Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/201/84e49d06de9fdba3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/bad9037f2bd14a20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/610872b65eaaa976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/9cf801d10956d4f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/84dfb6de248160d6.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/201/84e49d06de9fdba3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/bad9037f2bd14a20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/610872b65eaaa976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/9cf801d10956d4f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/84dfb6de248160d6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Pilot/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-7.jpg[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/fe39ce6f9c662217.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/5cda47d83c8a624a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/963e9a986d160e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/bffd80c68e770c29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/228/299b22b5dbe84a59.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/fe39ce6f9c662217.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/5cda47d83c8a624a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/228/963e9a986d160e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/bffd80c68e770c29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/228/299b22b5dbe84a59.jpg[/IMG][/URL]
  5. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Pilot/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg[/IMG][COLOR=DarkOrange][B]Najpierw w sępi : nie sprawdziłam jak jest ustawione i jest kilkanaście w sępi ale są ładne:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/518f958bbec415d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/499e41712756217f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/6ec4f7938cdf2dc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/86bac787e78c1a08.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/93a91efc071c5916.jpg[/IMG][/URL]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Najpierw w sępi : nie sprawdziłam jak jest ustawione i jest kilkanaście w sępi ale są ładne:loveu:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/518f958bbec415d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/201/499e41712756217f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/6ec4f7938cdf2dc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/227/86bac787e78c1a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/228/93a91efc071c5916.jpg[/IMG][/URL]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Hej! TO ja dziękuje! było siuuper:multi: Bedzie multum fotek!:multi:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostrzyczko masz śliczny avatarek :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zrobioy przez Izę:loveu:[/B][/COLOR]
  9. Witajcie! Wiec tak: Zosi nei było w Suwałkach, wróciła ale jeszcze sie nei umówiłam, dzisiaj wieczorem sie z nia umówie, mysle ze w weekend bedzie mozna isc do Oskara i chyba odrazu z Policją bo stwierdziłysmy ze nie ma sensu z nimi gadac bo i tak ci "właściciele" dalej bedą robić swoje:roll:
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Łaaaa Jaka Coffe jest piękna:loveu: Jak uroczo z Oriencikiem wyglądaja:loveu: No słodko:loveu: Ona chyba jakaś borderkowata ciom?:razz:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images25.fotosik.pl/199/029c981b509d9b9b.jpg[/url] Jaki Bobiś zadowolony:loveu: Cześć i czołem!:multi: Dziękuje jeszcze raz za Avek i bannerek:loveu: Może pójdziemy wieczorkiem na spacerek z Bobim i Vega??:razz:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Izabela124.']Hejka [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/08/17/c4b960e9_cfd3cd550550c288.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/08/17/0106a9a3_76b7c46e8658dd6a.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Iza!:multi: Dziekuje za bannerek i Avek!:multi: Avek wstawiłam ale nie moge narazie edytować podpisu:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Już się nie focham :multi: Mam nadzieję, że ten domek już na amen dla Luneczki :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieszkam że sie nie fochasz:loveu: A to napewno TEN domek, nei mam wątpliwośći:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]A wiec zdjeć niestety nie wkleje narazie ponieważ są one na Laptopie a spalił mi sie zasilacz a komputer rozładowany, dam jak bede miała kabelek:) Tytuł zmieniony;) Tęsknie za Lunką:-([/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Witaneczko Iza! Masz moze ochote zrobić dla mnie jakis ładny Avek?:razz::evil_lol: Bo ja lenia mam i czasu mało a juz ten mi sie znudził[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:eviltong:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=DarkOrchid]oj, szkoda, szkoda.:evil_lol: Bym ją jeszcze pomęczyła,.:evil_lol: i jak sprawdzone wszystko?:razz:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oczywiscie,domek przefiltrowany dokładnie:) dla zainteresowanych[/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108501&page=9"] O NOWYM DOMKU LUNY[/URL]
  16. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img384.imageshack.us/img384/7953/kaganiec2zx2.jpg:loveu:[/url] Kagańczyk na niego jak w sam raz!:multi: Witanko Skarbie:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='justysiek'][quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Witanko!:multi: I juz nie dobranoc a Dobry dzień:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR] no dzień doberek:multi:u mnie sa foty w nowym nabytku tylko ze strone wczesniej:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz ide do ciebie skarbie!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dzień dobry :loveu: A jak będziesz na mnie pałką machała to już nic nie powiem :obrazic:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz już nei gniewaj sie, plasam:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=DarkOrchid]Obry, Obry:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: A piękna ta moja Vegulina hęę.?[/COLOR][COLOR=DarkOrchid] Emka , a Luncia do nowego domciu jedzie, zgadza się.? :( eee, ja ją sobie ukradnę w nocy [/COLOR][COLOR=DarkOrchid]:evil_lol:[/COLOR][COLOR=DarkOrchid]:evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bry dzionek;) Lunka juz jest w nowym domku, wiecej szczegółów na jej wątku:razz:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Tak tak!!:multi: Luna ma swietny domek, :multi:jutro dam zdjecie z nowa pania bo nie moge kabelka od aparatu znaleźc:shake: Cos o nowej pani Lunki:ma 26 lat bodajze, i córeczke 5 letnia, mieszkają w domu z ogrodem z jej siostra ale jezdzą do Niemiec do Berlina wiec Lunka bedzie psem podróżnikiem:)Niedługo wyrobią jej paszport i w czerwcu Lunka pojedzie z nimi do niemiec:) Lunka bardzo im sie spodobała, nawet za mną nie piszczała i odrazu polubiła córeczkę tej Pani i razem biegały po domu:) Umowa podpisana, jestesmy wstepnie umówione na maj na wizyte poadopcyjna:) Nie mam najmniejszych zastrzezen do nich - swietni są:) Napewno dla Lunki bedzie tam dobrze:) No to tyle:razz:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Bry MAdziu:hand:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Juustyś kochana a moze zrobisz Fuksowi foto w nowym nabytku?:razz:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='justysiek']:loveu:czesc:multi:foty slicne:lol:Dobranoc:lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi: I juz nie dobranoc a Dobry dzień:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dobranoc :loveu: Fotki bez komentarza :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek:multi: Jak to bez komentarza?:mad:[/B][/COLOR]
  22. Miałąm zapytanie o Bossa ale to byla rozmnazaczka psów, dałam info na czarnych kwiatkach:roll: Bossiku pomozemy CI...
  23. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] jęzor też widziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pyszniutko jej musiało być :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ooo tak ona kocha smak błota i trawy:evil_lol: ide spać, branoc:loveu: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę że ktoś tu z fotami posza[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lał :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/198/127d922f0a18c4b1.jpg[/URL] czysty nochal :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nochal nochalem , patrz co ona ma na jezyku:evil_lol:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Izabela124.']Widze Lunka uczy sie kopac od Vegi hihi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha no nauczyła sie:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...