-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='ma_ruda']Bedę sie powtarzać: emdziołek jesteś wspaniała:klacz:. Czy można się juz cieszyć, żeby nie zapeszyć?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny dajcie spokój:oops: Jasne ze można sie cieszyc!:multi::multi: [/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]No to trzymam kciuki zeby sąsiad sie zgodził, wtedy zrzucimy kase na sterylke:lol:[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny, bez nerwów , poczekajmy na Agatkę, wszystko wyjaśni się koło godziny 20:00. [/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']Nie wiem jak liczycie tę trasę, ale mi jak w mordę strzelił wychodzi ok. 150 zł. A czytając komentarze że drogo to na prawdę czuję się winna że nie mam samochodu na kranówkę. Zastanówcie się czasem czy się nie ugryźć w język.Bo ktoś jeszcze pomyśli że podejrzewacie że pojadę za 20 zł a resztę zabiorę dla siebie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Viris nie chciałam być złośliwa, poprostu głośno myśle. Oczywiście nie mówie ze ty sobie kase bierzesz dla siebie bo przecież chcesz pomóc mówie bo skąd my tyle kasy weźmiemy na jutro..:roll: Bez urazy.............. [/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']ale 112 jest w jedna str czy w 2? bo jesli w jedna, to trzeba wziąć pod uwagę 2 :P no ale ja nadal mogę dołożyć te 20 zł tyle, ze w przyszłym tyg. dopiero...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W dwie strony 220 km, do Białegostoku z Suwałk jest 147 km, paliwo w jedna strone ok 25zł w dwie 50zł... a 100 zł za 220km... dużo... [/B][/COLOR] -
[quote name='martasuwałki']Emilko, musimy poczekać do 2.11.07 - jeśli do tego czasu nie znajdzie się właściciel, to piesek może pójść do Was... P.S. Mówiłaś mi, że Twoja Vega nie toleruje w domu innych piesków???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Duzych psiaków nie toleruje, np ast który był u nas dwa dni to był je wróg nr 1 , za to kudłata suczka , która jest połową Vegi pozostała jej najlepszą kumpelą i do dziś bawia sie na wpsólnych spacerach:) Wszytko zależy od czasu...:) Moja vega nie znosi kotów a tu prosze- mamy kotka na tymczasie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']No niestety, nawet nie mam skąd pożyczyć. Mój TŻ wyjechał i na jego wyjazd wydaliśmy ostatnie pieniądze. Nawet na 1 listopada do domu nie jadę bo nie mam za co:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Niestety na jutro nie będziemy miały takiej kwtoy, wiec chyba to nei wypali....... Cerber dzieki za chęć pomocy, moze uda nam sie załątwić transport przez sąsiada Agatki:loveu: Bo co by nie było 100zł za 112km... kwota nie mała.. [/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Viris']Jak sie nie uda znaleźć tańszej opcji to mi dajcie znać tak do 22 dzisiaj czy jadę czy nie, bo muszę się nastawić na to wszystko ( psa wybiegać itp przed wyjazdem jutro ). Aha, mam osobę towarzyszącą na podróż tak więc nie trzeba nikogo już szukać.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kuurde ;( jaka lipa:placz::placz::placz::placz:Co robic??:placz: [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]cóż za ładna liczba 666 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]I to właśnie mają wspólnego te dwa obrazki:evil_lol: tyyyle wolnego miejsca:diabloti: Madziu, czas zapełnić je fotami :evil_lol:[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']ja zapłacę Viris 20 zł za ten przejazd. Dam jej osbiście, bo spotykam się z nią na PT[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Super to juz 40 zł, ja daje 20 i ty 20, kto sie dorzuci??:roll:[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]To może zrzutka? A może być tak że ona zawiezie , a oddamy jej później, jak nazbieramy? Ja moge dać 20 zł ale to w przyszłym tygodniu jak bede miala kass na kącie..:roll:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb: TU!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HURA!!!!!!!:multi::multi::multi: [/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Mam, mam!!!!! Viris zawiezie małą do Mławy, tam ja odbierze Ala, z białegostoku odbiór Soni w piątek ok. 20. Przypominam że Sonia nie toleruje innych psów i kotów. Szczegóły zaraz dogram telefonicznie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czy moge dostać nr tel do Ali? Musze wiedzieć dokładnie gdzie i o której mam byc w Białymstoku..........:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [URL]http://img89.imageshack.us/img89/6480/sl276221pi2.jpg[/URL] to sie nazywa zapewnienie sobie bezpieczeństwa w trakcie snu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Haha no napewno jest bezpieczna:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]MADZIU!! Gdzie jestes??:razz: dziemdoberek:diabloti: [/B][/COLOR] -
[quote name='papudraczek']Tak bardzo się cieszę!!! Wspaniale że przynajmniej mu się udało!!:multi: proszę go ode mnie uściskać bardzo moco!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Nie ma sprawy:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='GrubbaRybba']Najlepiej byłoby, aby zgłosił się właściciel psiaka. Widzę jednak Emdziolek, że plan tu chytry obmyślasz :evil_lol:. W razie czego namawiaj mamę. Małe spanielki są tak cudne, że na pewno się zgodzi.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oczywiscie suuuper by było żeby odnalazł sie właściciel. Jeżeli sie nie znajdzie w ciagu kilku dni ja bardzo chętnie wezme szczeniaka:evil_lol: Juz przekonałam mame, mówi ze jak to złoty spaniel to ...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Ania-shira']Witajcie Wszyscy mili goście. Wiem że miałam się poprawić ale fotek nie mam bo poghoda fatalna. Ajka całe dnie śpi nic jej się robić nie chce. Ja od poniedziałku zaczełam ćwiczyć (wczoraj zrobiłam sobie wolne bo zakwasy miałam). Uczę się na zaległy egzamin, myślę nad tematem pracy magisterskiej oraz nad obiektem o którym będe pisac tzn hotelem, pensjonatem. HEj Aniu!!:loveu::loveu: A to leniuch z tej Ajki:evil_lol: To ja życze owocnych przemyśleń:diabloti:
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/240901.jpg[/url] JEjku jejku jaka ona jest piękna! Te je oczka aaaaaaaaaaaaa:loveu: Maxiu a Ci co tak oczy na nochal zabiegają?:evil_lol: :lol: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Basiu!:loveu: Dowoj mi Ty tu ferbatu ze z cytrynoM:diabloti:[/B][/COLOR] -
:lol:[COLOR=DarkOrange][B] jak tu wesoło:evil_lol: Eloł Alu:diabloti::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]To z rańca:evil_lol: Zgadnijcie z Kim:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2867/clipboard01ya3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6480/sl276221pi2.jpg[/IMG][/URL] A tutaj troszku gimnastyki:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4379/clipboard32gy6.jpg[/IMG][/URL] I z Bartusiem:lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8277/sl276334vk1.jpg[/IMG][/URL] No i ostatnie [SIZE=3][U]narazie:[/U][/SIZE] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/2224/clipboard27fc8.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]