Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Wooow ile fotecków Bobiczka:multi: Iza dawaj wiecej:loveu: ortrecik jest giterski:diabloti:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive] mówisz i masz [/COLOR][/B][CENTER][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!:[/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:bigcool: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:Cool!:[/COLOR][/B] [SIZE=6][B][COLOR=Olive]:multi::multi::multi: ZA 96 STRONĘ :multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/SIZE] [B][COLOR=Olive]:knajpa::drink1::drinking::popcorn::beerchug: :chlup: :evil_lol:[/COLOR][/B] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TAK TAK CHLEJEMY!!:drink1::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ale super rysuneczek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Iza:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :multi: widziałam Vegowe foteczki :loveu: i rysunek- świetny jest!!! :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Agatko mła:loveu: kocham!:loveu: zresztą kogo ja nie kocham:eviltong::razz: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Ale słuchajcie jest jedno ALE... Sunia musi byc wysterylizowana.... :roll:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]TAAK !! TAK!! MAM DOMEK DLA SUNIECZKI!!!!:multi::multi::multi::multi: Moja babcia zakochala sie w suczce i chce ja wziaśc do siebie do domku i dac jej cale swoje samotne serduszko:loveu: Tylko jak z dowozem?? gdzie Sonia jest? tzn w jakiej miejscowosci...[/B][/COLOR]
  5. [quote name='dealer']fiu fiu fiu:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Co tak spiewasz??:evil_lol::razz:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulalllaaaaa... aleś piknie nabazgrała :loveu::loveu: odwiedzam cie w biegu.. całuje was wszystkie i lece, bo sie nie wyrabiam :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witamy zabiegana Madzialenko i buźkamy!!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no proszę ...talentnaja istotka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czy ja wiem bazgrole tak sobie z nudów:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]No właśnie nie mogę się doczekać tego opijania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://img407.imageshack.us/img407/263/clipboard01ayv7.jpg[/URL] świetny rysunek :) :loveu::loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To mozemy oijac za wczasu:evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='morisowa']absolutnie psiak nie zostaje na stałe u mnie!!! ani u osoby, która go zabrała i ma 11 kotów u siebie i zero doświadczenia z psami. (i uprosiła mnie, żebym go chwilowo wzięła) czyli mały szuka domu :cool3: Martach mówiła mi, że ktoś ma dzwonić w jego sprawie, emdziolek, to Ty?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]nie raczej nie ale ktos mi wyslal ten watek bo znalazl a ja szukam yorka lub maltanczyka dla mamy bo moja mama chce malego psiaczka:loveu:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Hey! czy psiak zostaje u osoby ktora go znalazła? Szukacie mu domku? Jezeli tak to ja bardzo chetnie przyjme maluszka pod swój dach:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Madzialenko wpadłam w odwiedzinki:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam nadzieje że juz doszło ;) witanko z raneczka :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]nie doszlo:shake: Witanko po poludniu ALU:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='dealer']juhuuuuu witajcie terminatory:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ueheheheh :diabloti: cześć Dilerko:diabloti: masz troche zielonego?:evil_lol: Patrzta co zem nabazgrała:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/263/clipboard01ayv7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  10. [quote name='agaciaaa']Też mi sie zdarzyło linki pomylić :cool3: Ciesze sie, że sie fotki podobają :) zabawka z Biedronki :eviltong: bardzo fajna jest, w środku futerku a na końca guma, i tam gdzie guma to piszczy. Sara jak to odkryła to nie przestawała gryźć :evil_lol: wszyscy już mieli dość tego piszczenia :evil_lol: Już prawie 5 stopni :cool3: jakieś niby słońce wychodzi :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]u nas 7 stopni:evil_lol: doberek Agatko:loveu::loveu: widzialam fotki rozdziawionej Sary Na każdym zdjeciu ma otwary pychol:diabloti: [/B][/COLOR]
  11. [quote name='Hugo-Kochaś']Alicjo R. tłuczesz sie po nocy na dogo ,a potem rano nie ma z kim kawy wypić:p:evil_lol: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Rzeczywiscie Ala nie chce kawy to ja z Toba chetnie wypije ciociu:loveu:[/B][/COLOR] [CENTER]:kaffee_2:[/CENTER]
  12. [quote name='aSIOL']A czy te szczeniaki z poprzedniej strony znalazły dom? Można prosić o więcej zdjęć? Wszystkie cudowne :( nie nie znalazy... nie mam wiecej zdjec bo maluchy nie chcialy wyjsc z budy.....:-( w weekend bede miala....
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]EMI ...wejdź proszę na wątek na MOLOSY ....dziewczyny czekaja na info ......PROSZĘ..... [URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=384800&posted=1#post384800"]http://www.forum.molosy.pl/showthrea...d=1#post384800[/URL][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]oczywiście ze zarze. musze poczekac na aktywacje konta przez moderatora:roll:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]:multi::multi: Cześć :) Przychodzę i znajduję kilka zdjęć ślicznoty :loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/7569/clipboard06er8.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świrek :) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czeesc Dziewczyny!! czesc Kate!! wiecie ze jeszcze tylko 5 stron i bedziemy obleac u nas 100??:razz:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]No i jestem:razz: zeby nie bylo ze na Vegowym blogu ni ma Vegi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3899/clipboard01ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3761/clipboard02fo2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4318/clipboard03cg9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/6473/clipboard05sl4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7569/clipboard06er8.jpg[/IMG][/URL] Na dzis nie wsio beda później bo teraz zasuwam z bratem do kawiarenki:evil_lol:[/B] [/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madzialenko :loveu::loveu::loveu: dawno mnie nei bylo ale looozik bluzik juz jestem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Wilejkaros']Jaką nocą? Daj się Qbie wyspać!!!! Wyrodna matka ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć ALU! Dawno mnie tu nie bylo i nie zamierzam nadrabiać:diabloti: ani mi sie sni:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Pianka']Pierwszy nie wiem czy jeszcze jest. Szczeniaki własciwie zawsze sa. Przedostatniego nie ma juz. Reszta jest o ile nie została wydana od mojej ostatniej wizyty tam;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ok bo szukamy malego kudlatego psiaka w obojetnie jakim wieku:loveu: nie dla nas , dla ,mojej babci a my szykamy sobie beagla lyb maltanczyka lyb mixa maltanczyka:cool3: dowiedz sie czy jest tam jeszcze ten ekinczyk bo jest cuuuuuudowny:loveu: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Hey dziewczyny mam pytanie. czy te psiaki jeszcze sa w schronie..? [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53142.jpg[/url] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53188.jpg[/url] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53189.jpg[/url] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53193.jpg[/url] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA52636.jpg[/url] [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA53238.jpg[/url][/B][/COLOR]
  20. [quote name='DuDziaczek']jaki piekny... i co mie milosc zrobic no prosze :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czy maluszek dlalej szuka domku dopiero doszlam do tego watku i nie jeste, w temacie:shake:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]DOBEREK :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]doberek:loveu: luzik bluzik ja nie spie od 8 rano:cool3: bede tutaaj poźniej. pa:loveu:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='desdemona']wiadomo co u Dżekiego? wiem tyle ze zyje...
  23. [quote name='papudraczek']i jak tam emdziołek!! jakieś nowe wieści z przyszłych domków??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dziewczyna sie rozmyslila... ;( mam za to foty Nowego Cziko:lol:[/B] [/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3580/clipboard10cv2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4764/clipboard11ah4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9053/clipboard12zz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2589/clipboard13aj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9776/clipboard15mq7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4972/clipboard16ef4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Cziko przytyl ladnie chodzi na smyczy, ma mnostwo kolegow i kolezanek i jest naprawde szczesliwym psem:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='kate89']czesc wam lachony... ile smutku widać w oczkach tym stworzonek,a czym one zawiniły ze ktoś zgotował im taki los....a ten szczeniaczek na pierwszym zdjeciu,takie wzruszające spojrzenie i siedzi jak mała sierotka...:placz: a biały astek...ma marne szanse z taką opinią jaka na ich tepat krąży...:-( biedactwa, oby wam sie poszczęściło i abyście odnaleźli jeszcze promyczek dający nadzieje na lepszy los,bardzo w was wierze... ------------------------------------ kotecek bardzo mi sie spodobał...lubie takie rudaski,ale podobno one sa złośliwsze... :razz: a gdzie vegulcowe foty??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej,vegi foty beda po poludniu.:loveu: tak na marginesie klawiatura nam sie popsula...:angryy:pisze na ekranowej egh...:roll:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Emi, postaram się pomóc, ale nie wystawiałam nigdy ogłoszeń psiaków schroniskowych, nie wiem, co napisać w takim ogłoszeniu :niewiem:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]poszukaj innych ogloszen o psiakach zeschronisk-bedziesz wiedziala jak pisac:p[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Doberek Emi i Lusiaczku i VEGUNIU :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]doberek mła Alu:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]heyka Emi , byłam pewna że TU byłam ....ale okazuje się z e byłam na watku schroniskowym :razz: Doberek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hie hie zakrecona:razz: Cześc Alu:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...