-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Zeby nie to ze ja w piatek z rana jade po swojego psiaczka , wzielabym tą kuleczke na tymczas:-( -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć siostra :multi::multi::loveu: śniegowe zabawy :loveu::cool3: ulepiłaś dla mnie bałwanka? :) widzę że Vega także uwielbia śnieg :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]nie bo snieg sie nie klei:evil_lol: Dopiero wróciłam ze szpitala:roll: Padam na pysk:shake: [/B][/COLOR]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[COLOR=DarkOrange][B]:placz: kurcze to tego szczeniaka trzeba z tamtąd koniecznie zabierac jak najszybciej:placz::placz: dziewczyny, kto da tymczas??:placz:[/B][/COLOR] -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/45/41094e00872b222dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/310/ea6d39d201ff76d8med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Kuniec:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a teraz prosimy o komentarze:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/45/631dfdaffbd03a52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/927e1417b7c30cf8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/429/2f16662266b9551cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/435/bfb8849d745ecbaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/45/5ca8a86310aed035med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] jeszcze dwie fotki:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/430/9c8b0cf3e234b65emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/ed3bcd087474558bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/45/d88c2f280df670ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/45/c67ae5e39414c559.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/40390d5b267bcda3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/435/09b85e1b2d6d3747med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/80b57250cacd505bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/45/a88b28dcea9127f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/309/c26de04da76b613bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/45/5926736c9bb4b056med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/0d5f31518ac17c76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/435/739f28a6b9ffabd1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/309/5e01bca70be08f17med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/45/a5ea66b39f4d9b15med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/310/0f5d77720d4e517fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/45/5217d0ae72bbc75cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/429/8ad9a46b86e5d112med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/a76fb60c964ab367med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/45/772ce219941bbf73med.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Basiu dziekujemy za piekne zyczenia:loveu: Z Pawłem nieco lepiej, opuchlizna powoli schodzi, trzymajcie kciuki. a teraz dam fotki z zimowego szaleństwa Vegi i jej pań:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/45/771f4db76670ee3amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/309/47534b8769114883med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/45/78d0184872800742med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/435/ab2e5d1832bb2b47med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/310/0f5d77720d4e517fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/310/7541f15cb74c94bfmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Jak widac śniegu napadało nam po kolana, a Vege wreszcie jest w swoim zywiole, ona KOCHA śnieg:loveu: a ja w piątek jade po naszego nowego członka rodziny:multi: [/B][/COLOR]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
emdziolek replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
to schroniska w Ełku nie zamknęli?:crazyeye::crazyeye: -
[COLOR=DarkOrange][B]mój chłopak jest w ciezkim stanei w szpitalu, ma krwiaka mózgu i pękniętą czaszke, zmiażdżone kości policzkowe, złamana szczęke i nos, wybite zęby [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Jest mi Cieżko... bardzo cieżko [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Najprawdopodobniej Paweł juz do konca zycia bedzie miał problemy ze wzrokiem, słuchem i przełykaniem stałych pokarmów [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Będzie ciężko... już jest ciężko... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Czeka go tyle operacji.. [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] teraz musze byc przy nim wiec nie bede miała czasu na szczeniaka..:placz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.'] Po południu:cool3:? [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]o 15?:cool3:[/B][/COLOR]
-
:multi:[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Dziewuchy:multi: Przyszlam podziekować za zyczonka i również zycze wszystkiego naj naj naj:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL]http://images49.fotosik.pl/43/9f1ec167162216a5.jpg[/URL] śpioch:loveu: Witanko Alu!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bobiczkowa z Bobiczkiem:multi::evil_lol: Moze spacerek, jutro w poludnie??:razz: Fotki Olusiowe i łózkowe Bobiczka widziałam:loveu: [/B][/COLOR]