Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: ściskam :) :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść żonkilko!! My też ściskamy i foteczki zapodamy;): [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1112/clipboard06za0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6334/clipboard08sz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6425/clipboard09yi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3091/clipboard10qb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3623/sl275417nk8.jpg[/IMG][/URL] Na dziś to wsio. A tutaj wątek do rodzeństwa i mamusi naszego kociego maleństwa:loveu: [/B][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7775671#post7775671
  2. [COLOR=DarkOrange][B]DOberek , witam sie i lece robic psiakom ogłoszenia:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:WITANKO ....... tego się chyba NIE DA wyłączyć :angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko:evil_lol: oo i tu czuje sie jak w domu:diabloti: Ide do szkoły:multi: :placz: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Izabela124.']A gdzie foteczki?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ny ma:shake: Nie chce mi sie biegać za VegoM z aaratem. Jak wróce ze szkoły a dziś to szybko nie nastąpi to i foty będą:p[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Agatko! [url]http://images25.fotosik.pl/96/7d06691bce62ce42.jpg[/url] :loveu: Nigdy nie zastanawiałaś sie czy Sara nie ma czegos z CHarta;)?? [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Żonkilko:multi::multi::multi: oj ja wogóle nie lubie piłki nożnej :razz:....a o szalikowcach .....nie wiem o co im chodzi :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O masz ci los A ja lubie piłke nożną i kibicuje naszym SKS'om! LITERKA S! LITERKA K! LITERKA S JAK SKS!!!!:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Emi , Lusi i Veguniu :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czusc nasza Alu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DOBEREK WSIM NA NASZYM BLOGASKU!:multi:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]HEJ! zaleciałam do Cię z moją kaff:kaffee_2: :angel:WSTAWAJ ŚPIOCHU!!!:diabloti:[/B] [/COLOR]
  9. [quote name='ma_ruda']Raczej nikt jeszcze nie wie, że chce:cool3: takie piekne sunie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jakby nie było dzwonili ludzie nie raz ale sie rozmyslaja jak wiedzą że suczki tylko zostały.... eh....:-( [/B][/COLOR]
  10. aż serduszko mi pęka....:-( czy już nie ma dla niego nadziei?:placz:
  11. [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek Agatko:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='michaśka10']jasne sterylke się wykonuje aż w takiej dziurze nie mieszkamy :D chodzi o to, że Sonia mieszkała długo pod garażami zanim została wzięta do domu tymczasowego i nie wiadomo czy któraś z opiekujących się nią osób nie wysterylizowała jej, a nie ma sensu wykonywać zabiegu jeśli może to okazać się niepotrzebne[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]to trzeba sie dowiedziec czy nie była sterylizowana....[/B][/COLOR]
  13. [quote name='michaśka10']jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest :D dojakiego miasta ma jechać Sonia? bo u nas to będzie cięzko z USG.... ale cieczki do tej pory nie miała. Kiedy Sonia mogłaby pojechać?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No jak najszybciej, ale tak czy siak, nawet jak cieczki nie miala to znaczy ze cos z nia musi byc nie tak..... To jak z tą sterylką? Moze poprosimy AFN o pomoc i sypną groszem na sterylke suni? Jest u was gdzies lecznica w której takie zabiegi wykonują? dowiedźcie sie ile by u was ta sterylka kosztowała- bardzo was prosze. Buźka:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]BYŁAM , Zwiedziłam! Madziu ileż fotków!!:crazyeye: Następnym razem lece z toboM:diabloti:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witam porannie:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Sienna] w[/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][B]itam u nas..no ładnie tak????? też piszę aktualnie...........ze szkoły:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No i ja się witam u WAS:evil_lol: Ładnie. baaaardzo ładnie:diabloti: No widzisz nie tylko ja jeszcze sie ucze:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]Buuuuu!!![/SIZE] jestem tuuu!!:diabloti: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]SEEXI:evil_lol: :diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]heeej Vegusioweee!! :multi: zaglądam po troszkę małej nieobecności :cool3: i co widzę?:cool3: mordeczka cmok cmok:) [URL]http://img338.imageshack.us/img338/4318/clipboard03cg9.jpg[/URL] woooow.. ale z Ciebie zdolna bestia:p [URL]http://img407.imageshack.us/img407/263/clipboard01ayv7.jpg[/URL] pozdrawiamy :) i zapraszamy do nas :cool3: bo jeszcze se pomyślę, żeś się obraziła:eviltong: co do nas na ferbatu nie wpadasz już? :loveu: :diabloti:a u mnie zawsze taki wybór:p [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Basieńko:multi: sorrki ale ostatnio nie miałam czasu do ciebie zajrzeć ale zaraz juz do ciebie zalece!!:evil_lol: Ty też masz cmoki od Vegusiowego stwora. JAM NIE BESTIA!!:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]WITANKO :multi::loveu::multi::loveu::multi: w pomarańczowo-zielonym blogasku :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]witanko czerwona w NASZYM blogasku:loveu::loveu: Nie uwierzycie... Lusiaczek chce udusic naszą sucze! Kupiła jej dławik:evil_lol: I wiecie co wam powiem- to był dobry pomysł bo nareszcie nie ciągnie nie robiac przy tym sobie rzadnej krzywdy:multi: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć BeaC:loveu: Jeszcze tu nie pisałam ale dzielnie oglądam fotki twojej bulterrierki:cool3: Taki sam z niej ślimaczek jak z mojej suki:razz:(slimaczek-czytaj lizaczek) Wpadne po szkole:razz: teraz mam informatyke i po dogo buszuje bo inni sie uczą:evil_lol: a ja sie obijam:eviltong: [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj Emi :multi::loveu::multi: nie śpię już od 6.35;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:crazyeye::crazyeye: o tej co i Jo wstałam:evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no długo Cię nie było :shake:więc poszłam:roll:.....a zostawiłaś chociaz jednego do schrupania:razz: Dziś będę dłużej ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe nie zjadłam sama:lol: Ale dzisiaj sie z toba podziele a teraz ide do szkoły;)[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Wstałaś!!![/B] [B]Doberek Alu !!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Szyszka']Ciotki a dokąd ten transport?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jakby co moglabym dojechac do bialegostoku... ale sunia musi byc wysterylizowana.... taki jest warunek....:roll:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zrobie liste :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=Red]Aga Dilerowa chce kubek z pieskiem :p Madzia Klocusiowa pisze od godziny chyba 20 liste ....nie wiem czy bedzie co jeszcze dzielić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ALU!! JA ZAKLEPUJE SOBIE OZZYEGO! chyab ze ktos go zaklepał już to ja chce hmmm ulubioną zabawke ozzulca:diabloti: Of corse zartuje bo niegdy w życiu nie zyczyłabym ci koniecia w kalendarz grzeczniej mófiąc [/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/105.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/120.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/110.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/120.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/103.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/124.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/101.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/119.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/120.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/set/104.gif[/IMG] [CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B]w Naszym Blogasku [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ALU!! ty juz idziesz spać?:placz: a ja przyleciałam z obiecanymi beakrollsikami:-( A ty w kimo najlepsze poszłaś... trudno zjem sama:diabloti:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...