-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Figa Bez Maku']Chester słusznie zauważyła że środa się już prawie skończyła.. A Lunka do dziś termin miała.... czy ją emdziolek oddała?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jakie ty piękne wierszyki piszesz:loveu: Luna cały czas u mnie. Ale lepiej dla jej bezpieczeństwa by było zeby wziął ją ktoś inny na tymczas:roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza, masz moze ochote iść na spacerek z Bobim, Luna i Vegą?[/B][/COLOR]
-
zobacz Justynko, to nie Sarcia? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108925[/url]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple] oł jeeee!! :multi: moja najpilniejsza (i jedyna :cool3:) uczennica przybyła!! :loveu: całujemy Was gorąco dziewczyny!! [/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MISZCZU MÓJ!:loveu::loveu: Ja tu codziennie przybywam ale jak cie nei ma to mi sie pisować nie sce:shake:[/B][/COLOR] -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
emdziolek replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
:placz:[COLOR=DarkOrange][B]:placz::placz: Masakra, co za skur**syni jej to zrobili?:mad::placz: Biedna maleńka, rycze juz 5 minut i nie wiem jak moge pomóc:placz: Zebym spotkała tych zwyrodnialców to nogi z doopy bym im powyrywała:angryy::mad::placz: Może bazarek? [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]MISZCZU! Czytałam eleboraty i widziałam foty! cieszkam ze atmosferka w pracy taka fajniuszkowa:multi: i ze Zuzanka sie juz zaklimatyzowała:loveu::multi: Buzuaczkuje cie!:loveu: to mówiłam ja - uczeń:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Selket']Dobry wieczór ;) Cóż to za śłiczne, żółte zaślimaczone zwierzątko??? :loveu: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Selkecku!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witajcie emdziolki!! :multi: to myy!! powrócone poprzeprowadzkowe Zuzki :p wooow... widziałam tyle cudnych piękniastych foteczek:) Vegusia jak zwykle urocza:) wygrała te wybory miss? bo głosowalam:razz: i... kurcze pieczone... widziałam sceny całuśne jakieś :oops: no no:cool3: [URL]http://img233.imageshack.us/img233/976/clipboard02zl3.jpg[/URL] ściskamy, całujemy!! i.. zapraszamy do nas :loveu: informuję, że u mła elaboracik i foteczki :evil_lol: to mówiłam ja - miszczunio :p [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] MISZCZUNIO!:multi: POWRÓCIŁAS!:multi::loveu: Jeszcze nie wygrałam , teraz jury wybiera najładniejszego psiaka:) Mi sie zdaje ze powinna wygrac Molly bo jest naprawde piękniutka:loveu: Ide do Ciebie na eleborat i foty:multi: A ja po szkole dam foty:razz: [/B][/COLOR]
-
[quote name='emilia2280']Czyli ze mala w czwartek pojdzie do schronu, jak nic sié znajdzie do tej pory? I do którego schronu? Tego, gdzie nie wpuszczajá wolontariuszy?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Przegadałam mame, Lunka moze byc do konca tygodnia, moze do tej pory cos sie znajdzie. Nie pytajcie dlaczego - poprostu lepiej dla małej jak znajdzie swe miejsce na ziemi lub chociaz nowy tymczas:roll: ps. w Suwałkach schron jest tylko jeden;) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]O masakra:placz::placz::placz: Coffe trzymaj sie skarbeczku:placz: Co za idiota wypuszcza agresywnego psa bez kagańca?:placz: MAsakra az sie popłakałam:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]łoł tak ciepło że psy za wiele energii do biegania nie mają :crazyeye: u Nas też super słońce świeci i jest ciepło :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Biegały biegały tylko na chwilke odpocząć sobie klapły pod drzewkiem:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejka Dzis juz nie mam sily na spacerek. Ale mzoe jutro po szkole pojdziemy?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wiem czy jutro bede miała czas:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img233.imageshack.us/img233/8113/clipboard05wd4.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Alu co podziwia nasze foty:multi::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Alu!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]narazie dam 7, później dam reszte :[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/958/clipboard01kc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4995/clipboard02zj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/cc33aaf0eff78433.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/3a40b38e1648026c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/248/586e08ea52c0047d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/248/c7158e552b2415fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/5a8e06c7d5b5e54f.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Aha i jeszcze jedno - zrobiło sie naprawde nie ciekawie, Lunka moze byc u nas tylko do środy, do tej pory ma znaleźć nowy tymczas lub DS inaczej pójdzie do schronu....:placz::placz::placz: Eh i dalej musze sobie radzić sama:placz: Czy nikt jej naprawde nei moze wziasc?:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale całuśne fumfele :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img161.imageshack.us/img161/3484/sl273649ak8.jpg[/URL] jakie przerażenie w oczach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć siostrzyczko :loveu::loveu::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze siostra!:multi: ZAraz dam fotki z dziejszego spacerku w temperaturze 28*C:crazyeye:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ave!:diabloti: Widziałąm sesyjke trzech stForków:loveu: Coffe jest pięęękna:loveu:[/B][/COLOR]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7221/sl273650wy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4532/sl273663xz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3614/sl273684sq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/681/sl273676on4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Żaba:diabloti:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6375/clipboard04le4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izabela124.']Hejka Moze jutro na spacerek sie wybierzemy?:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne, to o której?[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Ave emdziolkowa;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ave GOsiu;)[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']umazany świński ryjek rządzi :multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/246/35b130c67ed4d210.jpg[/URL] a dwie dogomanki , dostaną po zadach :mad: za cytowanie fot !!!! Jak nie wiedzą jak , to zrobie szybki kurs :evilbat:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hehehehe Vectruniu nie bij :evil_lol: To na dobry początek dnia slimtanie sie dwóch świnek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9814/clipboard01qc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/976/clipboard02zl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7808/clipboard03st8.jpg[/IMG][/URL] A tak sie poukładały jak sie zmęczyły:evil_lol:[/B] [/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8113/clipboard05wd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3484/sl273649ak8.jpg[/IMG][/URL]
-
Brutalnie skopany szczeniak boksia ! ma dom
emdziolek replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Z moich bazarków jak narazie jest 150zł:loveu: Axelku zdrowiej kochanie !:loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='emir']Kolejny mentor się znalazł! A idźcież do wszystkich diabłów z waszymi mądrościami! Jak potrzeba działać to EMIR dobry, a potem to można sobie poujeżżać na nim jak na łysej kobyle. Trzeba było pojechać tam,zabrać psa, ustanowić stałą rentę dla biednej rodziny i ponauczać młode dziewczyny życia; klepanie w klawiature - nic nie kosztuje - ale ile można komuś dowalić?! aż miło! Prawda, bo wie się lepiej!! Jeszcze raz powtarzam - nie macie pojęcia co to znaczy złe traktowanie psa i dlatego wypisujecie takie teksty. Nie dasz jej psa to sobie sama znajdzie i co? zabronisz jej? pójdziesz do n iej z prelekcją? Pogrozisz paluszkiem? To jest polska wieś, gdzie psy się wali lopatą w łeb, a szczenaki dusi w worku lub topi; chorych psów nie leczy, a starych ludzi zamyka w komórkach o glodzie.!!NIe wiesz o tym - szkoda EMIR Pies jest bezpieczny - temat uznaję za zamknięty! w 100% zgadzam sie z Emir. Dziewczyny, popatrzcie na to z innej strony:roll: Emir mówi rozsądnie, jezeli my nie damy jej psa to znajdzie se innego i wtedy nei bedziemy mogli nawet interweniować gdyby sie mu coś działo. Jezeli wybierzemy jej pieska, bedziemy mogli go odwiedzać, zabierac na spacery itp. Iza - pani powiedziała ze jak by chodziła do miasta to przeciez idzie przez pole, psiak by se biegał a w miescie chodziłby na smyczy. Mniejszy pies je mniej wiec utrzymanie jest tańsze, jak ma krótki włos - nei ma problemu z kołtunami itp, łatwiej zauwazyc kleszcza itp. Tez mam pewne obawy ale wole dać kobiecie szanse bo ona jest bardziej przychylna ku temu by pies miał jak najlepiej. A my przeciez bysmy wszystkiego przypilnowały:roll: Pani poprosiła mnei o pomoc w przygotowaniu kojca(powycinać tę wysoką suchą trawe do okoła kojca, te pokrzywy itp itd, w miejscu gdzie jest brak tych płytek i piach zrobimy trawe zeby sobie psiak miał gdzie powylegiwać na słońcu. Bez paniki, Oskar do tej kobiety podchodził z ufnoscią, bał sie przecież tylko właściciela czyli ta pani jest wporządku. Zreszta jak z nią gadałam to konkretnie powiedziałam jej ze my bedziemy przychodzic co jakis czas, wziasc go na spacer z naszymi psami, - zgadza sie na wszystko. Więc dajcie juz spokój z bezsensownymi kłutniami i weźmy sie do roboty. EMIR-- jeszcze raz stukrotne dzieki za pomoc:loveu: