-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra :multi::multi::loveu: [URL]http://img265.imageshack.us/img265/1708/sl276626un3.jpg[/URL] jakie ona ma cudne oczy :crazyeye::loveu::loveu::loveu: czarne jak węgielki :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czy są w niej najpiękniejsze:loveu: Cześć Sis!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img509.imageshack.us/img509/1458/sl276623bj1.jpg[/URL] słooodziak :loveu: Trzymam kciuki :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Kochanie za kciukale:loveu:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witam was grzeczne dzieci:diabloti:[img]http://www.pic4ever.com/images/121.gif[/img][/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]KOCHANIE!:loveu: ja myslałam ze ty masz psa a nie kjuika [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz223.jpg:evil_lol:[/url][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Alu!:multi: Widziałam duzo fotek,!:multi: Przyszłam przedstawić Ci mojego nowego kolege: [img]http://www.pic4ever.com/images/127fs698873.gif[/img] Oto Jarabarabara:evil_lol: Od dzisiaj będziemy przychodzić razem. Jarabarabara jest z innego kraju i bedzie sie Óczył od nas KULTURY polskiej:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:cudo po raz kolejny powiem [URL]http://img137.imageshack.us/img137/4958/sl276629kl4.jpg[/URL] kurcze jak to możliwe ze nikt jej nie chce :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ktoś jednak chce, ciiiii nie bede zapeszać:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ave Gosiu[/B][/COLOR][img]http://www.pic4ever.com/images/hessam4.gif[/img] [COLOR=DarkOrange][B] Widze że z Coffe coraz lepiej:loveu:Trzymam za nią kciukale:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... wcięło mi twój blogas z subskrypcji :angryy::mad: ale już cie odnalazłam :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łooh a jakim cudem wywiało mnie od Ciebie?[img]http://www.pic4ever.com/images/girl_sigh.gif[/img] Przyznaj sie , wywaliłas mnie:diabloti: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze Madź[img]http://www.pic4ever.com/images/4869.gif[/img] byłam:diabloti:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]cześć Beatko mła:loveu:[IMG]http://www.pic4ever.com/images/3.gif[/IMG][/B][/COLOR]
-
[quote name='justysiek']a moj Fuks ma przyszywana siostre u mnie jest fotka:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłam, widziałam:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Poranne dzieńdobry Cioteczki i dajemy foteczki:loveu:: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2240/clipboard01tm8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5728/sl276614lo3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1458/sl276623bj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1708/sl276626un3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4958/sl276629kl4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://img511.imageshack.us/img511/4863/p4130139male33kx4.jpg:loveu:[/url] Jaki brudasek:evil_lol: Witaj Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] morning :evil_lol:jaka ty dziś rozśpiewana[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no rozśpiewana:evil_lol: Bo : śpiewać każdy może troszke lepiej a czasem troszke gorzej:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='justysiek'][URL]http://img115.imageshack.us/img115/4102/boksioqx6.jpg[/URL] dla mnie bomba:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieszkam ze Ci sie podoba!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko nasz Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Zachodzę w głowę jak to jest że o jedne psy się dosłownie biją a inne czekają i czekają .....jak Lunka jak wcześniej nasz Qdłacz kocik :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Też mnie to zastanawia, no cóż, Luna pechowiec:roll: Cześć Alu!:multi:[/B][/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieeeeeńń DooBryyy[/B][/COLOR][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7112/invisionboardfrance403wu1.gif[/IMG][/URL] -
[SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]GOod Morning [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]GOOD MORNING![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7112/invisionboardfrance403wu1.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Kochanie :multi: piękne rysunki :loveu: [URL]http://img233.imageshack.us/img233/8113/clipboard05wd4.jpg[/URL] świetne! :lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/248/c7158e552b2415fa.jpg[/URL] a Lunka rośnie jak na drożdżach.. tylko ciągle bez domku :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze skarbie!:multi: Dziekujemy !:loveu: Tak, luna cały czas bez domku:-([/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o o o o o ooooooooo dobrze gadasz... gaduły z nich :mad: Bo przecie ja prawde mówie:diabloti: wariat:hmmmm: że po mnie powiadasz :hmmmm: eeeeeeeeeeeeeeeeeee [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-485.gif[/IMG]nie możliwe [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-272.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no tak bo ty przecie jakmniołek jesteś:lilangel: :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witamy!:multi:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]MADZIU ZNALAZŁAM FOTY KLOTZA!:multi: [url]http://images6.fotosik.pl/192/3268a7c90d03ff84.jpg[/url] wariat mały:diabloti: MA to po tobie chyba:evil_lol: aha i mam jeszcze jedno do powiedzenia dla NICH: [SIZE=6][COLOR=Red]GADUŁY:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images34.fotosik.pl/253/f5b4c150486b511f.jpg[/url] Manta :loveu: Jejciu jaka ona pięęęękna:loveu:[/B][/COLOR]