Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]100 lat 100 lat niech żyje GOsia nam!:loveu: I jeszcze jeden i jeszcze raz.:drink1::BIG: Niechaj gwiazdka pomyslności nigdy niee zagaśnie:Rose: Hepi berwdej kuwa tu ju:evil_lol: Hapi berwdej kuwa tu ju!:BIG: ( z kabaretu paranienormalni:eviltong:) ZDROWIA SZCZESCIA POMYSLNOSCI ! Spełnienia marzeń i czego sobie zapragniesz:razz:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz054.jpg[/url] Jaki czysty pysio:evil_lol: Cze kochanie, nadrobiłam Wasze gadanie i foty:razz:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć zboczki:evil_lol: Czytałam że MASOWAŁAŚ łapsko:diabloti: Ja tyż wole małe i łysawe potfory :razz: a CAO som ginagtyczne:razz:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img176.imageshack.us/img176/2941/p4130049male3ru9.jpg[/url] Jaka bestia:loveu::evil_lol: Witaj Selkeciku w ten piękny dzień:multi:[/B][/COLOR]
  5. [url]http://images31.fotosik.pl/232/d3f0969609da312e.jpg[/url] jejku jakie słodkie foto:loveu:
  6. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images29.fotosik.pl/202/c45d45d30f08bfe3.jpg[/url] długaśny jęzor Olluzlka:loveu: Cześć zabiegana Alu!:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Izabela124.']Reszte chyba jutro wstawie albo wieczorkiem, bo cos mi photobucket sie buntuje:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobrze:multi: I tak juz duuuzio było:loveu:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img72.imageshack.us/img72/9504/dsc06648ct8.jpg[/url] śliczna Salsuchna:loveu: Witaj mła siostro!:multi: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]foty podwójnie oglądnęłam :) jak już pisałam u Bobikowej...super są :multi: w końcu ja też na nich jestem :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha no tak , nie mogłoby przecież zabraknąć mojej siostry na foteczkach:evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='AniaMag']Przykro mi bardzo ale Luna jest już za duża, ona ma ponad 3 miesiące a ja biore tylko małe kluski, które robią kropelke siusiu a nie kałużę i nie są nauczone czystości poza domem, gdyż nie jestem w stanie wyprowadzać psa na dwór bo tam biegają moje dzikusy, a teraz gdy jest tak piękna pogoda to nie miałabym serca trzymać ich w kojcu....... Jedyne co mogę robić i robie to przekierowywanie ludzi do Ciebie gdy dzwonią do mnie po szczeniaki...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Rozumiem to jakby ktos sie ciebie pytał o szczeniaka to podaj im mój nr. A lunka ma 2 miesiące i 1 tydzień;)[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Izabela124.']Jeszcze ich troche bedzie:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Domyślam sie, przeciez masa fotek była zrobiona jak chodziliśmy po działkach:evil_lol:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2617.jpg[/url] Te zdjęcie jest the best!:loveu: Witaj mła Izo:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='kate89']Siemanko :) dawni mnie tu nie było...wpadlam tylko na chwilunie nadrobic zaległosci w sledzenie waszego blogaska :) niestety przygotowania do maturki zabierają mi masę czasu,w dodatku ta prezentacja z poloka której musze sie nauczyc na pamięć...ehh życie to nie je bajka ... Pozdróffki 4U :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko! No nareszcie sie odezwałaś:multi: Współczuwam ze masz tyle nauki:shake: Ja to mam coraz więcej luzu. Buziaki KAsiu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu: zaległości fotkowe nadrobione ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kochanie! Siuper że nadrobiłas!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Ave... Bo się zgubiłam.. To małe jasne to czyje to to sworzenie??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ave:diabloti: A to małe jasne goowienko to niczyje, szukam dla niej domku:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Witankow ten przepiekny niedzielny poranek :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Selkeciku! Dzionek jest przecudowniasty!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: witaneczko wpadam na sekund 5 ....brak czasu ...blogas Ozzulca zaniedbany , znajomi zaniedbani ...... całą masę czasu zajmuje Qdłaczek i bazarki dla niego ....zajrzyjcie na Bazarki :mdleje: są w podpisie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]WitaJ Au ta co była na sekund 5:evil_lol: Zajrze na bazarek moze sobie coś kubie:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa'][URL]http://youtube.com/watch?v=udjS6mkoLsI[/URL] moje kolegi- popatrzcie- poprawia humor;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Powiem tyle -->:roflt:Fajnych masz kolegów:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]IZA - dziękuje za fotaski!:multi:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Hello !:multi: Przyszłam i do cię Alu :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/201/c72892c8d7b685a7.jpg[/url] zamyslony:evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='Selket']Super!!! Spacerek udany :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]w 100 procentach:multi:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko grzeczna Vectro:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='justysiek']ślice foty:multi:idz do lekarza jak cie boli bo to nigdy nie wiadomo co i jak moglam nadciagnac:roll:oj biedo:shake:pozdrówki:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Poszłabym zeby jakis lekarz w weekend przyjmował a tu doopa wszyscy wolne mają:roll:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć :multi: Do lekarza marsz z tą nóżką, ale to migusiem ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czesc Selekciku:loveu: to co wyzej:evil_lol: A teraz uwaga: Bylismy z Izą dzisiaj na działeczkach, nie wiem czy wiecie ale na początku były problemy z akceptacją Bobisia przez Vege, dzisiaj Vega polizała Bobika, chciała sie z nim bawić a tym razem Bobiś pokazał różki ale później było fajnie, chodzilismy chyba ze 3 godziny z psiakami po działkachwiec bedzie maaaaaaaaaaaaasa fotek:multi: Bobi polubił Lunke za to Vegi nie bardzo a Vega chciała sie z nim zapoznać:-( Ale mysle ze jak bedziemy z nimi czesto wychodzic to sie zaprzyjaźnią ze sobą. Musicie poczekać aż Iza wstawi fotki bo mi mama aparat buchneła wiec ja nie robiłam;) Iza dziękujemy za świetny spacerek,:multi::loveu: psy śpią jak zabite,:evil_lol: zadanie wykonane, mam spokój do wieczora:evil_lol: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]martynia&Pusio - sunia jest w suwałkach i bedzie gdzieś pod kolano;) Witaj Iza!:multi: Ja juz jestem powrócona z bazaru, jak juz bedziesz wolna to zadzwon i zgadamy sie na wypad na działeczke:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Izabela124.']Nie ma sprawy:loveu: A moze idz do lekarza?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Niestety dzisiaj lekarz ni czynny:shake: To o której dzisiaj?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziewczyny szalejecie z fotami :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: wszystkie śliczne :) zarówno niewinna Vega, krwiożerczy Bobik jak i mała wielka Luna :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No a co , trzeba roche poszaleć:razz:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza! Dziękujemy za spacerek psiaki spaly jak zabite ale juz ganiają po domu. Było siuper! Jutro tez idziemy czo nie?:multi:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]IZUNIU! dziękujemu za piękne fotki, spacerek był super,:multi: tylko noga mnei bolała bo sobei zwichnęłam dzisiaj lekko:-([/B][/COLOR]
  22. [quote name='Daga & Maks']zdjęcie jest świetne,a te uszka jak wspaniale wyglądają :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekuje:oops: zobaczymy jak redakcja oceni :razz:[/B][/COLOR]
  23. Wysłałam zdjecie na konkurs: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/228/c52530083ad6bfd8.jpg[/IMG][/URL] Jak wam sie podoba?
  24. [quote name='Selket']Bosze to szczeniaczek jest...Przecież nie będzie ona siedziała cichutko pod łóżkiem... Bosze, po co było ją brać..No ja nie rozumieć takich ludzi, nie i nie :( Lunko kochanie...na pewno gdzieś tam jest domek..Na pewno :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez nie rozumiem takich ludzi ale cóz... moze to przeznaczenie? Moze Lunka ma u nas zostac? Wróciła juz trzeci raz, jak na złość:-([/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hej Sorki, ze dzis nie moglam sie spotkac. Moze jutro wybierzemy sie na spaceros?[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Of course Iza, napisz mi esa jak bedziesz miała czas:razz:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Biedna, no ze szczeniakami tak juz jest ze sie bawic chca to i szczekaja:roll:moj juz nie jest maly a non stop na mnie szczeka jak jestem u niego i sie bawie moj wariatuncio:loveu:a wczoraj mnie bronil jak nas na spacerze zaatakowal duzzzi owczarek niemiecki:loveu:a ja sie balam bardziej o niego niz o siebie, bo mial kaganiec zalozony i nawet by sie nie mial jak bronic.Fotki siczne -wrocilam po przerwie ...:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No no grzeczny Fuksio broni swojej Pańci:loveu: Witaj zawrócona do nas Justynko:multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to nie wiarygodne że tak śliczny piesek ma takiego pecha :roll: Emi, trzymam mocno mocniutko :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Sis:loveu:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Kasia']Co do soboty nic sie nie zmieniło? Wizyta u Oskarka murowana? Niestety nei bardzo, musze sie przejsc spisac dokłądny adres tych ludzi z "cichacza" Zosia ma prace i chore dziecko w domu wiec nie ma zabardzo czasu, powiedziała ze zaleci tam jak bedzie miała czas:roll: Dobrze ze wogóle sie ktos zainteresował Oskarem:roll:
×
×
  • Create New...