Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. kolejny bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-ciuszki-na-buldozki-do-1-12-a-125838/#post11324203"]~*~PIĘKNE CIUSZKI NA BULDOŻKI~*~do 1.12[/URL] i jeszcze jeden: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/filmy-na-buldozki-do-1-12-a-125839/#post11324276"]~*~FILMY!! NA BULDOŻKI!!~*~do 1.12[/URL]
  2. FOTKI!:multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/35/af23fbf354b5a614med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/34/894d43feee7c2b70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/35/6fab4fba4194ed09med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/34/dc7333c2d93696cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/413/cbc73f34b9a65aa7.jpg[/IMG][/URL]
  3. kolejny bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-ciuszki-na-buldozki-do-1-12-a-125838/#post11324203[/URL] edit: i jeszcze jeden: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/filmy-na-buldozki-do-1-12-a-125839/#post11324276[/url]
  4. ja tez zaraz wystawie bazarek. trzeba zbierac kase.
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Aniu - posłałam PW;)[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]kto pomoze??[/COLOR][/B]
  6. OK juz jestem. Więc: sunia ma 1rok i 2 miesiace, kolor - marengo z bialymi znaczeniami Piesek biały - 9 miesiecy. Babeczka nie mysli rozsądnie, chce je sprzedać dla pseudohodowcy, mamy czas na zastanowienie sie do jutra, jak nie to w weekend pójdą do pseudohodowcy. Mają tylko pierwsze szczepienia, nie mają nawet szepień przeciwko wściekliźnie:roll: Suczka ma dziwnie spuchnięte łapki, jak sie uda - wezme ją na tymczas. Pieska musiałby ktoś wziaść na tymczas. Kasy nie ma narazie rzadnej, jak sie uda z mojego bazarku bedzie ok 200-250zł ale to kropla w morzu potrzeb. Trzebaby dozbierać jeszcze sporo kasy. Po za tym oba psiaki są zdrowe, przyjacielskie. Co robić? zaklepać je i poprosic o rozłozenie na raty tej płatności? Kto pomoze finansowo?? HELP!:placz:
  7. [quote name='burbono']Emdziolku:lol: Nikt nas nie będzie linczował bo i za co? Za to że chcemy odpowiedzialnego domu dla tego buldoziego szczyla?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na dogo lubią linczować za szczerość:evil_lol: A my jesteśmy SZCZERE:diabloti: Taaak, Gabi musi mieć WSPANIAŁY dom, jest cudna:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='burbono']U mnie co w myśli to i na języku .Małe dziecko ,niemowle które się ma dopiero urodzić plus żywiołowy darmowy szczeniak to raczej nie jest dobry zestaw zwłaszcza dla psa.Zdania nie zmienię....[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:mdleje: jesteś moim góru:evil_lol: Wiadomo jak to bywa gdy dziecko sie rodzi... najczęstszy powód oddawania piesków, zaraz po wyjazdach za granice:diabloti: w zyciu bym nie dała psa do adopcji kobiecie w ciazy i z malym dzieckiem:shake: dobra, juz bede cicho bo mnie zlinczują:diabloti:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Lavinia - nie tylko ty masz ren problem:evil_lol: Burbono - całkowicie sie z tobą zgadzam:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. i ode mnie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/tanio-grafika-strony-www-na-buldozki-125766/#post11318110[/url]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]No widze ze chetnych nie brakuje:) jak bedzie potrzebny tymczas to pamietaj, ze ja moge ją wziasc;) pozdro[/B][/COLOR]
  12. sa jakieś wieści o Nikusi??
  13. [quote name='Bullila.nl']wooow:crazyeye: Vega bedzie mieć towrzystwo i to jakie:multi::multi::multi: no to kiedy bedzie???:cool3: u Was???? super maly men :loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Pojade pewnie w 1 tygodniu stycznia po maluszka:loveu:[/COLOR][/B]
  14. [quote name='Tengusia']alez sliczniusie bulwiatko :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=darkorange][B]Fiem:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='agaciaaa']Hej Emi :multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/402/46e3f996f71e9852med.jpg[/URL] ale małe cudeńko :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]CZeść kochanie!:multi:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]oooo jaka świnka malutka :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]śliczny jest :):):)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange] Wiem:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='justysiek']zazdraszczam cudenka:diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Hehe :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='crazydaisy']Jakie śliczne maleństwo :loveu: Czemu chłopczyk?[/quote] [B][COLOR=darkorange]Bo nie dziewczynka ,chcemy mieć pieska;)[/COLOR][/B]
  17. O niee!!:placz: To ta suczka w której ja byłam zakochana od pierwszego wejrzenia :loveu: Ile ona ma teraz miesiecy? Macie jej jakies aktualne foto?
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/296/8b3bf5ba52874bac.jpg[/IMG][/URL] sunia jak sie uda to mala moze do nas przyjeżdżać.
  19. Bidulka. Moge zrobić banner. potrzeba?
  20. [quote name='Sylvia_76'] Zdradzę Ci sekret - ona nawet nie jest w budowie :) Nie mam na nią pomysłu... Wiem tylko, że dorosły Korek musi mieć dorosłą stronę - i to wszystko, co wiem :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Moge pomóc:razz::razz:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Super foto, na co on tak sie patrzył takim stęsknionym wzrokiem?:loveu::loveu:[/B][/COLOR]:loveu:
  22. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img356.imageshack.us/img356/5425/franiolt4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jaka POWAGA:evil_lol::evil_lol::evil_lol: SZOK:crazyeye: Cześć Cioteczko mła ze swą rozbrykaną bandą :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]wycałować prosze Lalunie od cioteczki:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]reszte też, zeby nie było ze sobie upodobuje tylko Lalunie:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Vectra']Będziesz miała bullwe ? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale żeś szybka:evil_lol: toć juz pisałam;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć [COLOR=Blue]NIEBIESKA[/COLOR] dzioUszko:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Stęskniłam się za Tobą Madzialenko:loveu: a ty chyba o nas zupełnie zapomniłaś:-([/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a u nas tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle nowości:razz:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]:multi: Cześć ciotka! :multi: tu twój najulubieńszy Emdziolek:diabloti: cho do nas, zobaczyć maluszka:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...