Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]:multi: Hejos siostrzyczko :multi: Wpadłam w odwiedzinki, serwuj herbatkę bo mi zimno, śniegu u nas napadało:evil_lol:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć [COLOR=Red]CZERWONA[/COLOR] cioteczko Alu!:multi: Wpadłam z Łodwiedzinami bo mnie tu dawno nie było:evil_lol: Buziaczkujemy - Emi, [COLOR=Green]Lusiaczek[/COLOR] i Vega:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]:multi::multi: HEjo:multi::multi:[/B][/COLOR]
  4. [IMG]http://images34.fotosik.pl/402/46e3f996f71e9852med.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. [quote name='mrowa23']gdybys mogla wstawic....:loveu: postaram sie lepsze porobic ale wierca sie jak muszki w smole ;) imionka juz sa czekam tylko az sie charaktery rozwina zeby odpowiednio dobrac... sa to imionka dosc nietypowe... hehe... ale mi sie bardzo podobaja..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wstawiam:loveu: Rozpływam sie w zachwytach :loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images49.fotosik.pl/32/b1277b39be112d98med.jpg[/url] :loveu::loveu: moja miłość od pierwszego wejrzenia i jeszcze ON:loveu: Cudak:loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/402/46e3f996f71e9852med.jpg[/url][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]wstawiać dzieciaki na stronke??:multi: ps. Masz już dla nich imiona na C ??:razz:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]To już!:multi: wczoraj urodziło się 8 szczeniąt Buldożka Francuskiego:multi: szczegóły na stronie: [url]www.zkorczowki.xt.pl[/url] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Tengusia']no i co ????? no i co ????? no i co ????? ale sie kazesz za jezorek ciagnac ciotka :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]a mówiłam ze bede miała buldożka z hodowli: [url]www.zkorczowki.xt.pl[/url] jest jeszcze w drodze ale.... to juz pewnie dzisiaj!:multi:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Tengusia']fotki widze fotki :multi: tak sobie mysle czy ty mi kiedys na moim watku nie pisalac cos o buldozku albo cos :hmmmm: tak mi cos w glowce sie kolocze :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] a no mówiłam, kiedys tam....:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='crazydaisy'][URL]http://images38.fotosik.pl/31/0d30df1a64d7f8ce.jpg[/URL] to piłka? W pierwszym momencie myślałam, że oscypkami psa karmicie :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:roflt: Zabiłaś mnie tym oscypkiem:roflt:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='kate89']Pigusia kazała cie tez wybuziaczkować :loveu: Ja i tak mam mniej nauki niz inni,bo pozaliczałam wszytko od razu i tylko ucze sie na bierzące kolokwia czy tam sprawdziany :p taki ze mnie geniuszek ,mówiąc skromnie :cool3: Moja Pigusia-żarłoczka to by pewnie połknęła taką piłeczke w całości z pazerności. Vegusia chciała sie pewnie podelektowac[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hehehe całkiem możliwe ze sie chciała podelektować:evil_lol: [/B][/COLOR]
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]coś chyba ta kuleczka jej się nie bardzo spodobała... Salsa miała ją w 5 minut rozgryzioną :evil_lol::evil_lol: cześć :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Vega tylko udawała ze jej sie nie podoba, bo jak później poszłam z mamą do sklepu, co trwało z 10 min to wrócilismy i juz piłeczki nie było:evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Basiu!:multi: [url]http://lh6.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SRNpLFya9kI/AAAAAAAAB4M/vO_Lhh0_rrc/s640/IMG_3698.JPG[/url] :loveu: Świetne foto, :loveu: Buziaczkuje![/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Elo elo:multi: Miszczuniu - zaraz wpadne do was:razz:' Agatko - koffanie nie obrazaj sie na mnie:placz: Kate - uuu współczuje ze masz tyle nauki, ja tez mam sporo nauki i pracy. Buziaczki dla Ciebei i Pigulca Selkeciku - jak miło cie u nas widzieć:multi: a teraz macie fotki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/31/0d30df1a64d7f8ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/31/ef37dcb9470f7fdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/6f87d70fc97b90a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/31/9cef8b8ae37ac034.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/400/e84d8fde7f1a1e4c.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra :multi::loveu: szkoda ze tak mało tych zdjęć :evil_lol::evil_lol: ale no dobra nie narzekam już :):):) buźka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść!:multi: o 22 wrzuce jeszcze z 5 fotek domowych:)[/B][/COLOR]
  16. [quote name='crazydaisy'][URL]http://images45.fotosik.pl/29/c140e789f8f777ab.jpg[/URL] :loveu: Widzę, że spacerek się udał :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no , udał sie:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']nie marudze[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]marudzisz:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Pozwoliłam sobie wstawic z Bobim do galerii[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] jak Ty tak mogłaś:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']Fajne takie spacery, brakuje mi roznych takich..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To przyjedź do nas, bedziemy codziennie chodzić na spacerki:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/657bee45d7633c4a.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/292/38147d49cc5a47b9.jpg[/IMG][/URL] Koparka:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/29/df3e45d2f179c497.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/ebbf447ec777e8e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/78c6c4af6bdf91a6.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]macie 10 zdjęć :diabloti: i nie marudzić:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/396/63b2e4d969c89b34.jpg[/IMG][/URL] Zmarźlak:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/401/885e9078eba32e32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/29/687c5e02041339c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/292/6d83c283c2e8a907.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/293/6099724dae285570.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/c140e789f8f777ab.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  19. [quote name='Izabela124.'][CENTER][B]Wrzuc fotki z dzisiejszego spacerku:diabloti::lol: [/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To wczoraj było, wczoraj:evil_lol:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img370.imageshack.us/img370/8384/img0142nk5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podobuje mi sie do zdjecie:loveu: cześć ciotka :multi:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]A ja wiedziałam juz dawno :multi::multi: Mi powiedziała, mI :multi::evil_lol: Cześć mój Miszczu najukochańszy i najwspanialsiejszy ze wszystkich miszczów:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu: Selkeciku mły:loveu::loveu: witam Cię:lol:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Sajdunia:loveu: cześc cioteczko :multi:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]FIGA! Miłości Ty moja, gdzie ty sie tyle czasu podziewałaś?:placz: tęskniłam..............:-(:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Rinusiowa:multi: Jak mija weekendzik?:razz::razz:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...