Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Kasiu!:loveu: U nas napadało troche sniegu:multi: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]witanko południowe:multi:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Medorowa']cze i czołkiem:grin::grin:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Może cdze i czołgiem?:razz: Hej Medorowa:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']teraz już wiesz jakiego mam talenta :lol: :evil_lol: Dawaj jakieś fotki :razz::razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widze jakiego masz kompeckowego talenta, narysuj coś na kartce , wrób foto i pochwal sie:lol: Mówisz masz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Odwiedzinkowy pacco: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2684/clipboard01di7.jpg[/IMG][/URL] ZAmyślona Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8053/clipboard01agm9.jpg[/IMG][/URL] NIetopery:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9861/sl276355hd1.jpg[/IMG][/URL] Kimanko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4596/sl279448bp2.jpg[/IMG][/URL] I nowa obróżka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5851/sl279449hw3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Bry kochanie:loveu: Ja sie doczekam tych portretówek łaciatej czy nie?:mad:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='tygra']ależ tu artystycznie :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha też to zauważyłam:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']dla Ciebie wszystko :loveu: Prosze :razz: to jest Vega, prawda że piękna? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/132/e2ab7e67e901af2f.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: :lol: :oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha jaka piękna Vegusława:loveu::loveu::loveu: Dzięki Skarbie:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: też gdzieś mam na winampie ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ide kimać:cool3: Branoc sis:loveu:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra cześć ;) :multi::multi: :loveu: jaka Ty dzisiaj OSTRA ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bardzo OSTRa bo słucham OSTR'a:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]do pięknego temu daleko :) ja mam problemy z cieniowaniem, kolorystyką (dlatego tylko ołówkiem się posługuje) i z zachowaniem proporcji tego tygrysa nabazgrałam jakiś czas temu żeby pierwszy raz pobawić się pastelami...no i też widać że proporcje kiepskie [URL="http://img262.imageshack.us/my.php?image=dsc01964tl9.jpg"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4489/dsc01964tl9.th.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sis przeciez to jest suuuuuuuper!:multi: No wkoncu musiałam po kims talenta zaliczyc:evil_lol: Po starszej siostrze żonkilce mam talenta:multi: BUś lali, ide spać:loveu:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='agaciaaa']jakoś wątpie :razz: :evil_lol: jam jest beztancie totalne :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]No nie wiem, nabazgraj cos For mI:evil_lol:[/B][/COLOR] musiałam sie upomnieć :mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No dobrze już dobrze:lol:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko wieczorne Mateuszku:loveu: Ja już ide spać, kuleczka puchata jest tak słodka ze chyba ją zabiore:razz: Dogobranoc!:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Czesć skarbie wpadłam powiedzieć dobranoc i lece spać:lol:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Hej mistrzu!:multi: Jejku ile tu prezentów:evil_lol: Nasza Vega dostała tylko 3 kości wielkie skwarkowe bo takowe kocha, nową obróżke i sznura nowego którego zostawiła u babci:shake: Fajna choineczka:loveu:i tak ładnie się świeci:lol: Buziaki!:cool3::cool3: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Joł joł madafaka siostra![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3199/emot104jr6.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  14. [quote name='agaciaaa'][URL]http://img139.imageshack.us/img139/3995/dsc01922pa9.jpg[/URL] :crazyeye: świetne :loveu: czy wszyscy oprócz mnie mają talent? :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty tez maż talent, gdzieś tam ukryty tylko nei wiesz moze jeszcze ze takowy istnieje:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Wilejkaros']Potrafię grać na nerwach ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ja tez, to moja specjalnosć:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']a mego posta zignorowała :placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz juz kochanie nie płakaj, juz ci odpisałam:loveu:[/B][/COLOR]
  15. [quote name=':: FiGa ::']Emi padam na kolana!! :modla: To jest piękne![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki kochanie:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mogę jedynie Ci pokazać jeden ze starych rysunków...z reguły psów nie bazgrole bo mi nigdy nie wychodzą :evil_lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3995/dsc01922pa9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wooooow siostra i ty mówisz ze nei masz talenta?:crazyeye: Puknij sie w łepek!:evil_lol:Piękne![/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::'][COLOR=LightBlue]i oprócz mnie :lol:[/COLOR][/quote] [quote name='Wilejkaros']Ja też jestem beztalencie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A wy we dwie nie marudźcie napewno coś potraficie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name=':: FiGa ::'] Emi, byłam, widziałam, trupem padłam :loveu: A zdjecie figowej... :oops: a bo ja wieeem... :oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dawaj dawaj, tak cie kocham ze aż ci narysuje portrecik Figowej i wyśle listem poleconym:diabloti: A ty powiesisz sobie nad łóżkiem i bedziesz o mnie myslec za kazdym razem jak spojrzysz na ten portret:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name=':: FiGa ::']Emi, przecież wiesz że kocham tylko Ciebie kochana :loveu::loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No ja myślę, w nagrode narysuję ci Figę:loveu: Wyslij mi na PW jej najładniejsze portretówki, ja jedno wybiore i zdrobie ci rysuneczek , nie wiem czy byłas u mnie i widzialas moje nowe arcydzieło:evil_lol: Jezeli cie nie było to looknij, i jak ci sie spodoba to ci taką Fige nabazgram:lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name=':: FiGa ::']Luzia, przecież wiesz że Cię uwielbiam :diabloti: Z komórki, badziewne :oops:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaaa Sylwia zdradzasz mnie!!:placz::placz::placz:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Figowa, miłości ty Moja:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='kate89']ulala moze wsadzaj to na bazarek,taka usługa malunkowa...szło by jak świerze bułeczki,bo kazdy chciałby miec taki unikat ze swoim psiakiem...pomysl nad tym ;) i moze z żonkilą załózcie spóke hiehie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na bazarek takie bazgroły? A gdzie tam:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Wilejkaros']Piękne, Talenciaku![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Aniu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='tygra']wow jaki piękny rysunek :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ale ty masz wiekszego talenta:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pomysł dobry ale żonkilki w to nie mieszaj ;) bo ona lubi ale niekoniecznie jej to wychodzi :evil_lol: Emi rysuneczek pierwsza klasa :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Żonkilko , siostrzyczko nie bądź taka krytyczna wobec siebie, naryzuj cościk i poka mi :evil_lol: moze założymy spółke;)[/B][/COLOR]
  21. [quote name='agaciaaa']wybrałam... 6 :roll: :diabloti: wyśle Ci wszystkie i Ty już sama wybierz który najbardziej będzie sie nadawał, ok?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] OK:lol: A oto efekt końcowy - troche zjechały sie kolory przez mój zajebiaszczy aparat:roll:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3804/clipboard01xb5.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='agaciaaa']:diabloti: :loveu: Wow :multi::multi::multi: suuuuper :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tylko znajdź jej naj naj najładniejszy portrecik i wyslij mi na PW, jak skończe bullka to sie pomysli nad narysowaniem Sarci:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']O wow ale piękne malowidło widziałam osstro Emi ty naprawde masz talencik ...pięknie :) strasznie mi sie podoba[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Kate:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi: :loveu::loveu: widzę że praca nad rysuneczkiem posuwa się do przodu :) i tak trzymaj...nie mogę się doczekać końcowego efektu :) ja też od dłuższego czasu się próbuję zmobilizować żeby przysiąść nad kartką ale coś nie mogę :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Sis:multi: Zmobilizuj sie, usiądź nad kartka i coś namaluj a później mi sie pochwal:loveu: Ja juz kończe bulka:multi:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='agaciaaa']już sie nie moge doczekać :loveu: :diabloti: [URL]http://img241.imageshack.us/img241/413/nowyjc6.jpg[/URL] :crazyeye: ja chce taka Sare!!!!! :modla:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja też:diabloti: Moge ci któregoś razu narysowac kochanie:cool3::razz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Wilejkaros']WOW!!! Jestem w szoku![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie szokuj sie Aniu:cool3:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Moge pokazać to co do tej pory nagreźlałam:eviltong: mniejwiecej 3 z 5 etapów:cool3: [/B][/COLOR][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ja/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/413/nowyjc6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...