-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witaj Basiu w ten okropny mokry dzień:placz: Ja chcem ciepłą herbate!!:diabloti:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hello Madziu w ten przeokropny dzionek!! :placz: Boże co za pogoda.. tragiczna:shake: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej :) Suzi mieszka w Sajzach u ludzi którzy niedawno musieli uśpic swoją sunie bo była bardzo chora;) Te dziewczynki małe przepadają za nią!:loveu: Nie jest juz zestresowana za to czasami piszczy do Cziko a cziko j est osowiały na maxa... Ale przjedzie im:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]mam nadzieję ze masz gacie z golfem a chłopak kalesony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłam. brrr zimno:cool1: Spoko koko wzięłam tunike za tyłek do tego dwie bluzy i kurtke zimową:evil_lol: No Rafał był gorzej ubrany bo w jednej bluzie i kurtce ale co dziwne gorąco mu było i raczki takie ciepłe:evil_lol: Mam nowe foty Vegi ale wstawie jak posprzątam, mam szlaban na kompa za pałe z matmy, mamuśka powiedziała żebym posprzątała to sie pomyśli nad umożeniem kary:cool3: [/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Szybkiego i udanego chodzenia po grobach i także żeby dupki Wam nie zmarzły :) :evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hie hie właśnie wychodze razem z chłopakiem, nie bojaj ciepło sie ubrałam:loveu::loveu:[/B] [B]dziekuje i nawzajem[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Jaki śliczny rudzielec :loveu: Kiedyś marzył mi się spanielek..później mi przeszło ale nadal uważam że są to bardzo urokliwe psy...chyba ze względu na te długaśne uszka je lubię :loveu: [/B][B]Lusiaczek chce go zatrzymać ale jeszcze o tym nie wie Cześć Dziewczynki :) [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Wiem że słiczny. No nie wiecie o co chodzi? Vega powarkuje na spanielka i chyba nie zostanie:placz:[/COLOR][/B] [quote name='mia_mia']witam poznym rankiem [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Bulkowa dziewczyno:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='chalimala']aloha :) sprowadziła mnie tu alicja jeśli chcesz żebym wrzuciła spanieloka na spanielowe podeślij mi jakieś foteczki i namiar do siebie psica śliczna tak wogóle :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej:) Dzieki za odzew. Zdjecie spanielka jest na poprzedniej stronie. Namiar do mnie: kom 502738168 gg 4410664 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Psiak mam ok 5 miesięcy, jes bardzo energiczny. lubi inne psy i koty:) Załatwia sie na podwórku i wogóle jest cuuudowny!![/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:o Cioteczka Chalimala się pojawiła ...dobry duszek spanielków :loveu: Witanko Emi i Lusi ...i cała Rodzinko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']na ulicy.... :shake: trzymam za niego kciuki! [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Agatko:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]przyszłam zastraszyć Lusiaczkę :diabloti: co by spanielo został w domku :diabloti: [IMG]http://lysagora.republika.pl/witch-kr03.gif[/IMG] a dla straszącego należy się cukieras za straszenie :diabloti: [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/halloween/01.gif[/IMG][/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie mam cukierków:shake: Mam to: :tort:i to:pepsi:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']A dzięki, dobrze :loveu: Oglądam program o duchach i się bojam :smhair2: [URL]http://okonawidelcu.blox.pl/resource/ciastko_by_rona555_.jpg[/URL] aaaa, tiramisu :mdleje: a ja na diecie :placz: [URL]http://img134.imageshack.us/img134/649/clipboard04oo9.jpg[/URL] jakie cudo słodkie :loveu: mam sentyment do spanielków, nasz pierwszy psiak, Bleki [*] był seterospanielkiem [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]'Haha a dobre te teramisu:diabloti: ja mam słabość do spanielków ale chyba nie zostanie u nas:placz: i wcieło emotki............. [/B][/COLOR]
-
[quote name='Gonitwa']Lusiaczku.. jakby Cię tu przekupić... A cóż to za cudo? Jak się u Cię znalazło? A tak poza tym to AVE ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ave Satan:diabloti: to cudo znalazlo sie na ulicy:shake:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Co robi u Ciebie to cudo? :loveu: Na tymczasie jest? Lusiaaaczku kochany, spełnij marzenie Emdziolka!!!! :loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]czytaj wyzej:evil_lol: tak, jest na tynczasie:lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'];)[FONT=Arial][COLOR=Red][B] Oj Emi Emi .:calus:.......spanielski cudowny :loveu::loveu::loveu::loveu:... dalam juz na Wasz blogasek namiary do Chalimali z dogo ...ona zajmuje się adopcją spanieli ...jak bedziesz chciala ....nawiążesz z nią kontakt ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ok dzieki:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='martasuwałki']Miałam 2 spanielki - pierwszy był kropla w kroplę podobny do Goldiego...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:) rozumiem... Goldi to pies "obronny: strzeże mnie niesamowicie, byłam z nim na spacerku z kolegą, i jak ktoś przeszedł obok nas (pijany) i cos do mnie zaczą gadać , Goldi zaczął na niego szczekać. Później wystarczył szelest żeby wstał i szczekał i warczał:lol: A tak to bardzo kcohany psiak, kanapowiec, spi na łóżku , daje buziaki i chce sie bawic:) Miejmy nadzieje ze Vedze przejdzie zazdrość.. jak nie to poszukamy domku ale może u nas być tak długo ile będzie porzeba chociaż mam nadzieje ze tej potrzeby nie bedzie:evil_lol: I jeszcze jedno foto: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5010/clipboard05ww5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='martasuwałki']A co tu tak cichutko?! Spanielek już u Emilki - od dziś ma nowy domek!!!! A tu cisza jak makiem zasiał... Emilko pokaż światu te "złotko" :mdrmed::mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ależ nie ma sprawy moja mama zakochana w nim Vega - nie bardzo:shake:, liże go po pyszczku ale jak zaczyna sie z nią bawić to powarkuje, ale mysle ze sie przyzwyczają. Oby:razz: a oto Goldi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6922/clipboard04fd2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]taaaak taaaak chceeeem!!:multi::multi: tylko muszę jakieś fajne zdjątka do banerka znaleźć:) a w ogóle.. najbarddziej to bym chciała się naumieć i zrobić sama banerka:) naumiesz mnie Emi? :loveu: a w ogóle to witanko wtorkowe!! :multi::multi: przylazłam na ferbatu :cool3: i gdzie ona? :eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]buuułaaaahahaaaaaa... :evil_lol: ale ryknęłam śmiechem z tego teksta :cool3: Madzialena, Ty okrutnico :eviltong: :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie potrawie tak kogoś naumieć przez neta:shake: wpadnij do nas to cie naucze:cool3: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: Przynoszę troszkę słodyczy :) dla urozmaicenia dnia :) [IMG]http://okonawidelcu.blox.pl/resource/ciastko_by_rona555_.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mmmmm jaka pychotka dzięki żonkilko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze EMI... i Lusiaczku i Vega dobrze żeś nie uzależniona... i że cie nie skręcało... ja też tak mam... a tym co ich skreca.. pozostaje nam tylko współczuć :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha czyli współczuje większej cześci dogomaniaków:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Siema skejty :evil_lol: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siema:D A oto nasz nowy domownik: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8243/clipboard03bn8.jpg[/IMG][/URL] Oto moja wymarzona rasa w moim domu. Przekupcie Lusiaczka zeby został:placz:To spełnienie moich marzeń:placz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/649/clipboard04oo9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Witanko Lusiaczku, Emi i Vegulcu :multi: Pozdrówka :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko Paulinko:loveu:Co tam słychać u Cię:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaneczko z samego raneczka :loveu::loveu::loveu: melduję że jestem i żyję ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu:loveu: Z samego rańca:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']A dzisiaj fotek Vegulca nie bedzie w jakiejs nowej kreacji ?? :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ni ma:shake:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Świetne ubranko skejtowskie ma Vega :evil_lol: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemano agatko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:multi::multi::loveu::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaneczko Emi i Lusi z Vegunią :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu:loveu:Myślałam żeś o nas zapomniała......:-([/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Wsyztkie fotecyki ogldneam sa super, a co do rzsunki Bobika to bardyo chetnie[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Hihi ok jak znajdę chwilkę - nabazgram :razz:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Hejo, hejo;) Ja chcę fotkę z dedykacją... O tak zachłanna jestem, wiem. I wredna też;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Fotke? a nie rysunek?:cool3:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Akuku!!:evil_lol: (fajne powitanie co nie??) Ja tu byłam , wpisik zostawiłam:diabloti: i jeszcze wpadne :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Buuu! Byłam tu! Widziałam zębiska Sary:evil_lol: Strasznie straszna jest Sara! szczerzy sie:diabloti:[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='michaśka10'][B][COLOR=deepskyblue]za sterylke, usunięcie guzka i czyszczenie zębów.... może i nie tak drogo[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Może??:crazyeye:taniocha!!:lol: U nas za samą sterylke 250zł:shake:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']Emi ja do was codziennie zaglądam ale czasem nie ma czasu ani pisać ani tego wszytkiego czytac,bo rozmowne jestescie bardzo :) ale fotki zawsze se oglądne na szybko bo zawsze sa takie smiechowe :) Podobaja mi sie ten nowy śpioczko-szlafroczek Veguni czyli ta bluza ... hiehie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oki doki sie wybacza:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Witam Dziewczęta :) :multi::multi: wpadam na chwilkę i idę dalej z odwiedzinami :) Pozdrawiam i ściskam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Żonkilko:D wpadaj cześciej:multi:[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='michaśka10'][B][COLOR=deepskyblue]no i już.... Sonia się obudziła, śpi sobie pod stołem (sama tam poszła) ale jest obolała...[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Biedna Sonia:-( Ale dzielna dziewczyna wytrzymała:loveu: Wymiziaj ją ode mnie:loveu: Jak mamuśka dostanie kase podeślemy troche kassy za tę sterylkę:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='ma_ruda']:multi:No i znowu muszę powtórzyć: emdziołek jesteś WSPANIAŁA i jeszcze : ....po prostu super.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie jestem wspaniała jestem.. emdziolek:lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']troszkę info od emdziołka!! Suzi ma domek!! :multi::multi: bedzie w domku z 7 letnią dziewczynką więc będzie miała towarzystwo!! a ona tak jak cziko bardzo lubi dzieciuchy!!!:multi: Narazie Suzi jest na stacjonarnym szkoleniu gdzieś pod Ełkiem!!! nic nie poplątałam Emdziołku??:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokładnie, Suzi narazie jest na szkoleniu, trzeba ją ułożyć i za ok 1-2 tygodni bedzie w nowym domku:lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Ania-shira']Witajcie Vegulcowe Świetnnie Vega wygląda w nowym ciuszku [URL]http://img341.imageshack.us/img341/9049/clipboard02qr8.jpg[/URL] Norm,alnie rewelacja :loveu::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ANIA!!:multi: czemu cie tu tak dawno nie było??:roll: Ja widziałam u Cię foty Ajki spacerkowe ale nie zdążyłam napisać bo net mi padł:roll:[/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']Dziendoberek :) długo mnie tu nie było ale zaległości juz nadrobione. Swoja droga znacie moze kogos kto byłby w stanie zapewnić domek tym psiakom [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=12447[/URL] piękne sa i młode ...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć nawrócona Kate:loveu: Jak ty tak możesz nas nie odwiedzać, hę?:mad: Chyba w pychol dawno sie nie dostało:mad::eviltong: psiaki piękne:loveu: Popytam może ktoś zechce.. [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć Emi :calus: wpadająca z długimi ;) odwiedzinkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Długie też mam .... smycze na sprzedarz :D kto chce kto chce??:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies