Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Iza.']Dziękuje wszystkim za pomoc, malutka już w domku nowym :multi:[/quote] a do kogo trafiła?? do tej pani co do mnie pisała??:razz:
  2. tekst: Koffi- piękna ok 5-6 miesieczna suczka , mix spanielka, szuka nowego, dobrego domku. Jej były"właściciel" wyrzucił ją w zimny, deszczowy dzień. Sunia jest odrobaczona, odpchlona, nauczona czystości. PILNE! kontakt 694945818 gg 4410664 mail: [email][email protected][/email] i daj te zdjecie gdzie na 1 planie jest ten jej słodki kinolek:loveu: dzieki Agatko:loveu:
  3. Przypominam ze zostały 3 dni na znalezienei jej czegoś, moze ktos pomoze w ogłaszaniu? ja zrobiłam jej ogłoszenia na suwalki.info bialystokonline.pl i na ojej.pl moze ktos zrobic allegro, alegratke i kupsprzedaj?
  4. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1693249_buldog_francuski.html[/URL] patrzcie w jakich warunkach psiak. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1687343_biala_suka_3_lata.html[/URL] suka cięzarna. Ta moda na buldozki zaczyna sie robic niezdrowa :( [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1686677_buldozek_francuski.html[/url] suka po szczeniakach A ja dzisiaj spotkałam buldożka marengo , spacerował ze swoim panem, ale cudak:loveu:
  5. [quote name='GameBoy']czy wet potwierdzil nuzyce?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]na szczęście nie, to uczulenie od pcheł;) powinno szybko porosną sierścią;)[/B][/COLOR] [quote name='agusiazet']Jest śliczna, taka spanielkowata. Co z tą nużycą?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jest CUDNA:loveu: nie ma nuzycy [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]no to jeszcze kilka fotek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/365/558391c900918145.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/12/efc8381658ab8821.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/12/ebd0e012045c86c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/12/b3178c5b47e00402.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Red][B][COLOR=Black]ROzmawiałam z mamą, mama zgodziła sie zeby sunia pobyła max do wtorku czyli jeszcze 3 dni, tak wiec[/COLOR] [SIZE=4]dom tymczasowy od wtorku potrzebny!! PILNE!![/SIZE][/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Kurde , ta suczka nie wygląda dobrze, tak mysle co by tu zrobic:shake: zeby obnizyli cene, 800zł za nierodowodowego, dwuletniego psa?:roll:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='agusiazet']Zupełnie takie same objawy jak bezdomniak spod mojego bloku, tylko ten nie chce się dać złapać i poluję na niego już ze dwa tygodnie bez efektu. Suwałki strasznie daleko, więc nie mam jak pomóc, ale trzymam kciuki za małą, żeby jej się udało!!![/quote] dzieki, ja tobie tez zycze powodzenia w polowaniu;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/12/cea406be04df627e.jpg[/IMG][/URL] sunia:loveu:
  10. widziałyscie?? [url]http://allegro.pl/item441687177_buldog_francuski_pies.html[/url]
  11. [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/12/c3d21f98b86a7521.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/12/1a909b034cf383f7.jpg[/IMG][/URL] Sunia po kąpieli w szamponie przeciwpchelnym, po wizycie u weta. Odrobaczyłam ją, zakropliłam fronlinem. Teraz sobie słodko śpi. TYMCZAS!! PLISS!![/B][/COLOR]
  12. KOlejny chętny/chętna, podałam nr ma dzwonic do Ciebie Iza:)
  13. Całkiem mozliwe, ale ja juz leczyłam psa z nuzyca i wyglądało to prawie identycznie jak u małej, tyle ze u niego to jeszcze rany byly i ropa sie sączyła u niej nie, ma ranki jakby własnie od pchel. Idziemy ją kąpac, najgorzej ze nie mam fronline'a ani niczego od pcheł dla niej. Po kąpańsku jak bedzie sucha polecimy do weta zeby oblukał i odrobaczył tą dziecine. POMOCY!
  14. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]najzajebiastsze uchole maja bulteriery!!!!:razz::angryy:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]potem stafiki a na końcu bulwki:eviltong:[/B][/COLOR]:eviltong::eviltong: [COLOR=DarkRed][B]znajomy ma takiego 3 miesięczniaka[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B] smiszny taki[/B][B]............. biały a pół łebka ma czarne[/B][/COLOR]:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:angryy::angryy:A nie bo asty:angryy::evil_lol: później bulwi a na końcu BULKI I STAFKI:evil_lol: ja cem buldożka:cool3:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='anitaaa i bartis']witamy ;) [URL]http://images29.fotosik.pl/274/4b2652bd83232d62.jpg[/URL] jaka słodka fotka :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] :multi::multi:WITAMY NOWĄ CIOCIE W NASZYM BLOŻKU!:multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='kate89']witanko Pobudka ;)[/quote] kochana my nie spimy od ponad chodziny, juz spacerek z psami i karmienie zaliczone, zaraz ide torturowac tymczasowiczke:shake:
  17. [quote name='GameBoy']sliczna mala, nuzyca nie jest zarazliwa to nic strasznego[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wiem, tu nie chodzi o moją sunię, tak jak pisałam chodzi o to ze nie ma kto się nią zajmowac, tzn chodzi do weterynarza, wyprowadzac, moja sunia to jest przyzwyczajona ze wychodzi z samego rana, po południu i poznym wieczorem a ze szczeniakiem to trzeba czesto chodzic. dwa mama jest zdenerwowana bo jutro wraca z anglii moja starsza siostra i nei chce zeby chory pies był w domu, bo to "zamieszanie"etc. kto pomoze?[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Red][B]PILNE! 4 IESIECZNA SUNIA NIE MA GDZIE SIE PODZIAĆ! MA NUZYCE! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120941[/url] [COLOR=Black]sorki za spam[/COLOR][/B][/COLOR]
  19. Witam wszystkich i.. PLISS! PODRZUCAJCIE!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120941[/url]
  20. Hoop! Sprawa Pilna!
  21. :placz: Ledwo oddałam kotki do adopcji dwa dni temu, dzisiaj kolezanka do mnei pisze, dokładniej 15 min temu: Emilka zejdź na dół, przyszedł za mną piesek, chyba chory, nei wiem co z nim zrobic" TO ja schodze w piżamie na bosaka pod klatke, otwieram drzwi, patrze - sunia, wielkiści - ok 25cm, cała czarna tylko ma taki malutki krawacik biały, wygląda jak miniaturka Flata, no poprostu cudo. W ciemnosci nei widzialam tego co zobaczyłam jak weszłysmy do oświetlonej klatki: - SUNIA MA ŁYSE PÓŁ GRZBIETU, łapki, ogonek, ma gdzieniegdzie małe ranki, miała 3 kleszcze, jest potfornie chuda. Strasznie się trzęsła. Zimno dzisiaj. Wziełam do domu. Mama wraca 5 min później z pracy- popłakała sie - nie dlatego ze szczenie chore a dlatego ze moja siostra jutro przyjeżdża(miała byc wczoraj ale przełozyła wyjazd) i miał byc spokój puki ona nie pojedzie mieszkac do drugiej siostry. Problem jest w tym ze ja mam szkołę - najwazniejszy rok , decydujący o moim dalszym życiu, nie chce opuszczac godzin i dekoncentrowac się czym kolwiek ale jak moglabym ja zostawic na podwórku, gdzie pada desz, temperatura max 7 stopni a ona chora i głodna. tak wiec, sunia ma jeszcze mleczne ząbki wiec mysle ze ma ze 4 miesiace. Jest przeraźliwie chuda, na zdjeciach nei widac, jak ja jutro wykąpie to w trakcie kąpieli cykne foto. Łyse plamy na całym tyle, grzbiecie i łapach, za uszami jakies strupy. U nas jutro czynny tylko jeden wet który zdziera kase i nei bede mogła później zapłacic wiec nei wiem co robic. Moge zawieź ją do schroniska ale wątpie ze beda ja tam leczyc, bo w schronisku totalne przepełnienie i mysle ze by ja uspili:( tak wiec moja prosba - czy ktos moze ją ode mnie wziasc? mama powiedziała ze do 18 jutro musi jej nie byc bo po 18 siostra przyjeżdza. Nie wiem co zrobic. POMÓŻCIE!! foty: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/12/b29fbaab3d7b7b4a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/365/928a708a98056de2.jpg[/IMG][/URL]
  22. Mam jedną chętna napisała mi maila. Przekazałam zeby dzwoniła do ciebie, zobaczymy co z tego wyjdzie. tymaczem podrzuce;)
  23. [quote name='lavinia']Agata, buldożka ze Szczecina została wydana wolontariuszce do domu tymczasowego i ta miała jej szukać domu stałego. Od tej pory słuch o małej zaginął :-(( o 11 jadę po czarną dziewuszkę do Białegostoku, odezwę się po powrocie ciekawe jak tam Kajunia ? Zaraz zadzwonię do Pati i dowiem się jak minęła im noc[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Z Białegostoku? Widziałam jej ogłoszenie na allegro. zrob jej zdjecia, my z mamą szukamy Bulwki do adopcji, byc moze przygarnęłybysmy sunie.;)[/B][/COLOR]
  24. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no bulwki są fajne - chodzaco-chrumkajace ale nie tak fajne jak bulterierki i staficzki:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu:Lovam Fszystkie 3 wymienione po wyżej rasy:loveu::loveu: i jeszcze wiecej:diabloti: ale Bulwki i astki najbardziej:loveu:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]uffffffffffff jestem wpadłam, trochę nadrobiłam ale tak troche.......... bez szaleńst nie gratuluję bo zapeszę:diabloti::diabloti::diabloti: a te one sa takie fajne tez się kiedyś zastanawiałam i w grę wchodził no ten:diabloti::diabloti::diabloti: bo one jak chodza to tak śmisznie chrumkają:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]te ich chrumkanie jest słodkie, ale najzabiebiaszcze są te uchole stojące i ten niewinny wzrok:loveu: No poprostu kocham:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...