Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Good Morning, gooood mooorning, [SIZE=-1]we talked the whole night through! Good morning, good morning to you!!:multi: Fana pioseneczka!! Miłego dnia!:loveu: [/SIZE][/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Basiu!:loveu: Będe 3mała kciuki w piątek za Zuzę a teraz przynoszę Ci kaff:kaffee_2: Bo Ty mi nie przyniosłaś ty jedna ty!:mad: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='DuDziaczek']A Twoja psina :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Moja psina to Jamniołek do potęgi:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']:multi: :loveu: Cześć Jamniołki :multi: Gdzie fotki :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Paula. Spoko koko bedą fotki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć Jamniołeczku :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No czeeść :loveu:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]No i jestem u Cię w galeryji:multi: Ty wątpiąca w mą JAmiołkową duszyczkę dziewczyno!:diabloti: Patrzaj jaką podobną sunie ma mój przybrany braciszek: [url]http://img81.imageshack.us/img81/662/clipboard01cu1.jpg[/url] Twój Fuksio śliczniuchny:loveu: buśśśśka:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='DuDziaczek']Ta dogomania 1 strona . a poza ktoz to wie :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No przecie mówie żem Jamniołek:diabloti:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jAniołeczek ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No przecież:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]WITAM ...dziś troszke spóźniona ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Aj tam spóźniona:) czesć kochana !:loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam :) Ale tutaj ładne rysunki widzę :) zresztą nie tylko rysunki bo zdjęcia oczywiście też :loveu: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihihi chceta to będzie wiecej zdjęc, ale to za chwile:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Emka Ty to masz talent, Twoje rysunki sa cudne![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Iza:) jak bede miała czas narysuje Ci Bobiczka:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='DuDziaczek']I tu bym polemizowala :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Osz ty.! :mad:Jam grzeczna! ja JAMNIOŁEK!:lilangel: :peace:[/B] [/COLOR]
  8. [quote name='DuDziaczek']Przejzalam cala galerie od deski do deski :cool3: no iprosze takie kochane dziecko [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2097/clipboard05qi4.jpg[/IMG] Aco tera wyroslo :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hahaha no co? jam dalej jest kochane dzieciątko:diabloti: Zaprzeczysz..?:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ile tu superowych foteczek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Iza:loveu:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Paula_']Widziałam fotki wspominkowe :multi: i mnóstwo Vegulek :loveu: Cegiełka śliczna, tylko zmieniłabym ostatnie zdanie, żeby nie było "dla ra- towanego", tylko cały wyraz razem :cool3: [URL]http://img162.imageshack.us/img162/9034/clipboard01ayg7.jpg[/URL] Haha :D Maksiu jak wilczek kudłaty ;) Dzięki :loveu: Może zrobisz bazarki ze swoimi rysunkami :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha kudlaty? Tutaj na zdjęciu tak wyszedł, w realu wygląda duuuużo lepiej, ale i tak jeszcze nie skączony:eviltong: Może kiedyś wystawie, ale ten poleci pocztą do Ciebie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Widzialam fotaski :loveu:...widziałam szkice :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widziałam Ale!!:multi:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Asiu.... mój wujek myślał że to małe pieski więc jednak nie może wziąść suni na DT.... Kurde jedną sunie trzeba gdzieś wcisnać...:-([/B][/COLOR]
  11. [quote name='michaśka10']nooo super wieści! emdziolek przekaż babci, że będzie miała super pieska ;) ja jakbym mogła zatrzymać to bym nie oddała :P grzeczna i straszny z n iej pieszczoch :D[/quote] [COLOR=Sienna][B]Jaasne :) moja babcia już nie może sie doczekać:) To kiedy ten transport??:hmmmm:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Tak jak obiecałam: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/618/clipboard25ub8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/4495/clipboard26tk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7087/clipboard27xj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2193/clipboard28gl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/29/clipboard29lm2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Reszte Dom jUtro bom zmeczona:diabloti:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Tak na dzień dzisejszy wygląda Max Paulinki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9034/clipboard01ayg7.jpg[/IMG][/URL] A tak szkic Ozzulca:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3893/sl276383hl6.jpg[/IMG][/URL] No i kilka Vegusiek;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/984/clipboard21nr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6602/clipboard23bs2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9524/clipboard24dv7.jpg[/IMG][/URL] Zara jo dOm więcej:diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Emi nie da się ukryć że masz talent do robienia zdjęć :) ale sobie się nagapiłam na ślicznotę :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]zaraz dam więcej fot:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='aga1969']o rany.....jakie zmiany.... pani wiesia za cholere nie odbiera telefonu,nie wiem czy jest w szpitalu (ale to raczej niemozliwe)..... emdziolek....napisz cos o babci....please.bedzie ja tulic i pozwoli spac pod koldra???:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jaasne! moja babcia zakochala sie w suczce i od czasu jak sie dowiedziała ze nie bedzie mogła wziaśc codziennie do mnie dzwoniła i pytała sie co z sunią, że sie martwi zeby do schroniska nie trafiłą. Moja babcia już chce kupić jej piękne posłanko w łapeczki, mamy juz kupione miseczki, smyczke, szelki, zabaweczki - babcia nie może sie doczekać. Tak jak wcześniej pisalam moja babcia mieszka sama wiec jest jej smutno siedzieć samotnie w domku wiec całą swoją miłosć i radość przeleje na Sonie :) Miała kiedyś psy... jednego zagryzły psy w okolicy, bo był to piesek typowo podwórkowy, nie dało go sie utrzymać w domu, był szczepiony, wykastrowany i biegał pod domkiem po kilka godzinek dziennie i kiedys pobiegł z suczką i drugim pieskiem jak sie bawili i dopadły go wielkie psy no i niestety wrócił pogryziony i wykrwawił sie na oczach babci...:-( Dlatego długo nie chciała mieć pieska ale teraz gdy zobaczyłą Sonie zakochała sie w niej i cały czas o niej rozmysla:) Tak więc super by było żeby w tę sobotę przewieźć ją do Białegostoku, osobiście po nią tam bym pojechała:) I nie ważne czy wysterylizowana czy nie - najwyżej sterylke zrobimy na miejscu, zrobimy zrzutke po pare groszy, jak zabraknie poprosimy AFN żeby dorzuciło brakująca kwote i sunia bedzie miała super domek i osobiście obiecuje jeździć do babci w każdy weeken i robić Soni zdjątka z nowego domku!!:multi: uuu ale żem sie rozpisała:eviltong:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oczywiście .....a jaka sobie życzysz ....;) samą z cytrynką z opuncją :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Z CytrYnkoM:diabloti: Raus!:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif[/IMG]widziałam fotki .... nie cytuje ...bo wszystkie urocze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No i joł joł :diabloti: wiem że wszystkie cudniaste bo jam je robiła uehehehe:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a....zapraszam .......zapraszam :multi:...jaka podać :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm Zieloną jeżeli taką dysponujesz:razz: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Elo Alu.! Widziałam oZzulCa:evil_lol: U VegI foty :D A ja Cie nawiedzam i chce cherbaty!!!:diabloti:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Języczek:eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2272/clipboard13ak4.jpg[/IMG][/URL] i pycholek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7589/clipboard14vr9.jpg[/IMG][/URL] "złamany: ogon:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3687/clipboard15iz2.jpg[/IMG][/URL] I takie tam różne: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2512/clipboard16ez6.jpg[/IMG][/URL] SMILE!!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4277/clipboard17oq9.jpg[/IMG][/URL] I latający pies: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6541/clipboard18jt0.jpg[/IMG][/URL] CD wieczorkiem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Sfazowana minka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8822/clipboard08xf2.jpg[/IMG][/URL] Haauuu! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9180/clipboard09mc9.jpg[/IMG][/URL] Bartus no rzucaj ten patyczek:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4227/clipboard10gp7.jpg[/IMG][/URL] czajnik:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3316/clipboard11em5.jpg[/IMG][/URL] Przygotowuje sie do skoku :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5396/clipboard12tp3.jpg[/IMG][/URL] CDN[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Uwaga foty ( ostrzegam jest ich ze 30-40:diabloti:)[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1666/clipboard01nj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5153/clipboard02hr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4527/clipboard03gc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2042/clipboard04ot6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6829/clipboard06br7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9430/clipboard07pv0.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja ważyłam po urodzeniu 4kg a potem to już byłam niejadek :diabloti:... witajcie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hahah to większy grubas byłaś:evil_lol: Siemasz:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']witam w wyborczy poranek :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witam witam :loveu: Phi ja to mam dobrze nie musze głosowac na żadnego debila:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']A propo głosowania...przypominam o głosowaniu na fundacje Asta [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91336[/URL] I dzieńdoberek :) miłego dnia zycze i Emi moze wklej wiecej rodzinnych fotek bo spodobały mi sie :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja już głosowałam;) Wkleje później kilka rodzinnych a narazie obrabiam Vegowe zdjecia:razz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Szyszka']Jezuuuuu, jakie szczescie:multi: A czy jeśli nie jest wysterylizowana to nie możemy tego zrobic?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To wtedy przyjeżdża niewysterylizowana i poprosimy AFN o dołozenie kilku groszy na sterylke i przez czas kiedy bedzie po sterylce bedzie u mnie no chyba że Wy wysterylizujecie ją tam na miejscu:lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...