-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/222/26b9e0c7193c835d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/223/957e24c91910a2e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/b5fd416d5638af20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/197/6b4e41efa7614293.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/222/5bee733edb869364.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]i ze spacerku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/197/796e512fd50c17bd.jpg[/IMG][/URL] luna pokazuje język:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/222/d8fb000cfdad622a.jpg[/IMG][/URL] dwie koparki:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/199/28168fbbadc10576.jpg[/IMG][/URL] podziwiamy widoki:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/197/8c7a4a596525514a.jpg[/IMG][/URL] PSYroda:razz:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/197/3a36c8dceef59112.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Najpierw 6 domowych:razz: jełopek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/223/4266e6d5e26b0ce0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/aa7e1409921ca32a.jpg[/IMG][/URL] Hauu:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/9f799fd53fccb11e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/198/429ddb31e0a858bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/222/d5cf49aeb31007ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/222/71949b8143e283aa.jpg[/IMG][/URL]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
Jaka kołderka:loveu::evil_lol: [url]http://img212.imageshack.us/img212/2197/p4110015male1fg3.jpg[/url] Witaj Selkeciku!:multi::multi: -
[quote name='Charly']Szkoda ze zaden dorosly tam nie moze isc razem z TOZ i policja. Ktos z rodzicow. A policje to bym od razu wziela ze soba. Chlop psa nie wyda. A potem go ukatrupi albo wywiezie gdzies i tyle. Emdziolek zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Czy Ty bylas juz na tych badaniach w ogole? My chcemy najpierw pogadac z tymi ludźmi, moze jak TOZ ich postraszy to zacznął współpracować ,jezeli nie bedą chcieli - zabieramy psa i tyle go widzieli. Dzięki juz sie lepiej czuje. A na badaniach byłam ;) Nie offujmy;-)
-
U Cziko wszystko wporządku moze we wtorek pojade do Ełku do odwiedzić:)
-
[COLOR=DarkOrange][B]Jejku jejku jaka ładna piłeczka:loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/221/b377ef2e106354d8.jpg[/url] Maamooo co sie stało z moją piłką?:placz: [url]http://images26.fotosik.pl/197/cfed4ea73d6a8c79.jpg[/url] Witanko Alu!!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witaj Selkeciku!:multi:[/B][/COLOR] -
Ok wszystko załatwione , tak jak mówiłam Zenon chwilowo niedostępny ale Zosia z Tozu z nami tam pójdzie i jak bedzie potrzebna policja to i policja bedzie, najprawdopodobniej jezeli facet nei bedzie chcial sie zgodzic na współprace to zabierzemy Oskara do Hoteliku. Wszystko jeszcze bedzie uzgodnione bo czekam na Zozie az bedzie na gg i wtedy sie umówimy, Iza zakilkaj do mnie na gg:razz:
-
Boss na: [URL="http://www.bialystokonline.pl/ogloszenia.php?catid=24&id=428553&strona=1"]bialystokonline.pl[/URL] [URL="http://suwalki.info/ogloszenia_inne.php"]suwalki.info[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=1692712&cid=732"]kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-American_Staffordshire_Terrier,41.html"]mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34537&id_kat=12"]4lapy.pl[/URL] Po powrocie od lekarza porobie jeszcze troche ogłoszeń:)
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaneczko Emi i Lusiaczku :multi::loveu: byłam u was wczoraj poczytać :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Tak widziałyśmy Cie u nas:razz: Widziałam że Rafała na dywanik bierzesz:evil_lol: U nas new foty:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='**Olka**']Mam coś astopodobnego :) To zależy jak jej piesek podpasuje. Bardzo rzadko zdarza się żeby chciała zjeść psa od razu. Teraz na szkoleniu pracujemy nad tym żeby ignorowała inne psy i mam nadzieję, że nam się to uda. Ona bardziej chce się bawić ale nie rozumie, że nie każdy pies musi chcieć się bawić z nią ( jest niedelikatna okropnie) i że ja nie chcę żeby ona się bawiła z każdym pieskiem:) jak będzie się brzydko zachowywać to ją zostawię z rodzicami i przyjedziemy sami :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bierz ją koniecznie ja biore swoją amstaffice, ona tez czasami bywa niedelikatna i czasami warknie ostrzegawczo na jakiegos psa ale zaraz jej przechodzi:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostrzyczko :loveu::loveu::multi: wracaj szybciutko z tej szkoły i od lekarza bo ja czuję niedosyt po tych fotkach :) mimo że wspaniałe jak zwykle :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc siostrzyczko, zaraz ide do lekarza a później nacykam fotek dla Luny i VEgi:multi: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images27.fotosik.pl/196/af927e6158b0802e.jpg[/URL] ta jest the best:loveu:słodka:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Śpiąca Vegusia:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Emi :multi: [COLOR=DarkOrange][B]CZe Skarbie:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Black] Na stałe? :razz: [COLOR=DarkOrange][B]Tak:razz: [/B][/COLOR][/COLOR] Czytałam o Pacco.. mam nadzieje, że już wszystko ustalone.. i nikt go nigdzie nie oddaje :roll::roll: [URL]http://images25.fotosik.pl/194/70190f22ae6d90b0.jpgc[/URL] ten łaciaty brzuchol :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tez mam nadzieje ze Pacco nie oddadzą a jak bedą chcieli go oddać to ze wróci do mnie bo w kuńcu taka była umowa:roll:[/B][/COLOR]
-
Sonia - mój pierwszy cocker spaniel :( [*]
emdziolek replied to requiem.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Suniu [*] biegaj szczesliwa za TM:-( -
[COLOR=DarkOrange][B]Agatko wyślij mi na PW swój dokładny adres bo nei moge wysłaś do Cię smyczki:placz::placz:[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/219/ac633c4715258230.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/220/b19b69c41ebe6d4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/197/d7b6ccc5ead13ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/196/f6e7927c84463b32.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]no i narazie to tyle:diabloti: NOWSZE dam po szkole:razz: i po wizycie u lekarza:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]No:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nono:diabloti: A macie narobie Wam smaka od samego rana:diabloti:: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/197/47c033812347312f.jpg[/IMG][/URL] no to jeszcze kilka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/196/af927e6158b0802e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/220/801aa8226bb40e5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/197/e0d701edce602372.jpg[/IMG][/URL] Zaraz dam jeszcze kilka:diabloti:[/B] [/COLOR]