-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='emilia2280']Ale ona wyrosla i nadal jest piékna! Hmm, moze ktos z TOZu móglby pomóc Emdziolku? Moje 3 dziewczynki znalazly dom (jedna dziéki Tobie zresztá), Lunce tez powinno sié poszczéscic.[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ja pytałam od nas dziewczyne z Tozu ale ona nei weźmie bo sama ma 3 psy w mieszkaniu, ja musze dla niej tymczas znaleźć nowy i tu nei chodzi o mnie ani o mame...:-( Pliss dziewczyny czy nikt nie moze wziaść tej kruszynki na tymczas?:placz: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ja głosuje na Timona MEritty;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Co się stało??? :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:( tak sie do niej przyzwyczaiłam, nie chce znowu przezywac rozstania, musze jej znaleźc nowy DT..:-( Mała dla zabawy szczekała na córeczke Justyny w ten sposób zachecajac do zabawy a mała panicznie sie jej boi przez to i nei wychodzi z pokoju , no trudno wziełam spowrotem...:-([/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Foty POWRÓCONEJ po raz kolejny Luny :-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/34dfa1d16d08cecd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/460e494379b4bee4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/b01ec09062148b80.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/6fc541928af6aba3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/229/77c9bdae72c4a1dc.jpg[/IMG][/URL] Powiedzcie mi dlaczego ona cały czas do nas wraca?:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Przetuptałam przez Wasz blogasek :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widziałam Cię Selekciku:multi: Foty POWRÓCONEJ po raz trzeci Luny :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/34dfa1d16d08cecd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/460e494379b4bee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/b01ec09062148b80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/6fc541928af6aba3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/229/77c9bdae72c4a1dc.jpg[/IMG][/URL] Powiedzcie mi dlaczego ona cały czas do nas wraca?:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='desideratum']spokojnie... może nie ma co panikować.. trzeba na spokojnie zrobić rozeznanie i zastanowić się czy nie można dzieciaczka w jakiś sposób przyzwyczajać z psiakiem.. Pytanie.. w jakim wieku jest ten dzieciaczek..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ma niecałe 5 lat i naprawde boi sie Luny jak dzwoniła Justyna to akurat słyszałam jak Lunka szczekneła i Werka przyleciała do Justy z płaczem... Ide dzisiaj do nich, porozmawiam moze uda sie jakos je przyzwyczaic do siebie jak nie to ją zabiore, nei mam innego wyboru:roll:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć siostrzyczko :multi::multi::loveu: ale się Bobik rzuca do gardła --> [URL]http://images34.fotosik.pl/228/b0e1804a4832fd7d.jpg[/URL] mówiłam że to mordercza bestia :) Emi, kochana uważaj tam na siebie! Vega i Ty jesteście w śmiertelnym niebezpieczeństwie ;) [URL]http://images31.fotosik.pl/228/c52530083ad6bfd8.jpg[/URL] śliczna dziewczyna z niej :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Uważamy na siebie z młą piękną VEguśką:loveu: Witaj Żonkilko!:multi: [/B][/COLOR] [quote name='Vectra']Byłam tu :diabloti: Jak wrócę przelecę od początku ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noo nareszcie:multi::multi: Witamy!!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Ok to zajdz o 18;):multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No problemo, czekaj na mnie, przybede z dwoma psami:multi: Naładuj aparat:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Hejka JA nie spioch:evil_lol::evil_lol: [COLOR=DarkOrange][B] A jasne, ze pojdziemy. To moze o 16 zajdz? Od razu po sql:razz:[/quote] o 16 jade do miasta po Lunke i odwiedzic Kajtusia wiec wróce po 17 to moze o 18 pójdziemy na Wilczą góre ?:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Alu!:multi: Czytałam... Ja tez nie raz mówie ze koniec z bezdomnymi psami i tez nie moge.. zawsze coś mi sie nawinie i do domu przychałubie :roll: I tak wkółko macieju:roll: Dawa fotki:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Czesc i czołem zapracowane kobitki:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]cześc śpiochu!:multi: Pójdziemy dzisiaj na spacerek? wezme Lunkę i Vege:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Hmmm...a ja się tak tajniaczę a Ty o tym wiesz...hmm.. :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A czemu ja o tym nie wiem?:hmmmm: Witaj Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi: [URL]http://images30.fotosik.pl/201/bffd80c68e770c29.jpg[/URL] piękna fotka!!!!:loveu: Reszte też widziałam ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agatko!:multi: Cieszkam ze byłas i fotki widziałaś!:multi:[/B][/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Doberek Selkeciku:multi: Widziałam Spidiego Gonzalesa piegnacego z zawrotną prędkością:loveu: Buuziaki ! [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witam sie w grzecznej galerii:evil_lol: Vectruniu kochana a czemu Cię jeszcze u mła sie było?:razz::mad: zapraszamy zapraszamy na fotkowe śniadanko;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65766&page=375[/url] Widziałam u Cię duuuużo fotek twej brygady:multi:[/B][/COLOR] -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxSweetGirl93xx']Ojej:(:(:( a juz miało byc tak dobrze...:(:(:( nie no czy ta maluda nie może wreszcie znaleźć domu:([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Własnie, a miało byc tak pięknie. moja kumpela stwierdziła ze Luna urodziła sie w piątek 13:roll:[/B][/COLOR] -
[quote name='desideratum']ojej!!! A co sie stało??? :crazyeye: przecież miało być tak.. pięknie...:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Córeczka Justyny strasznei sie boi Lunki, ucieka od niej bo Luna na nią szczeka ale to j ak szczeniak , zaczepia do zabawy i mała odrazu płacze, jutro obbadam sytuacje i jezeli tak jest naprawde to wezme małą ale nei moze u mnei zostać.. moze ktos da jej tymczas?:-([/B][/COLOR]
-
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxSweetGirl93xx']co sie stało że lunka wraca??? czemu?? :(:(:(:([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Córka tej Pani boi sie Lunki, no wkońcu to 5 letnie dziecko a Lunka strasznie szczeka i mała biegnie z płaczem do mamy... A Ta pani naprawde jest świetna... bardzo sie przejęła Lunką powiedziała ze pomoze szukać domu ..:roll:[/B][/COLOR] -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']coś nowego? ^^[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Luna znowu wraca:( Czy ktoś moze z Was wziąść ją na DT? plisss:-( Aniu czy Twój tymczas aktualny? Większe prawdopodobieństwo że znajdzie dom w Białymstoku wkońcu to ze 3 razy wieksze miasto od Suwałk, tutaj ma ogłoszenia nawet u wetów i w zoologiczych porosklejane i tylko 3 telefony były i tylko jeden sie zdecydował.. Powinna byc w wiekszym miescie z wiekszą prawdopodobnością adopcji... [/B][/COLOR]