Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='agaciaaa']Hej Emi :) [URL]http://images29.fotosik.pl/274/4b2652bd83232d62.jpg[/URL] [URL]http://images38.fotosik.pl/10/28e6c1ba5462ab27.jpg[/URL] cudne fotki :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Danke kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Jak Kot ujarzmił groźną bestię :) [URL]http://images29.fotosik.pl/274/4b2652bd83232d62.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehehe czesc ciotka a k otki są juz w nowym domku!:multi:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć starsza dawno cię nie było........ a Dyż jak to szczenię ............ musi rosnąć:eviltong: [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Mnie dawno nie było?? chyba ci sie coś przewidziało:diabloti::diabloti: A ja chcem szczeniaczka, buldożka, i chyba sobie z lusiaczkiem zakupimy:evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć ciotka!:multi: tęskniłaś??:razz::razz: poka mi tą strone co zrobiłaś:razz:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='agaciaaa'] No dobra... niech będzie, nadal Cie lowam :loveu: :lol: zaraz po Sarze :diabloti: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]raduje sie moja dusza i moje serce!:loveu::multi: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz725.jpg[/url] hahahhahahahah nie moge, jaka minka:roflt:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='agaciaaa']Iza wymyśl jej jakieś imię ;)[/quote] ja w ogłoszeniu walnełam robocze - Nuka ale jak chcesz Iza to nazwij ją inaczej bo ja to tylko tak do ogłoszenia:eviltong:
  6. zrobiłam na suwalki info;) edit: zrobiłam ojej.pl [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2309729&cid=170[/URL] 4lapy: [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=37299&id_kat=12[/url]
  7. Zrobiłam jej kupsprzedaj ale musi administrator zatwierdzić. ide robic na suwalki.info;)
  8. [quote name='agaciaaa']Już zrobiłam ;)[/quote] to sie zdublowałysmy:evil_lol: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1689689_bialystok_szczeniak_sunia_6_miesiecy.html[/url] to co , usunać?
  9. [COLOR=DarkOrange][B]I ja pomoge w ogłaszaniu. Juz sie biore. Mi sie zdaje ze to jeszcze szczeniak jest taki 6-7 miesieczy, bo pyszczek to ma taki bardzo zczeniety, Iza, jak ona da sobie zajrzeć do pyszczka tto przypatrz sie jej ząbkom oki?[/B][/COLOR]
  10. [quote name='agaciaaa'] Ma sie to spojrzenie :cool3: :loveu: Cześć :multi: lowam, ale już tylko troszke.. bo Ty mnie już chyba wcale :placz: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Toć ja kocham najmocniej na świecie!!:Rose::iloveyou: zaraz po Vedze:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a mnei nei było długo bo to dużo obowiązków, a to biwak, a to chora, a ta roboty po uszy - popatrzaj sobie jak nasza galeryjka zaniedbana:-( No to juz sie wytłumaczyłam wiec znów kochaj mnie najmocniej na świecie:loveu: zaraz po Sarze:evil_lol: [/B][/COLOR]
  11. [quote name='przyjaciel_koni']Ależ Emdziolek - Ja tylko bałam się, że zostaniesz sama w najgorszym momencie, w sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie miałam wątpliwości, że sama z siebie nie zrobisz czegoś takiego... Daleka byłam od takich przypuszczeń, tym bardziej, że naprawdę jestem pełna uznania dla Twojej działalności ogólnie (nie tylko w tym przypadku). Gdyby więcej młodych Ludzi było takich jak Ty, zwierzętom by się wiodło zdecydowanie lepiej... Tak na marginesie - nadal jestem w szoku szczęścia - bo domek znalazł się naprawdę w krytycznym już momencie. A kicie niech się szybko "zadomowią" i niech już tak zostanie - to najważniejsze, by były w dobrych rękach, leczone i kochane ! Co do sterylek - czasem sterylizuje się po 7-mym miesiącu życia, jeśli kocina dobrze się rozwija. (może Szylkretka ?) Jednak z małą chyba trzeba dłużej poczekać. Ona jest wciąż słaba. Kociny w takim stanie dłużej dojrzewają. Moja ma już rok (jest taka jak tygryska), wciąż jest niewielka, mało waży, częściej coś jej dolega i nie miała jeszcze rójki. Tygryski ostatnimi czasy są dużo słabsze, bardziej podatne na choroby (chyba jakieś uwarunkowania genetyczne). Czarno-biała koteczka, tymczasowiczka u mnie, waży chyba 4 razy więcej od mojej tygryski. Wygląda jak słoń przy tej mojej anemiczce. Różnica wieku między nimi jest ok. 2-3 miesięcy. Czarno biała jest już po pierwszej rójce i po sterylizacji, zdrowa jak rydz. I jeszcze porada, nie wiem tylko, czy możliwa do realizacji - najlepiej unikać podawania kociakom antybiotyków i leków przeciwzapalnych w tabletkach. Dużo lepsze są zastrzyki. Dba się w ten sposób o wątrobę, przewód pokarmowy kocinek. A naprawdę nie jest trudno zaburzyć działanie tych organów... Problemy potem ogromne...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Dzięki za porady.:multi: Jutro przedzwonie do tych państwa i powiem o sterylce i tabletkach.:lol: Mam nadzieje ze Lalunia szybko wyzdrowieje:) a to że znalazł sie tak dobry domek to CUD! moja siostra za 2 dni bedzie w domu, to świetnie ze znalazł sie tak dobry domek :) Wspólnymi siłami mozna wiele zdziałac:) Pozdro:lol:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='jamnicze']No pewnie, co za pytanie :loveu: Ja niestety teraz wpadam w kołowrót spraw na głowie i też mam już niewiele czasu :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]współczuje, znam ten ból:shake: Ja tez siem stenskniłam się:loveu::evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. Jaki ona ma stosunek do suczek? wiecie??
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Siostrzyczko kochana, nie zapomniałam:loveu: tylko strasznie duzo na głowie miałam:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]super, fotki, zuźka przy Salci to olbrzymka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='jamnicze']hej emdziolek :multi::multi::multi: gdzie żeś nam zginęła? [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zasypałam sie obowiązkami i dopiero teraz mam troche luzu:evil_lol: teskniłaś?:loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Selket']o ja cieee..................emdziolek:multi::multi::multi: Jak miło Ciem widzieć:loveu::loveu::loveu: :shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha jakie szczęście wywołąły moje odwiedzinki:multi::evil_lol: Jak tam siem zyje??:razz:[/B][/COLOR]
  17. [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Młodsza:diabloti: jak ci ten Dyziak rośnie:crazyeye: [url]http://img242.imageshack.us/img242/8900/img0165og2.jpg[/url] Super te foto razem:loveu: A teraz wybywam:diabloti:[/COLOR][/B]
  18. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_125.jpg[/url] :multi: Piękne foto:multi: Cześć Miszczuniu:multi:[/B][/COLOR]
  19. [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-32.jpg[/url] hahahahaha[B][COLOR=DarkOrange]:evil_lol: jaka minka:evil_lol: cześc Wam!:multi:[/COLOR][/B]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]heloŁ:diabloti: zostaliście wybrani do doświadczenia zaszczytu jakim jest MOJE ODWIEDZINKI:evil_lol: Młaaah :buzi: [/B][/COLOR] :hand:
  21. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść Selkeciku mój I gonziku i wszyscy inni:multi: zebrało mi sie na odiwedzinki:evil_lol: tak wiec przyszła wasza najulubieńsiejsza ciotka:diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Cze sisterka!:multi: stwierdziłam ze należałoby wpaśc w odwiedziny:diabloti: Widziałam zbrechane fotki Salci:evil_lol: [url]http://img221.imageshack.us/img221/6911/dsc00245lw2.jpg[/url] to jest świetne:evil_lol: Buziaki od nas!:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz163-3.jpg[/url] O jAaaaaaaaaa:loveu:ale super foto:loveu: Sarunia wygląda jak zalotna dziewczynka:cool3: i ile ma fajnych zabawek:evil_lol: a tak wogóle to cześć Agatko!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]dalej mnie lowasz czy juz nie??:diabloti:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='przyjaciel_koni']To się tak łatwo nie urażaj... Ten podpis był niejako adekwatny do sytuacji. Przecież nie miałaś ich gdzie przekazać... Chyba, że o czymś nam nie napisałaś...[/quote] nie miałam komu ich przekazać ale napewno nie wywaliłabym ich na ulice. Dobra, nei kłućmy sie tylko:P najważniejsze ze kicie mają dobry domek:multi:
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Ja nie wiem w jakim wieku sie kicie sterylizuje, szulkretka ma juz ponad 5 miesiecy wiec myslałam ze jak skonczy 6 miesiecy to mozna ją ciachnać. No nic to umówimy sie na inny termin, szylkretka jest teoretycznie zdrowa, czasami zdarza jej sie kichnać, ale ani jej ropka z oczu nei leci ani noskiem juz nie ciąga, dostaje te antybiotyki w tabletkach, to jej pomaga, są rezultaty. A na sterylke małej jeszcze sie nei umawialismy. wstepnie tylko ze po nowym roku najlepiej. Domek jest napewno dobry, wiem to, bo nasza wol. Justyna byla u nich na wizycie poadopcyjnej i powiedziała ze kicia ma tam suuuper warunki, ze jest bardzo rozpiezczana itp itd. i jeszcze jeden szczegół:eviltong: troche mnie uraziłas pisząc w podpisie ze kotki trafią na ulice:roll: skąd ty to wyciągnęłaś? jatak napewno nie powiedziałam i ich napewno bym nie wyrzuciła na ulice, juz taką mendą społeczną nie jestem:roll::eviltong: no to tyle.[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...