-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='martasuwałki']Jeszcze nie znalazł się właściciel spanielka...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]w pewnym sensie źle w pewnym dobrze:evil_lol: Źle- bo pieskowi musi być smutno ze siedzi w klatce bez pana :-(:-(a dobrze dlatego że spanielek moja wymarzona rasa i jak nie znajdzie sie pan pieska to cudeńko zamieszka u mnie:multi: Martuniu, masz może aparat?zeby zrobić psiulkowi zdjęcie? To piesek czy sunia? [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Alu:loveu: Wpadłam w dłuuugie odwiedzinki:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Paula_'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/9049/clipboard02qr8.jpg[/URL] :D :loveu: Witaj wrócona :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Paulinko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: ale Vega ślicznie wygląda w tej bluzie...taki blokers ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć :) :multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehehe blokersi górą:evil_lol:Siemasz:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']Vega wylansowana :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Joł joł madafaka:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][CENTER] [url]http://images31.fotosik.pl/23/a974916a52fd04f7.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/23/1c54b1485e416189.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]i 1 z Qbą :p [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe ZOOFILIA!!!:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='sota36']Fajnie - zas kulezanki namawiam do picia...eh..idem sie powiesic...[/quote] [B]Haha nie rób tego!!:placz: :lol: [/B]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Buuu!! Jesteś[COLOR=Green]MY[/COLOR] tuuu:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Doberek Paula!:loveu: Co ty tu robiłaś o 4 rano?:crazyeye: Ożesz w morde! Ja jade do ełku, wracam za dwa dni:loveu: Tak tak ja tez będe tęsknić:razz:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahah Emilka oszalała :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja oszalałam? :hmmmm: Nigdy w życiu:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_'] [COLOR=DarkOrange][B] Rozdwojenie jaźni :hmmmm: Jamniołek z różkami :evil_lol:[/quote] Diamniołek:diabloti: Wpadłam zawitać z rańca i uciekam do Ełku:loveu: Wracam za dwa dni!:multi:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]jestem:) ale wcześniej ukradli mi net :placz: a teraz.. jak już oddali, to znowu mi się rwie połączenie co trochę :placz: popsuli... popsuli mi necika:roll: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Co za chamy!!:angryy: 3mam kciuki za Zuźkę:) Nie denerwuj sie będzie gites;) a ja lece kimać. Goodnihgt:loveu:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Nikt nie chce zgadywać? To nie:roll: Ale i tak wam sie pokaże:) Uwaha oto Ja: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4833/emodziolgq4.png[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Janiołecek!!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mamy pierwszą odpowiedź:evil_lol: Czekamy na reszte:lol: haha podpowiem... mam skrzydełka i ogonek:roflt:[/B][/COLOR] -
[quote name='Gonitwa']Witam się po raz pierwszy, mam nadzieję, że nie ostatni;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OO cześć GOsiu:multi: Zapraszamy ponownie u nas fajna atmosferka:diabloti: Dziewczyny zawijam ja jutro z rańca do ełku wiec nie będzie mnie do Soboty wieczorem. Piecze nad wątkiem pozostawiam Wam i Lusiaczkowi:evil_lol: Pilnujcie i pielęgnujcie nasz CICHY kącik, prawdziwie anielskie miejsce:loveu: :diabloti: Ave![/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4168/yeaahgt5.gif[/IMG][/URL] Uehehehe!! AVE SATAN:evil_lol: Tzn Ave Ma ryja:grin: Haha ale że mam humorek w deche Dobra idU ja w kimono bo mnie nie będzie do Soboty na Dogo Cicho sza! 1.nie jestem uzależniona od Dogo![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3073/emot90cb3.gif[/IMG][/URL] 2. Wytrzymam dwa dni bez dogomani!:diabloti: 3. Nie jestem uzależniona 4 Dogo blee[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9109/emot177vh4.gif[/IMG][/URL] 5.dogo blee!! Yo yo madafaka! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3672/emot1vk9.gif[/IMG][/URL] A teraz Zagadka kim jest Emilka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6104/emot90dv8.gif[/IMG][/URL]/[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8445/emot119bt0.gif[/IMG][/URL]?? Nie pytajcie jaka nagroda- fajna:cool3: :diabloti:[/B] [/COLOR] -
[quote name='Gonitwa']O jaaa... Ale to za mną chodzi teraz... [URL]http://www.wrzuta.pl/audio/3uuAX79K9g/cool_kids_of_death_-_znam_cie_na_pamiec[/URL] chociaż nie przepadam za tym zespołem....[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Ja tego zespołu wole " Mamy butelkiz benzyną i kamienie, wymierzone w Ciebie[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4168/yeaahgt5.gif[/IMG][/URL]" Kolorowych snów Gosiu:loveu: Wymiziaj łobuza:lol: [/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i24.tinypic.com/25996co.jpg[/url] Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: Jaki nochal!:loveu: Tylko całować:loveu: Spokojnej nocy :loveu: DOGOBRANOC[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='michaśka10'][B][COLOR=deepskyblue]no chyba za dwa tygodnie tak mniej więcej wujdzie jej leczeniei dochodzenie do siebie. dobra czyli taka jest ostateczna decyzja? możemy już szybciej zacząć załatwiać jakiś pewny transport. Soni trzeba zrobić zabieg jak najszybciej[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Rodzice pozwolili zeby Sonia została??:razz: No to trzeba Sonie nieść na zabieg i szukamy transportu:multi: No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) Zamiast Soni na tymczas bierzemy spanielka:evil_lol: Soniu czekamy na Ciebie!!!!:multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeść:) Jestes??:razz:[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga1969']agata-dzieki za tel,nie ma sprawy,ja tez zalatana ale musimy sie w koncu uslyszec bo duzo sie dzieje. SONIA-kobity,blagam Was,niech sonia zostanie zoperowana tutaj i bedzie u michaski,to naprawde dla psa ogromny stres,a nowe miejsce plus operacja to juz mamy dwa potezne stresy. poza tym tutaj,juz wsrod swoich na pewno rekonwalescencja bedzie przebiegala bez porownania szybciej. emdziolku,poczekajcie. ja dokladam sie do podrozy po sterylce,gdyby nie moja kropka sama zawiozlabym sonie do tego bialego czy nawet docelowo.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O jak dobrze, ja sie strasznie martwiłam o ten transport po sterylce.. zeby on byl.. ale jeżeli będzie to super, poczekamy:lol: Czyli co Sonia będzie u nas dopiero za dwa tygodnie?[/B][/COLOR] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']A więc tak. Jak już pisała Michasia Sonia nie jest wysterylizowana. Do tego ten niewycięty jeszcze guzek na listwie mlecznej, którą trzeba przy okazji sterylizacji także usunąć. Dobry wet zrobi to raz , dwa. Po zabiegu ok. 10 dni chodzenia w kołnierzu i potem spokój do końca życia. Powiem tylko że rekonwalescencja nie jest ciężka ale trzeba dać pieskowi trochę serca bo dla niego chodzenie w kołnierzu to stres. I tu jest problem. Emdziolek co prawda obiecuje zrobić tę sterylkę, ale sonia ma być przez pierwsze 3 dni po zabiegu w klinice w klatce. powiem szczer5ze, nie podoba mi sięc to. ten piesek dużo przeżył, jest przesuwany z miejsca na miejsce, teraz znów straci ludzi których już pokochał. A w sytuacji kiedy będzie potrzebowała dużo serca wyląduje w klinice. Szkoda mi tego już prawie dopiętego transportu, ale biję się z myślami, czy jednak nie zoperować soni u nas i wysłać do Babci za 2-3 tygodnie. Nie wiem tylko czy dom tymczasowy się zgodzi na taką zwłokę. Michasiu, proszę spytaj się mamy czy by się zgodzi! Wypowiedzcie się może NA WĄTKU, MYŚLĘ O OSOBACH KTÓRE OD POCZĄTKU ZAJMOWAŁY SIĘ sONIA I BYŁY Z NAMI CAŁY CZAS. Viris, już sobie poradzimy. Czekam na wasze opinie. To nie chodzi o to żeby komuś dokładać tylko o dobro mocno doświadczonego przez los pieska, którego zdążyliśmy pokochać[/quote] [B] [COLOR=DarkOrange]Wiec tak Sonia po zabiegu mogłaby być u nas.... Nie zostawiłybyśmy jej w klinice ale problem- nie mamy kasy na sterylke bo mamy w domku tymczasową koteczke której leczenie narazie wyniosło 150 zł a jeszcze dojdzie kolejne 250.:roll: Także jeżeli zrobilibyście zrzutke nie ma problemu i wytniemy jej guzka u nas. To jak bedzie jutro? ja musze wiedzieć teraz..........[/COLOR][/B]