Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]ano widzisz kochana.. to ja taka nie bieżąca jestem:roll: ale cieszkam, że ma już domeczek! :multi: :loveu: bo jest ślicznym psiulcem:) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pięknościowym i grzeczniutkim!:) Pod koniec tygodnia planuje mały zlocik astów znajomych, podliczająć wyszło by ich minimum 6 wiec fajne fotki by były:evil_lol: MUsze obdzwonić znajomych:lol:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:wiem ....;)...truskawkowy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehehehe dokładnie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] mmmmmmmmmi czekoladka na gorąco ....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OOo podsunęłaś mi pomysł, zrobiesobie kakao:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc kochanie!!!!:multi::multi: Ja ty Nauczyłaś Sarcie przypijeć piątki?:crazyeye: ZAJE2BIŚCIE TO WYGLĄDA!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja']:mad:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]..no ja Was Moje chudzieńkie , chorutkie przypilnuje z tym jedzeniem ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie jem :loveu: pyyyyyyycha, nie podziele sie z nikim:evil_lol: Opiekany chlebem z dżemem truskawkowym:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko :multi: Wpadłam na chwileczke i ide jeść śniadanko:lol: To mówiłam ja - twój uczeń:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]DŻEEEM DOBRY BARDZO:multi: Znaczy się Dzieńdobry:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pogoń gadzine niech już nie bruździ a ty żarełko i witaminki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]właśnie zabieram sie za robienie śniadanka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='papudraczek']ja tez się domyslalam ze tak bedzie ale jak mi kazali szukać domku dla Suzi to szukałam!! a tu klops!!!!!!!!!! emdziołku ty to sie nachorujesz!! mam jeszcze jakieś zbedne swiecidełka wiec dostarcze ci je do suwałk i tez poprosze cie o wystawienie ich!! a jakiegoś biednego psiaka sie znajdzie!! a co u Chiko!! bardzo jestem ciekawa!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W przyszłym tygodniu bede miała jego zdjęcia, chłopak waży 38 KG:crazyeye::evil_lol: [/B][/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]jest tłuściutki i grzeczniutki, u niego wszystko wporządku:)[/COLOR][/B] [COLOR=DarkOrange][B]To Asiu - szukaj psiaka na którego miałyby być przeznaczone pieniążki a ja wystawie bazarek:) Buziaki!!:multi: Aha zmień tytuł wątku :) [/B] [/COLOR]
  10. [quote name='Wilejkaros']Co się dzieje z Lusią?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]niedobrze... oj niedobrze :([/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]ojeeeejkuuu.. jakie urocze słoneczko:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img134.imageshack.us/img134/642/clipboard06lo5.jpg[/URL] żółciutki:) mój ulubiony kolorek:) mam nadzieję, że znajdzie domeczek... foteczki widziałam:) całuski!! to mówiłam ja - miszczunio :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MIszczunio! Był u nas MISZCZUNIO!!:multi: Ejże on już ma domek od półtorej miesiąca[/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Psiakulcowe fotaski widziałam :loveu::loveu: Pisaj mi rybko co z Lusią :crazyeye:.....i jak z Tobą :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeść mła Alu:loveu: Lusia ma FIPA:placz: jest to nieuleczalna chroba kociąt domowych........ na calym świecie nie znaleźli jeszcze na to leku:-( Ponoć to tylko kwestia czasu teraz ..... ale ja wierze że jeżeli wszyscy będziemy wysyłać jej naszą dobrą energie, same radosne myśli i dużo miłości, pomożemy jej..... wiele stworzeń da sie tak uratować- uwierzcie..... wszyscy myślcie pozytywnie, że Lusia bedzie jeszcze biegać szczęśliwa, że zobaczymy jej fotki z uśmiechniętym kocim pycholkiem.........:lol: WIARA CZYNI CUDA!!!! NIE DAJMY JEJ ODEJŚĆ:placz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ze mną już lepiej, grypa poszła sobie szukać innych ze słabą odpornością, mi został tylko kaszel, wiec jest już dobrze;)[/B][/COLOR]
  11. [quote name='papudraczek']suzi ma domek!! juz stały!! zadzwonił do mnie pan. znalazł ją na allegro! fajny domek z ogrodem dziecmi! tylko ze jak sie moja rodzinka dowiedziala o tym, to stwierdzili ze nie oddadza juz jej!!! Suzi zostaje na stałe na chabrowej!!!!!!!!!!:multi:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Uahahaha ale historia, wiedziałam ze tak bedzie, ze nawet jak sie domek znajdzie to Suzi u Was zostanie:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Bardzo się cieszę:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Asiu, jutro powystawiałabym bazarki z tych rzecyz które zostały, wybierz psiaczka na dogo , na którego leczenie pieniażki będa przekazane, z bazaku oczywiście:)[/COLOR][/B]
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ahhh kurde siostra postarałaś się :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no przecież Argo jest śliczny :) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ciekawa jestem jak duży urośnie i w jakim czasie przerośnie Vege bo na razie malutki do niej :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ucałowania dla piesów :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]No mi sie zdaje że ją szybko przeroście, dzisiaj byliśmy z Vegą i Pacco, bedą moze 3 fotki bo aparat padł:eviltong: Ale to jutro, teraz ide popłakać...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Ta kotka, Lusia.. co miała amputacje ogonka i co ja ją wiozłam do Wawki.. jest nieuleczalnie chora... teraz to kwestia czasu...:placz:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='agaciaaa']Jejku, takie maleństwo, a już po przejściach :shake: na szczęście wszystko sie dobrze skończyło! [URL]http://img177.imageshack.us/img177/7862/clipboard07zd9.jpg[/URL] łapcie ma jak moja Sarcia :loveu: też same końcóweczki białe :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hihihi bo on śliczny psiak jest:loveu:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='agaciaaa']Czeeeeść kochanie :loveu::loveu: wreszcie dogo powróciło :lol: [URL]http://img134.imageshack.us/img134/9121/clipboard01nw7.jpg[/URL] świetna fotka :loveu: [COLOR=DarkOrange][B]Aj tam , rozmazana:P[/B][/COLOR] A jaką to śliczne maleństwo ma niemiłą historię??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejo Słońce Ty moje:loveu: Argo został kupiony przez pewnego alkocholika z pseudohodowli. Praktycznie nei był karmiony, był wychodzony strasznie, nie wychodził na podwórko- wcale praktycznie a jak w domu nasiusiał to go strasznie ten chłopak bił. Przez to maly zaczął rzucać sie na ludzi ale juz mój kolega go tego oduczył. Jak na takie dziecko to sporo przeszedł. Nie ufał ludziom, ale mój kolega pokazał mu że jednak można nam zaufać.:lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]cZe Mati:lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Pyskaty jest nieźle:evil_lol:: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7132/clipboard14zx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/822/clipboard15yg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1030/clipboard17vu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/841/clipboard18sj3.jpg[/IMG][/URL] i na koniec VEga:loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2671/clipboard19kl4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]CD:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/642/clipboard06lo5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7862/clipboard07zd9.jpg[/IMG][/URL] dwie sexsi doopy:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5844/clipboard08pn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3915/clipboard09ep9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6172/clipboard11zz3.jpg[/IMG][/URL] CDN[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Może wezme go na tymczas jak juz bede w pełni sił a teraz dam fotki puki dogo działa:roll: Vega i ARGO - psiak który ma niemiłą historie chociaż to jeszcze dziecko. Ma jakieś 4 miesiące i jest ślicznosciowy:loveu: Byliśmy z piesami w sobote na bezludziu :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9121/clipboard01nw7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1055/clipboard01azd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2591/clipboard02qt3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2641/clipboard02aad2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9567/clipboard04yu0.jpg[/IMG][/URL] Za chwilkę ciąg dalszy:)[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Alu!:multi: Nie było dogo kilka dni a teraz mi busy jakieś jeżdzą, juz 3 raz próbuje do Ciebie napisać:placz: Wkońcu sie udało!!:multi: Ide wkleić do Vegusi fotki z jej kumplem , amstaffim dzieciakiem:cool3: A później tu wróce:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Miszczu!!:multi::multi: Wpadłam na chilke i lece dalej:loveu: Jeszcze tutaj zawitam:razz:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra!:multi: Nareszcie oddali dogo!:multi: Widziałam nowy nabytej pani psowej, poka jak wygląda w nowym nabytku:razz: Ja też byłam chora ale juz mi lepiej:lol:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć KOFFANIE!!!!!!!!:multi: Ale żem się stęskniła...............:-( Tyle dni dogo nie było.....:-( Ale już jest:multi::multi: Widziołom zdjęcia:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]CZe MAdzia...............:razz: Myślałam że szlag mnie trafi, 3 dni bez dogo:angryy: Ale juz jestem, czytałam fajna rozmowe:roflt: I widziOłom Klocusia:loveu::loveu: Jeszcze tu wrócę.........................:razz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Alicja'][CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] to ja postrasze Cię Ozzym .... [/B][/COLOR][/FONT]http://images32.fotosik.pl/103/df38854688353f5c.jpg [FONT=Arial][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Phi, taka mała ta paszczunia:evil_lol: co on mi zrobi:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no masz :razz::razz:...poprawialam Ci ino fryzurkę :grins: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]Ha! Popsułaś, poczorchałaś mnie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=DarkOrange][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] babciuuu!!!!!!!!!!! ona mnie sONdami straszy :placz::placz::placz:ja nie chce bo bede zydać ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie płakaj, juz nie płakaj, najwyżej zamiast podać cie do sądu poszczuje Cie Vega:diabloti:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...