-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Ale dupa, ale dupa ... przyszłam i już po 1000 :eviltong: ale ja i tak poskacze :multi::multi::multi: i wypije za to :) :drink1::knajpa::laola: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Żonkilko ja też spóźniona ale też skacze i pije:evil_lol: :multi::multi: :drink1: :multi::multi: [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć klocusiowe!:diabloti: Wpadłam zawitać i lece do innych blogasków:evil_lol: Wpadne tu jeszcze:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]cześć dziewczyny:multi: Witam siebie w NASZYM ( sie przyzwyczaiłam ze to takze mój blog:eviltong: ) Nawróciłam z warszawy i nadrabiam zaległosci:diabloti: Kosztem szkoły:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kochane dziewczęta moje:loveu: Dojechałam bezproblemowo, podróż była fajna, z peronu odebrał mnie syn Doroty:cool3: Kotki są już szczęśliwe, odpchlone i odrobaczone;) Jakoś sie trzymam... no a zaraz ide do szkółki:shake: Także jak wróce to sie odezwe:lol: :popcorn:Ejże 100 strona trzeba to zadrinić:chlup: :laola:[/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']Nikt nie zagląda do suniek!!:placz: i nikt ich nie chce??????? one naprawdę potrzebują pomocy!!!!!:placz::-(:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Boże drogi co robić.... :-([/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]To jeżeli nie ma dla niej dłużej tymczasu, ja ją mogę wziąść na tymczas tylko że ja mam w domu amstaffke.....[/B][/COLOR] -
znaleziony w Wawie - przerośnięty york?? - MA DOM
emdziolek replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']Ze względu na przyjazd mojego brata, psiak przeprowadził się do rodziców koleżanki pod Warszawę. Będziesz samochodem?[/quote] niestety nie, jade pociągiem:roll: -
znaleziony w Wawie - przerośnięty york?? - MA DOM
emdziolek replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny jutro będe w Wawie, mogłabym psiaka zobaczyc? jazeli tak odezwijcie sie do mnie z rana na kom 502738168 Buźka i dobranoc!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść Widziałam ja foty Ozzego i jego miski i jego bezludzia i jego ogonka i fafutki i wsio Ozzy'owskiego:diabloti: IDe sie dołować:placz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Byłam, zwiedziłam widziałam fotki Klocka skaczącego, siedzącego i pozdrawiającego Dilerównę:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Paulinko, tyś z wa-wy??:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EMI :glaszcze: żadne słowa moje cie nie pocieszą :-( trzymaj sie laska... bo życie jest okrutne i niesprawiedliwe :-( [*] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='kate89']Emi bardzo mi przykro :-(:-(:-( ja juz sie przyzwyczaiłam do tego że życie jest takie niesprawiedliwe,jednak za kazdym razem i tak na nowo jest rozczarowanie...ze jednak nie tak miało być...:shake: napewno jest ci teraz ciężko wiec sie trzymaj ja ostatnio też same przykrości mam,kilka moich ulubionych piesków ze schroniska za TM...:placz: łzy cisna sie do oczu ale to i tak nic nie zmieni...jedynie przyniesie ulge nam..i najgorzej boli mnie ta bezsilność jeszcze raz 3maj sie,Veguniu bądz teraz ze swoją pańcia w takiej trudnej chwilli ,pozdrowienia gorące dla was[/quote] [quote name=':: FiGa ::']Miała przed sobą całe życie... :( [`] [`] [`][/quote] [quote name='dealer']hej Emi, zadne slowa nie ukoja twojego bolu......to banal ale czas leczy rany ..nie do konca niestety ....wiem o czym mowie dlatego moge zrozumiec co czujesz....trzymaj sie cieplutko....[/quote] [quote name='justys95']Ojej...to straszne....nie wiem co powiedzieć [*] [*] [*] :([/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Emi :glaszcze:......dopiero teraz piszę ale rozmawiałyśmy rano :-(:-(:-(.....już tak jest ....takie jest życie...i dlatego kochajmy i szanujmy sie wzajemnie ...zycie jest za krótkie ...bo nikt nie wie ile jest nam dane tu pozostać :shake::shake::shake:i szkoda każdego straconego dnia.... [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Paulinko:-( [*] [*] [*][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki dziewczyny że jesteście ze mną.... Cały dzień dzisiaj przeryczałam... pomimo bólu w serduchu łapałam dzisiaj rodzeństwo naszego kociego maluszka i obecnie mam dwa w domu, zostały mi dwa do złapania i ich matka... 3majcie kciuki żebym rano je złapała bo bede je wiozła do wa-wy. tak mi smutno....[/B][/COLOR]:-(
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Kochani, ja mało piszę bo jestem zawalona robotą, ale cały czas działam, prowadzę rozmowy itd. Agata 56 była chętna na wzięcie Soni ale ona ma już psa a sami wiecie że Sonia z psami niebardzo. Na usg Sonia pojedzie jutro lub w poniedziałek, jeszcze nie umówiłam się z lekarzem, czyli na dniach będzie wiadomo. Już porozmawiałam z Emdziołkiem, mam nr telefonu babci, jak tylko będzie wynik badania zaraz dzwonię. Mam nadzieję że babcia się nie rozmyśli. Będzie miała naprawdę fajnego pieska, o ile lubi psy wchodzące na kanapę i pod kołdrę:razz:. Emdziolek przekaż babci że jak tylko coś będzie wiadomo zaraz się odezwę. Trzymajcie kciuki, może tym razem się uda.[/quote] Czekajcie nastał jeden problem ale może uda nam się go rozwiązać:shake: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]pijmy razem:) Ty swoją kawkę, ja swoją herbatkę :p bom ja niekafkowa:razz: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oky Doky;)[/B][/COLOR] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no to w takim razie dzień doberek Emi :loveu: a cóż to się stało, że nie dla wszystkich dobry? :roll: i nie płakusiaj... nie załamuj się...[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:glaszcze:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple] chodź, utulę Cię :calus:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]....:( moja kumpela z Białegostoku.... wczoraj zginęła w wypadku samochodowym....;( :placz::placz::placz::placz::placz: Życie jest okrutne....:cry: [COLOR=Cyan]PAULINKO jestem z tobą całym serduchem..... [*][/COLOR] [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]buu!! :cool3: bój się :diabloti: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Booooje sie!:eek2: PRzyszłam z poranną kaff:kaffee_2: którą co fakt właśnie kończe ale może wypijesz jeszcze ze mną??:razz:[/B][/COLOR] -
:BIG:[COLOR=DarkOrange][B]I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ! STO LAT STO LAT NIECH ZYJE NAM!!:BIG: :laola: Wsiego naj naj naj Beatko:loveu: :tort::new-bday: Twoje zdrowie!:popcorn:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Doberek:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']I cos ucichło.:roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja cały czas zekam na wyniki USG:lol: Jeżeli wszystko z nią wporządku to możemy transportować do Babci:lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko .....ale panienka ma kolie ;) [URL]http://img276.imageshack.us/img276/5492/drapi2818kl.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko.... A cie co tak na wspominki wzięło , hę:razz:?[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]widziałam fotecki jakieś fajniutkie :p był tam jakiś superowy pieso, co się zowie na V :loveu: noo... i po tym miłym akcencie (zauważenia przeze mnie super fotków;) ) nastąpi równie miły akcent, kiedy to powiem w blogasie tym dogobranoooooc :loveu: słodkich snów.. całusy przesyłamy z Zuzolką :p[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Basieńko..... już nie dobranoc a dzieńdobry... chciaż nei dla wszystkich...:-([/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::']:oops::oops: Włóczyłam sie po świecie, ot co :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Beze mnie??:mad: Zapamiętam to sobie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Cześć młoda zdolna :loveu: Super ten rysunek :multi: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/3623/sl275417nk8.jpg[/URL] dama :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć cześć:) dzięki! Vega zawsze była i będzie damą:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Vega jak zwykle dumnie siedzi i się pręży do zdjęć :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć! No przecież u niej to normalka.... Dzisiaj zapewne mnie na dogo nei będzie...............:-( Jestem załamana.........:-([/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]BOZE!! PRAWDZIWY DIABEŁ!! [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1064.jpg[/url] AVE SZATAN ZUŹKA!!:peace: MOOORDERCA!!!:evil_lol:[/B][/COLOR]