Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Izabela124.']A gdzie wogle jest Reszlo? A mam jechac z Toba czy sama pojedziesz?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Reszel. Jest on ok 10 km za Kętrzynem, jest bezpośredni autobus, nie wiem czy pociag, do kętrzyna jedzie napewno ale czy do Reszla- nie jestem Pewna. Jak masz ochote mozesz ze mna oczywiscie pojechać[/B][/COLOR] [quote name='chester07']o coś się kroi ! :multi: trzymam kciuki mocno, żeby tym razem wszystko się udało, i żeby to był dla Lunci STAŁY, do końca życia dom..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tez mam nadzieje ze to bedzie TEN dom:roll:[/B][/COLOR] [quote name='wilczyca']sliczna Luneczka z wielkim pechem :shake:. Może trzeba spróbować z tym domkiem może to będzie ten ...? A w umowie można "zaznaczyć" grubszym drukiem że będzie kontrola posterylizacyjna. oczywiście po uprzednim ustaleniu daty zabiegu[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj! No niestety Luna ma pecha. Spróbujemy napewno z tym domek i zrobimy super hiper umowe;)[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Izabela124.']Mi to samo powiedziala. Ja tez mam troche mieszane uczucia, ale mysle, ze warto sprobowac. Tylko skad wziasc kase na transport?:roll:[/quote] Ja pojechałabym pociągiem do Reszla a ona by do Reszla po nas przyjechała, kase za transport zwróci;)
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Wiec rozmawiałam z tą pania, zgadza sie na ustalenie daty zabiegu sterylizacji, na wszystko sie zgadza, mieszkają w szeregówce na parterze i maja ogrodzone podwórko do tego suczke owczarka, blisko weterynarz, las i jakiś zalew wiec miejsc do biegania sporo aczkolwiek mam mieszane uczucia. Mozna dac jej szanse ale umowa musi byc jakas super hiper:roll:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Matko matko o samochodach sie rozgadały:diabloti: A wiecie co ja bym chciała? Audi r8!:loveu: Kosztuje kilka milionów ale to szczegół:evil_lol:Może ktos mi zasponsoruje??:razz: Cześć Vectro:multi:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img384.imageshack.us/img384/5436/36171230au2.jpg[/url] hihihi tylko pysio wystaje:loveu: Witaneczko!:multi:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Izabela124.']No ja tez troche sie obawiam oddawac ja tam. Nie wiem, sama z nia pogadaj. Zaraz wysle nr na pw[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dzieki za nr, zadzwonie za niecałą godzinke do niej i z nią pogadam:roll:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Izabela124.']Wlasnie skonczylam rozmawiac Mam bardzo mieszane uczucia. Niby Pani mila, ale jak zaczelam z nia rozmawiac o sterelizacji to powiedziala, ze suczka powinna miec raz w zyciu szczeniaczki. Ta kobieta ma juz jednego psa, owczraka niemieckiego, ale to pies jje mamy. No i ta suczka miala juz raz szzceniaczki dla zdrowia. Nie wiem troche boje sie tej kobiecie wydac Lunke. Zapewniala mnie ona, ze Lunka nie bedzie miala szczeniaczkow, ale bedzie mieszkac w domu i beda o nia dbac. Pytala sie tez ile by kosztowal transport, pwoiedzialam jej, ze postaramy sie jakos go zalatwic, zeby duzo nie placila. I co wy na to?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm wiesz co ja szczerze to nei wiem czy dałabym jej Lune:shake: JEzeli zrobimy pożądną umowe adopcyjną, i ustalimy wspólnie wstępnie datę sterylizacji do wtedy nie ma problemu, mozna jej dać szanse ale jezeli nei zgodzi sie na sterylke to nei ma mowy o wydaniu dla niej Luny. Daj mi do niej nr[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B] O jaaa ciee:loveu: Lady wygląda jak dogomaniacki Morusek. Cały czas 3mam kciukale, zdasz na pewno;)[/B][/COLOR]
  9. [quote name='Isadora7']Świetny temat. Ja bym zrobiła to na bazie piosenki Niemena. W kontekście dałabym dziwne zachowania w stosunku do psiaków. Jasne o ludziach bym też wspomniała. Ale kładła bym nacisk na zwierzęta. O ludziach dużo więcej się pisze i mówi i mniej oryginalne. Nawet pomysł na konspekt mam, kurcze ale fajny temat.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]fajny temat?:crazyeye: W piosence niemena jest chyba o ludziach :eviltong:Tylko jak to przedstawić w grafice? Na dodatek na photoshopie bo innego nie mam fajnego graficznego, tzn mam fireworksa2 ale to prawie to sam co photoshop. Mati powiedz jakim programem robisz takie fajne przeróbki:razz:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='jamnicze'] A jaki jest temat Twojej pracy?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]"dziwny jest ten świat" I jak ja mam to przedstawić:roll:? Mati powodzenia na Maturce:razz:[/B][/COLOR]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/b9d0342b7899e5f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/206/2f1ce9bfbcbed525.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/e3ea975f629559d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/a7702edb8aed224b.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Próbowałam złapać Motylka w locie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/952701c697ac2801.jpg[/IMG][/URL] Ale nie wyszło:-([/B][/COLOR]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/b9d0342b7899e5f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/206/2f1ce9bfbcbed525.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/e3ea975f629559d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/240/a7702edb8aed224b.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Próbowałam złapać Motylka w locie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/952701c697ac2801.jpg[/IMG][/URL] Ale nie wyszło:-([/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]TO jeszcze 10:evil_lol: Reszta wieczorem[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/85c0eb6b990d7c0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/28d91a94542cedf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/207/8c287edab1cdd538.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/206/4ae56556c928c6dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/206/441c925f8e3eea44.jpg[/IMG][/URL]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Dam jeszcze 10 a reszta bedzie wieczorem[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/85c0eb6b990d7c0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/28d91a94542cedf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/207/8c287edab1cdd538.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/206/4ae56556c928c6dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/206/441c925f8e3eea44.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Matusz']jasne....:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Serio serio:razz: Na dodatek mam taki głupi temat pracy ze nie moge nic wymyślić:roll: Pomożesz?:diabloti: [/B][/COLOR]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/2ef086e09577268f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/c8a9eef581b7c0d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/da69a55629203ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/207/f211bc33265daee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/f8ed50cb6e3a5f29.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/2ef086e09577268f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/c8a9eef581b7c0d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/da69a55629203ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/207/f211bc33265daee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/f8ed50cb6e3a5f29.jpg[/IMG][/URL]
  18. Wiec tak, Oskar wygląda tak jak wygladał cały brudny i w kołtunach w klatce brudno w "miskach" pusto a skwar był niesamowity:roll: EMIR wysyłam CI PW
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Hej ho Iza!:multi: Złapał Cie deszcz? Bo mnie tak:evil_lol: Foteczki ze spacerku: [/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/ffd06461d378df85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/952422559c04a552.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/488f8e75b39acb55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/653fd7d7048afc34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/207/8c9751ba2697defc.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Selket']Dzień dobry ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejka Czekam na ajkies foteczki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeść! Daje fotki z dzisiejszego spacerku:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/ffd06461d378df85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/952422559c04a552.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/488f8e75b39acb55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/206/653fd7d7048afc34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/207/8c9751ba2697defc.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] tajemnica państwowa.:p[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No powiedz:razz: Mam konkurs grafiki komputerowej a na photoshopie raczej takiej fajnej pracy nie zrobie:diabloti:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz2991.jpg[/URL] super fotka :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/237/5df090935fccb926.jpg[/URL] no laska, super wyszłaś :) Jak tam zdrówko Twoje i Vegi urojona? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Moje zdrówko juz lepiej a Vegi urojona kiepsko, smarujemy cycochy jodynką:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hejos Ale fajnie uchwycilas agresje Bobika hihi A Bobis widzisz kocha Vege, bo ja bronil Ae bombowo wyszlas[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No Bobiś polubił Vege:multi: Dzieki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć ;) Śliczne foteczki :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkeciku. Dziekujemy:multi:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala.... pomarańczowa... ładna sesyjka :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Niebieska:razz: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć sisterka :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:widzialam fotecki :multi::multi:całe mnóstwo foteczek ;):loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieszkam że byłaś i widziałaś foty:multi:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Matusz'];) [COLOR=Navy][B]nie:p [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A w jakowym programie?:razz: Zdradzisz mi?;)[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Spóźnione ale szczere życzenia Asiu!:multi: Wszystkiego dobrego, samych wspaniałych chwil w życiu i spełnienia marzeń:loveu:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Moja siostra ma taki kolor oczu jakim kolorem czcionki pisze:loveu::evil_lol: Cze sis:multi: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...