-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Dziewczyno jesteś jak wino... :loveu::loveu::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jesteś jak ta gwiazda na niebie:evil_lol::loveu::loveu::loveu: Dzieńdoberek kochanie!:multi::loveu:[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Wszędzie gdzie sie pojawiasz robi się pięknie i słodko więc nic dziwnego że i w naszej szarej i nudnawej galerii nagle zaświeciło słonko :loveu::evil_lol: Ja romansideł nie lubie... ale Ciebie i owszem :loveu::loveu::loveu::loveu: Jezuuu.. to znowu się stało, zakochałam się, aż mnie cos zabolało... :evil_lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]KOCHAM CIE moimi myslami, całymi dniami, i nocami!:evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Jejku jakie to sie romansidło zrobiło kochanie:loveu: Od tego słodkiego twój watek opływa w lukrze miłości:loveu::evil_lol: No , jezeli ktoś lubi czytać romansidła zapraszamy DO NAS!:loveu: ps. Figura najlepsza, skóra najgładsza, chodź nie jesteś moja pierwsza to chyba już ostatnia, jesteś powodem dla którego nie chce sama spać, mysle o Tobie jak o moje muzie:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Z Tobą jest mi jak w niebie, kocham tylko Ciebie [url]http://www.arirang.co.kr/A_UpFile/%5CBlog_Manage_Image%5Cheart_sky%284%29.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=darkorange][B]Ty masz to coś czego nei maja inni , dlatego chce z tobą byyyc!:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR] -
Nieaktualne- Demonek(/Synek/Maluszek) za TM(*)
emdziolek replied to Atkaaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
KUrcze, moja suczka ma ciaze urojoną i mleczko w cycuchach ale ja jestem z Suwałk więc chyba nei pomoge:-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Hmmm Emi nadajesz sens memu życiu :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Aaaa wiem ze to ty jesteś tą jedyną w swoim rodzaju, tylko z tobą chce być, z toba chce żyć, kochać jak dziś, NA ZAWSZE!:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1:duzo prezentów pod choinka :x-mas: wielkiego leniuchowania,szalonego Sylwestra:knajpa::drink1::beerchug::popcorn::cunao: , wspaniałego Nowego Roku :Cool!::bigcool: , dużo uśmiechu i radości:):megagrin: :lol: ,nie zważania na uciekając czas :seeyeah:tylko życia dana chwila i wykorzystywania jej w pelni siły i wytrwałości,w dążeniu do celu, sukcesow , tylko słonecznych dni ,przyjaźni :calus: , miłości :loveu: :iloveyou: i wielu buziaków :buzi: ,oraz przyjemnosci i aby te swieta uskrzydlily Cie :lilangel: , a gdy kiedys przyjda dni gdy staniesz sie upadlym aniolem,wtedy zycze Ci by obok Ciebie pojawil sie przyjaciel :Rose:, ktory pomoze Ci znow wzniesc sie w gore:multi:, ponad to wszytko co przyziemne... WESOŁYCH ŚWIAT [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:9qlZgnvKWrGPUM:http://images4.fotosik.pl/228/baf02e0e1de88ecdmed.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jeeeeejku Kate jakie piękne zyczonka!:multi: Dziekujemy z całego serducha a tobie życzymy: Wesołych, pogodnych, pełnych radości i miłośći świat BN, żeby cały wór prezentów był tylko for U:evil_lol:, żebyś za bardzo nei upiła sie na sylwka:cool3::multi:[/B] Samych wspaniałości w nadchodzącym Nowym roku i wszystkiego co naj naj naj lepsze[/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Alu nie smutaj:calus::glaszcze: Życze Twojej mamusi powrotu do zdrówka:lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://i5.tinypic.com/7wsur86.jpg[/url] Aaaaa latajacy szczurek!:evil_lol::multi: I love U moja kokainko:evil_lol::evil_lol: Ta noc... juz blisko...:cool3:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kochana siostrzyczko :loveu::loveu: Chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego...baaa...najlepszego :loveu: Żebyście były cały czas uśmiechnięte, pogodne i żeby nawet na moment nie przychodziły do głowy ponure myśli :) Przede wszystkim dużo zdrówka dla Was :) Pod drzewkiem znajdźcie to co byście chciały :) aaa...i oczywiście bardzo dużo miłości życzę :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu::loveu: BUZIAKI :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9598/57484902nb9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękujemy siostrzyczko za życzonka, Tobie też życzymy wszystkiego dobrego, wesołych świąt, pijanego sylwka:evil_lol: i oby nadchodzący rok przyniósł same wspaniałości:lol:[/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::']Cześc kochanie ty moje :loveu: Życzę Ci wesołych świąt i nie mogę się doczekać sama-wiesz-czego :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kotku:loveu: Tobie też wesołych świąt:loveu: Już niedługo, bądź cierpliwa:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='tygra']Witam Piękne suczydło :) [COLOR=DarkOrange][COLOR=Black] A z okazji Świąt Wszystkiego najlepszego[/quote][/COLOR][B] Witaj Tygra!:multi: Wesolutkich świąt także Tobie i dziękujemy za odwiedzinki!:multi:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] A bo ja jestem skromna osóbka, wiesz o tym :oops: :Rose::Rose::Rose: :sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::BIG::BIG: :beerchug::beerchug: :knajpa::knajpa: :laola: :pepsi::pepsi: :drinking::drinking: Lowam Cię jak nic na tym świecie, przecież dobrze o tym wiesz :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oooo i to sie nazywa powitanie!:multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1128/161hr5.gif[/IMG][/URL] Tak tak, wiem że mnie lowasz, tak tylko Cie sprawdzałam:oops::cool1: Kocham cie mój ty narkotyku, nie moge bez Ciebie zyć![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7286/111202bl2.gif[/IMG][/URL] Jak uzbieram na bilet to wpadne do ciebie:razz: Na noc...:cool3:[/B][/COLOR] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
emdziolek replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina1']tak tak jest[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm ten też jest sliczny, taka bida w schronisku. Może zaadoptuje tego, porozmawiam z nim:) [/B][/COLOR] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
emdziolek replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina1']Ale pan może też obejrzeć psy tu: [URL]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewforum.php?f=19&sid=f95ab602bc99bd572774374752881390[/URL] tu jest pare szczylów i nie tylko. Może tu się coś spodoba, bo nasza mała już zarezerwowana i czeka tylko aż kwarantanna minie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tam szczylków nie widze:shake: A ten rudy szczeniak jeszcze u Was jest?[/B][/COLOR] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
emdziolek replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina1']No niestety ale sunia jest zarezerwowana, a mówiłaś że jej nie zarezerwował to nistety ktoś był pierwszy.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIe wiedziałam, nikt mi tego nie mówił....:shake: A skąd jest osoba która sunie zarezerwowała?[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :loveu: :multi::multi: nie podejrzewałam że tyle tutaj też nagadacie ;) Wy gaduły wstrętne, Wy :evil_lol::evil_lol: powodzenia w pitrasieniu ;) czuję się zaproszona w pierwszy albo w drugi dzień świąt ;) :evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No jak dla mnie to ty mozesz wpadać nawet i na wigilie:multi: Wkońcu rodzinka powinna być razem:loveu: A oto nasza CHOINKA [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2944/choinkaqf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8885/sl279176jy9.jpg[/IMG][/URL] Trzeba jeszcze jeden srebrny łańcuch i taki drugi bombkowy i właśnie sie po niego wybieram:roll: Boże nie znosze zakupów, no chyba ze w zoologicznym:evil_lol: No a tearz wybczacie, żegnam sie z Wami do zapewne wiecorka:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam taki DUŻY szybkootwieralny :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Buziaki dla Lusiaczka :glaszcze: witanko sobotnie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu:multi: Idziemy z Lusiaczkiem pitrasić:evil_lol: Lusi dziekuje za buziaki i tez Cie buziaczkuje:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Rinuś'][I][B]wpadliśmy na kaffę :evil_lol:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Rinuś, nie ma kaff, skończyła sie a zapomniałysmy kupić:lol: Vega juz ma kupione prezenty, takie wieeeeelkie kości skwarkowe chyba ze 40cm długości, ma takie 3, ma tez takie wieeelkie 2 kosci sciegnowe i nowego sznura zeby miała sie za co z Pakiem ciągać bo ze starego to nici zostały:evil_lol: Ale wszystko ładnie zapakowane i Vega bedzie musiała z pod choinki wyciagnąć i rozpakować a ona takie rzeczy robić uwielbia:cool3:[/B][/COLOR]
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
emdziolek replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wola']Szczeniorka jest w schronisku... To ja tak może skromnie zapytam, gdzie ten Pan mieszka, jakie ma warunki na psa i [U]czy miał już kiedyś asta??[/U] to pytanie zawsze zadaje Natalia,ale skoro jej nie ma to pozwolę sobie sama je napisać. To bardzo ważne. to jednak psy które trzeba umieć ustawić i wychować... Nie powinno się brać psiaka bo się podoba. Trzeba wiedzieć coś więcej o nich... Nie chce tu broń Boże zrażać Pana do adopcji, jak dla mnie to świetnie że sunia tak ekspresowo pójdzie do domu pełnego miłości. Poza tym jest młodziutka i na pewno o wiele łatwiej będzie ją ułożyć. Ale to taka moja czysta ciekawość, bo w sumie to niewiele o Panu się dowiedzieliśmy.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiec tak, ten chłopak ma 25 lat, amstaffa własnego nie miał ale ma z nimi doczynienia bo czesto jest u mnie, pomagał mi z moja sunia jak była mała, etarz jak przychodzi to zawsze on trzyma moją suke bo silna jest a on potrafi dobrze utrzymać na obrozy, ja musze z nią w halti wychodzic bo rwie do przody;) miał inne psy, duze, przygarnał z ulicy,chyba było ich 2 lub 3, okazały sie chore i po jakimś czasie musiały przejsc przez tenczowy most. Takze naprawde sunia bedzie miala świetnie, do dyspozycji mnóstwo miejsca do biegania, pola, łaki, lasy, jeziora, rzeki - wkońcu to podlasie:cool3: Ja osobiscie dopilnuje aby sunia była socjalizowana ze zwierzakami wszelkiego rodzaju, jak bedzie potrzebował pomocy to ja jestem czynna 24h na dobe:evil_lol::lol:[/B][/COLOR][B] Pomoge mu w szkoleniu suni - wszystko będzie dobrze[COLOR=DarkOrange]:lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='Wilejkaros']Hmmmm, dziwny ten facet. Parasol w doopę jak nic. Dopchnąć dobrze. Ech... Dobranoc, Emi![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Możesz mi pomóc z tym parasolem:evil_lol: Dobranoc Aniu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Wy spac idziecie a ja tu dopiero zawitałam ... i przekopac musiałam sie przez pare stronek zeby sie połapac o jakie maluchy sie rozchodzi.. idota najpierw chce zarobic na takich maluszkach a teraz chwyta sie jakis ostatecznych desek ratunku..hamstwo i prostactwo pełną gebą :) hiehie oby tylko wszytkie maluszki były w wymarzonych domach,zebysmy za jakis czas znowu im domów nie szukali...ehh pozdróffki dla was[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No nie wiem mi sie zdaje ze porozdawał dresiarzom i za pół roku będa w schronisku..:shake:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Wilejkaros']Ja jestem już. Właśnie wróciłam z Krakowa i teraz nadrabiam cały dzień bez dogo. Przejrzałam Twój chytry plan, hehehehe. A co z tymi 2 suniami? Szukasz im jakiegoś DT? Może wątek im gdzieś założyć?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie dostałam maila od faceta ze juz pooddawał psiaki zostały dwie suczki:roll: Powiedziałam niech mi jednego przetrzyma bo dla jednego mam dom u znajomych którzy już sie napalili na psiaka, a drugą suczke ja chetnie wezme:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Wilejkaros']Emi Kochana, a ten doopek zabiera mamusię szczeniorów ze sobą? 3mam kciuki za powodzenie akcji. Czy ten tymczas u Ciebie to już dożywotni ;) ?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Aniu. Nie wiem co bedzie z mamą szczeniaków, zapytam a co do tymczasu - haha chyba tak:evil_lol: Wszyscy sobie poszli, wypieli na mnie doopale, płakać mi sie chce:placz:[/B][/COLOR]