi:[/B][/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]:hand: Cześć Ciociu:loveu:[/COLOR][/B] -
[COLOR=DarkOrange][B]:hand::hand::hand:Hejcia Iza!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='KaRa_']A czemu ja jezdzilam do Morska na zlot ok 7h pociagiem, inni do Sierakowa cala noc sie tłukli;) jak dobrze pamiętam już raz sie zapisywałaś i coś ci nie wyszło.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]bo było daleko, nie jestem pełnoletnia wiec musze sie liczyc ze zdaniem mamy, jak bedzie gdzies w centralnej polce to pojade, jak gdzies dalej to raczej nie:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='olekg18'] Emdziolek -wiesz taką gadką "a moze bliżej tu ,a może bliżej siam" nigdy nie pojechalibyśmy na zlot.Bo każdy chciałby 15km od domu ,ale niestety sorry winetu tak sie nie da.A środkowa polska jest w miare sprawiedliwa.Chociaż musze pociągiem popierniczać całą noc pod kiblem znając zycie.Z psem którego 99,9% pasażerów bało się ominąć :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wątpie ze by tak było. Ja mieszkam na najwiekszym zadupiu w jakim chyba mozna mieszkac , srodkowa polska - super, mysle ze bedzie sprawiedliwie, bo jakos nie podoba mi sie wizja tłuczenia sie pociagiem przez całą noc:evil_lol: mnie to wsio rybcia gdzie to bedzie byle nie na drugim koncu polski:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ja bym chetnie pojechala ale zalezy od tego gdzie to bedzie :roll: Nie dałoby sie moze gdzies bardziej na wschod polski od sierakowa? moze cos w centralnej czesci jakis fajny osrodek? ale puki co jestem chetna - Emdziolek - domek - 2psy[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Hejos Jesteś chętna jutro na spaceros?:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza. Jasne tylko nie wiem jak Vega bedzie sie czuć. chyba przeziebiła sobie pecherz, piszczy strasznie i non stop musze z nia chodzic na siku:shake::-( Do tego ma zimne uszy, musze w poniedzialek przejsc sie z nią do weta. jakby co zadzwonie lub napisze do ciebie.[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Co za fota?:crazyeye::evil_lol: normalnie 69:diabloti::evil_lol: Cześć Rinuś:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:hand:Witaski ciotka!:multi:[/B][/COLOR] . . . . . [COLOR=DarkOrange][B]FOTKI:diabloti:[/B][/COLOR] . . . [COLOR=DarkOrange][B]. DAJ!:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Vega chciała zjeść koteczka :eviltong::eviltong: [URL]http://images32.fotosik.pl/383/6dca856590ce5bf2.jpg[/URL] [URL]http://images45.fotosik.pl/21/25ff1366499870d0.jpg[/URL] ale słodko :loveu::loveu: cześć :multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] siemanko!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka dawno mnie nie było fajowe fotki jesienno- spacerowe a chcesz duuzo lisci?? potrzebuję paru chetnych do zagrabienia sa ....................tony lisci:angryy: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Cześć młodsza!:multi::loveu: moge ci wyporzyczyc Vege - pozamiata liście w 5 minut:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='crazydaisy']Widzę, że dzisiejszy spacerek udany :) teraz to trzeba z każdej słonacznej chwili korzystać. To foto ujęło mnie za serce [URL]http://images25.fotosik.pl/285/65c06952ec2dc830.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha, słońce to swieciło przed 5 minut później chodziłyśmy cały czas w deszczu, złapała nas nie mała ulewa:evil_lol:wróciłysmy przemoczone ale było super:multi:[/B][/COLOR]